limit

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod mm » čtv 26. bře 2009 15:32:32

Tak po přečtení http://www.digizone.cz/aktuality/po-breclavi-miri-nej-tv-do-trince/ se zpráva o prodeji kabelovky dostala i ke mně. Pocity? Zklamání a zlost. Kabelovka jak ji známe půjde do háje, v tuto chvíli dobrá kvalita tamtéž. Jestli ještě nasadí nějaké fatálně nízké FUP či jiné prasárny tak s kabelovkou končím fofrem.
mm
 

Příspěvekod Návštěvník » čtv 26. bře 2009 17:48:20

Kabelovka jak ji známe pujde do háje to je ale dobře. Kvalita je teď mizerná fatálně nízké FUP máš teď a nová kabelovka FUP zruší. Navíc bude investovat do zlepšení sítě konečně spustí digitalTV atd... Já se na novou nabídku celkem těším.
Návštěvník
 

Příspěvekod Mio » čtv 26. bře 2009 19:08:23

Ještě budeme vzpomínat na kabelovku. Jak nám nový majitel zdvojnásobí ceny.
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Příspěvekod mm » čtv 26. bře 2009 20:04:54

Anonymní: trochu popletenej ne? FUP aneb skrytý limit dat pod zástěrkou nelimitovaného netu kabelovka nemá žádný, zatím... A minimálně u mně je kvalita dobrá, zatím... Od počátečních potíží po posledním zrychlování se to zlepšilo maximálně, rychlost odpovídá, pingy nízké, tak jak to má být. Nej-TV se snaží o to konkurovat UPC, jenže kabelovka třinec UPC v mnoha službách překonávala, ten kdo tvrdí opak v životě neviděl internet od UPC v Praze. Nový vlastník kabelovky těžko začne lít hromady peněz do naší kabelovky, právě naopak, místo aby se zisky a z nich případné investice držely v rámci jedné kabelovky v Třinci, tak jak to je teď, to klidně může být společný s 26 dalšími městy a od pohledu na některý ty díry a nabídky na jejich kabelovkách můžu říct, že většinu peněz budou lít právě jinam pokud by i na jiných místech chtěli dosáhnout kvality služeb jako máme tady...
mm
 

Příspěvekod Návštěvník » čtv 26. bře 2009 22:44:04

Mám na věc trochu jiný názor, netvrdím že KTT je nejhorší firma v ČR to rozhodně né! Ale jsou taky rozhodně podstatně lepší a levnější firmy které své služby neustále zdokonalujou a váží si zákazníka, tohle jsem u KTT nezažil.
Návštěvník
 

Příspěvekod pecco » čtv 26. bře 2009 23:30:14

Anonymous píše:Mám na věc trochu jiný názor, netvrdím že KTT je nejhorší firma v ČR to rozhodně né! Ale jsou taky rozhodně podstatně lepší a levnější firmy které své služby neustále zdokonalujou a váží si zákazníka, tohle jsem u KTT nezažil.


Nevím co ti udělala Kabelovka,ale já s ní mám jen většinou dobré zkušenosti.Kdykoli jsem vznesl požadavek,že mi něco nefunguje tak jak má,tak se do 24 h ozvali a domluvili jsme se na odstranění poruchy a taky ji odstranili.
Mé hlavní díky patří Falconovi,který se hlavně stará o i-net služby a všem technikům KTT.
P.S.-není to o tom psát maily stylem -"Kua zas mi to nefunguje,dělejte s tím něco,bo se na Vás vyseru"
Na kabelovce jsou taky lidé a jak jsem si ověřil,tak s normálním přístupem a chováním Vám vyjdou kdykoli vstříc.A to jsem jeden z prvních uživatelů netu na KTT.
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

rychlost

Příspěvekod Návštěvník » ned 19. dub 2009 20:44:17

koukám že některé kabelovky pochopily že už máme 21 století co by jste řekli na 200/200 Mbps žádné limity aktivace 1,-Kč a cena? 500,-Kč měsíčně včetně DPH tohle je jinde realita. Myslíte si že tohle jednou budeme mít i v Třinci?
Návštěvník
 

Příspěvekod Lyso » pon 20. dub 2009 12:26:19

kde tohleto je DNES za 500 kc ? ... navic na technologii ktere pouziva kabelovka nyni ( DOCSIS 2.0) je mozne poslat uzivatelovi tam i zpet 40Mbit/sec. K 200MB/sec je potreba novejsi technologie ( DOCSIS 3.0 na kterou ma kabelovka prejit a ten kdo ji bude chtit vyuzivat si bude must koupit novy a vykonejsi modem )
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

rychlost

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. dub 2009 7:18:01

To se dřív asi dočkáme LTE
Návštěvník
 

Příspěvekod Lyso » stř 22. dub 2009 12:47:17

LTE bude tak za 10 - 15 let :D ... pokud nebude az takova velka krize ;) ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

rychlost

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. dub 2009 18:51:33

Jo 10 až 15 let zní reálne ale stále je to reálnější než DOCSIS 3.0 u KTT a ještě taková kosmetická uprava DOCSIS 2.0 má max na 38/30 a DOCSIS 3.0 na 152/120 takže 200/200 ani náhodou drátem fakt né. Drátem leda tak do oka. V optice je budouctnost jinak to nejde. Snad to budoucí majitel KTT pochopí.
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. dub 2009 19:09:07

Nevim proc citujete US DOCSIS - Euro ma 2.0 50/27 a u 3.0 200/108 (pripadne 400/108, pokud se ubere par kanalu telce). Optika je sice lepsi, ale i ten koax ma porad co nabidnout. Navic pokud vyvoj v oblasti prava pujde tam kam smeruje, tak stejne vic nez tech 10/1 nevyuzijeme :-(
Návštěvník
 

Příspěvekod Lyso » stř 22. dub 2009 21:11:18

i technologie dratoveho prenosu pujde nahoru a rychleji nez tech 200 ... ale je pravda v tom ze v optice je budoucnost, jen v teto krizi silne pochybuju ze se dockame nekolikamilionove investice, ze strany kabelovky, do znovuvykopani useku datovych kabelu a nahrazeni je optikou ...


no pokud neprosadi zakon ze provider musi! nahlasovat nelegalni stazeny software tak si myslim ze do te doby to bude v pohode ... a pokud, tak se data budou sifrovat a hledat se jine spusoby nez stahovani holych dat.
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod axa » pát 24. dub 2009 18:46:16

hh
axa
 

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron