Nekonkurenceschopny net

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod kingie » pon 24. úno 2014 18:07:10

Meli byste neco udelat bud s nabidkou pripojeni, nemate zadny maly tarif; wifi konkurence nabizi pripojeni 8Mbit za temer polovic. Ne kazdy vyuzije vic a 500Kc platit nehodlam.
A protoze neni mozne se dohodnout na individualni nabidce, ja uz mam jasno, je cas udelat sbohem a satecek a doporucit vsem obyvatelum SILESie, BESKYDskym HORALum neco jineho (chytremu napovez..) ;)
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod TOW » úte 25. úno 2014 16:10:14

No jo, Nej-TV má v některých lokalitách ještě jeden tarif (30Mbit za tři kila). Proč ne v Třinci, to netuším.
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod Pat » čtv 27. úno 2014 11:15:04

kingie píše:Meli byste neco udelat bud s nabidkou pripojeni, nemate zadny maly tarif; wifi konkurence nabizi pripojeni 8Mbit za temer polovic. Ne kazdy vyuzije vic a 500Kc platit nehodlam.
A protoze neni mozne se dohodnout na individualni nabidce, ja uz mam jasno, je cas udelat sbohem a satecek a doporucit vsem obyvatelum SILESie, BESKYDskym HORALum neco jineho (chytremu napovez..) ;)


Dlouhou dobu jsem byl nucený používat net přes bezdrát od Silesu a Beskydu, teď mám půl roku net od Kabelovky a nelze to vůbec srovnat. Na bezdrátu jsem míval ping do internetu nad 30 ms mimo špičku a jejich tarify nedosahovaly ani poloviční nabízené rychlosti, o funkčnosti třeba live přenosu hokeje se nebudu ani bavit. Na kabelovce mám net za 500 Kč tarif 120/12 (mají i levnější tarif), dosahuji 99% rychlosti i ve špičkách a ping mám pod 10 ms...
Takže pokud chceš skoro NEFUNKČNÍ net za 300 Kč měsíčně, tak určitě přejdi na bezdrát. Garantuji ti, že do pár měsíců budeš zpět na kabelu a investované peníze do bezdrátu vyhodíš oknem :!:
当サ
Uživatelský avatar
Pat
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 09. lis 2006 17:06:28

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod kingie » sob 01. bře 2014 18:13:24

Asi je kazdemu jasne ze kabelova technologie ma navrch, o tom nepolemizuju. Ja te chapu, na tvem miste bych byl taky spokojeny a proti kvalite pripojeni vyhrad nemam. Vyhrady mam proti politice vuci zakaznikum.

Kabelovka se rozhodla ignorovat poptavku v nizsich cenach a odmitnout snahu o dohodu, ktera by z jejich strany nebyla spojena s nejakymi velkymi zvysenymi naklady v jiz existujici infrastrukture. Navic u klienta, ktery jim roky platil, a ktery se postupne dival, jak novi zakaznici mivaji super zvyhodneni, zatimco tem starym dlouhoplaticim ceny naopak rostou. Jak nove levnejsi nabidky davaji jen na pozadani, a neinformuji o nich klienty se staryma smlouvama, kteri v nevedomosti zbytecne plati vice (vis ze levnejsi tarif ktery zminujes stoji 500kc? ale tuto cenu na jejich webu nenajdes. Jak v jinych mestech jde to, co v Trinci nejde.
Takze preji hodne optimismu do budoucna, protoze kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji.
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod Pat » sob 01. bře 2014 18:44:16

Letáky s nabídkou na změnu nabídky byly přidané v poště, je jenom problém lidí, že nemají zájem o přechod na digitál.
Jak se dívám na web kabelovky, tak tam mají cenu netu uvedenou http://www.nej-tv.cz/trinec/internet/ a můj tarif tam je taky za 509 Kč.
当サ
Uživatelský avatar
Pat
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 09. lis 2006 17:06:28

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod TOW » sob 01. bře 2014 19:01:54

Tak já mám aktuálně 60Mbit za 409 + analog TV, sice to chtělo maličko přesvědčování, ale dali :-) Ale je fakt, že kdo to nehlídá, tak má smůlu. A i u novějších tarifů pokud se sám nepřihlásíš o nový modem, tak máš 30Mbit a nikdo tě na nic neupozorní.
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod kingie » sob 01. bře 2014 19:19:10

Balik 3v1 - realne 610Kc; cenikove 560kc; z toho internet 500kc, cenikove 409Kc. Chces zmenu stare smlouvy na tyto ceny? zavaz se na dva roky - tak to v kostce vypada. Tak nevim, zda je v kabelovce ke spokojenosti nutna vypoved a prijit jako staro-novy klient aby zacaly cenikove ceny platit. Jedine co jsem mel v poste byla nicnerikajici nabidka na akcni cenu po tri mesice - takove info se me ani netyka.
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod mike » pát 07. bře 2014 8:14:19

Pat píše:
kingie píše:Meli byste neco udelat bud s nabidkou pripojeni, nemate zadny maly tarif; wifi konkurence nabizi pripojeni 8Mbit za temer polovic. Ne kazdy vyuzije vic a 500Kc platit nehodlam.
A protoze neni mozne se dohodnout na individualni nabidce, ja uz mam jasno, je cas udelat sbohem a satecek a doporucit vsem obyvatelum SILESie, BESKYDskym HORALum neco jineho (chytremu napovez..) ;)


Dlouhou dobu jsem byl nucený používat net přes bezdrát od Silesu a Beskydu, teď mám půl roku net od Kabelovky a nelze to vůbec srovnat. Na bezdrátu jsem míval ping do internetu nad 30 ms mimo špičku a jejich tarify nedosahovaly ani poloviční nabízené rychlosti, o funkčnosti třeba live přenosu hokeje se nebudu ani bavit. Na kabelovce mám net za 500 Kč tarif 120/12 (mají i levnější tarif), dosahuji 99% rychlosti i ve špičkách a ping mám pod 10 ms...
Takže pokud chceš skoro NEFUNKČNÍ net za 300 Kč měsíčně, tak určitě přejdi na bezdrát. Garantuji ti, že do pár měsíců budeš zpět na kabelu a investované peníze do bezdrátu vyhodíš oknem :!:


Pokud chceš něco porovnávat tak porovnávej podobné technologie. Tarif LANFiber v Těšíně 50/50 Mbit/s - 315,- s DPH, 100/100 Mbit/s 375,- s DPH k tomu zdarma IPTV s 38 programy
mike
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned 10. črc 2005 9:22:24
Bydliště: Třinec - Sosna

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod Pat » pát 07. bře 2014 15:54:31

mike píše:
Pat píše:
kingie píše:Meli byste neco udelat bud s nabidkou pripojeni, nemate zadny maly tarif; wifi konkurence nabizi pripojeni 8Mbit za temer polovic. Ne kazdy vyuzije vic a 500Kc platit nehodlam.
A protoze neni mozne se dohodnout na individualni nabidce, ja uz mam jasno, je cas udelat sbohem a satecek a doporucit vsem obyvatelum SILESie, BESKYDskym HORALum neco jineho (chytremu napovez..) ;)


Dlouhou dobu jsem byl nucený používat net přes bezdrát od Silesu a Beskydu, teď mám půl roku net od Kabelovky a nelze to vůbec srovnat. Na bezdrátu jsem míval ping do internetu nad 30 ms mimo špičku a jejich tarify nedosahovaly ani poloviční nabízené rychlosti, o funkčnosti třeba live přenosu hokeje se nebudu ani bavit. Na kabelovce mám net za 500 Kč tarif 120/12 (mají i levnější tarif), dosahuji 99% rychlosti i ve špičkách a ping mám pod 10 ms...
Takže pokud chceš skoro NEFUNKČNÍ net za 300 Kč měsíčně, tak určitě přejdi na bezdrát. Garantuji ti, že do pár měsíců budeš zpět na kabelu a investované peníze do bezdrátu vyhodíš oknem :!:


Pokud chceš něco porovnávat tak porovnávej podobné technologie. Tarif LANFiber v Těšíně 50/50 Mbit/s - 315,- s DPH, 100/100 Mbit/s 375,- s DPH k tomu zdarma IPTV s 38 programy


To se má odstěhovat do Těšína? Porovnávám možnosti v Třinci :idea:
Když vemu jejich instalační a aktivační poplatky (natažení UTP kabelu až do bytu atd.), tak pořád vede naše kabelovka, instalaci a aktivaci má zdarma.
当サ
Uživatelský avatar
Pat
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 09. lis 2006 17:06:28

Re: Nekonkurenceschopny net

Příspěvekod mike » pát 14. bře 2014 7:01:56

:lol: stěhovat se nemusíš. Jen jsem poukázal na to, že srovnávat kabel a wifi je pěkná blbost. ANO kabelovka nemá v Třinci konkurenci co se týče připojení kabelem, proto si tady stále drží také ceny za net :-)
mike
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned 10. črc 2005 9:22:24
Bydliště: Třinec - Sosna


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron