Schránka

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Schránka

Příspěvekod jari » čtv 18. pro 2008 13:45:52

Už jsem tady kdysi o tom psal, ale žáden efekt se nikdy nedostavil ( teda, pokud se nepletu). Žádali jsme o navýšení schránky, ale teď už je to stejně jedno, protože kdyby ji navýšili třeba o celý gigabajt, tak některým serverům s neomezenou kapacitou stejně konkurovat nebudou a asi jim na tom vůbec nezáleží, asi to takhle vyjde mnohem levněji a bezstarostněji... :-) Takže necháme být, ale nenechal bych tohle: Taky jsme žadonili o navýšení objemu odesílané e-mailové zprávy. Používá-li někdo e-mailového klienta s SMTP tv.trinec, není možné odeslat zprávu delší než 7 MB a to je v některých případech nepříjemné. Ne, že by to nešlo zvládnout (zprávu rozdělit a poslat navíckrát), ale zdržuje to. Tak se touto cestou ptám kabelové televize: Technicky to možné není, nebo je to takový velký problém? Klient nežádá slevu na měsíčním poplatku, jen drobné technické zdokonalení... Kabelovko, můžete , prosím, odpovědět? Děkuji...
jari
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. pro 2006 8:04:09

Příspěvekod Bobo » čtv 18. pro 2008 21:46:44

email mi přijde dost zastaralý, nejvíc mi vadí nemožnost změny hesla... jestli to jde tak jak, díky
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod falcon » pát 19. pro 2008 8:26:37

Velikost jedné zprávy na serveru smtp.tvtrinec.cz byla navýšena z 15MB na 45MB, což by mělo odpovídat cca 30MB binární příloze.

Uživatelské stránky, email server a další související služby se budou inovovat v průběhu první poloviny roku 2009.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod jari » čtv 25. pro 2008 2:50:02

Aktuální velikost posílané zprávy jsem prověřil a k mému potěšení je skutečně slušně navýšená. Děkuji a těším se na další brzké rovíjení služeb...
jari
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. pro 2006 8:04:09


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků