Limit +++

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Limit +++

Příspěvekod Russell » sob 21. bře 2009 20:02:41

Nechápu na co jsou nějaké limity. Jsou firmy,kde platíš 300kč a bez limitu tak myslím že naše slavná kabelovka má co vylepšovat.
Russell
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 19. črc 2007 11:42:51

Re: Limit +++

Příspěvekod Giuseppe » čtv 23. črc 2009 12:19:47

Můžeš mi pls napsat kde si můžu tady v Třinci pořídit net bez omezení dat za 300 Kč a rychlostí aspoň 4MB.
Myslím si, že v Třinci nejde objednat optickou síť od Mattese (802.cz). Napiš i webovky jestli víš. Dík.
Giuseppe
 

Re: Limit +++

Příspěvekod Pacoo » pát 24. črc 2009 5:29:56

Russell píše:Nechápu na co jsou nějaké limity. Jsou firmy,kde platíš 300kč a bez limitu tak myslím že naše slavná kabelovka má co vylepšovat.


kdyz ti to tak vadi.. tak si zrus kabelovku a bez si kte tve slavne firme ... a nepaprickuj tady
Pacoo
 
Příspěvky: 100
Registrován: sob 21. čer 2008 8:49:30

Re: Limit +++

Příspěvekod corpse » pát 24. črc 2009 8:42:44

Kdy už konečně pochopí i ostatní, že teď už se nedá mluvit o nějakém limitu? Po přečerpání limitu i bonusu je pokud vím rychlost 512kbps. Ještě loni v listopadu měl tarif single basic rychlost 800kbps a to byl bezlimitový tarif. Předtím byly rychlosti ještě nižší a pořád to byl bezlimitový tarif na kterém se dalo stáhnout víc, než je 40GB u Limit Basic (já osobně jsem na něm měl přenos dat 150-200GB za měsíc a Limit Basic byl na 10GB :lol: ). Po překročení limitu jedeš rychlostí 512 což mají některé wi-fi v dnešní době pořád už to není 64 u toho se nedá ani pomalu odeslat mail. Už nejsou limity jen se sníží rychlost na které se ale pořád dá v klidu surfovat po netu a stahovat rychleji, než ve vnitřní síti KT na DC většinou :shock: . No a jinak třeba k O2 a jiným- díky moc za agregaci 1:50 . Pěkně to vypadá rychlost 8Mega bez limitu, ale až se ti rozdělí na jen polovičních 25 PC které budou stahovat tak si spočítej kolik ti zbude. Od loňského navýšení v prosinci je KT jeden z nejlepších poskytovatelů internetu jen je třeba si u ostatních zjistit všechny údaje i ty které mají napsané někde micropísmem, aby nebyly vidět. Pokud jde o mě i kdyby se letos nic nezměnilo, tak jsem spokojený. Na single basic v noci stáhnu DVD za půl hodiny. Potřebuju ho snad za deset minut? Já myslím, že to stačí 8)
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Limit +++

Příspěvekod Fantomas » pát 24. črc 2009 10:34:27

corpse píše:Kdy už konečně pochopí i ostatní, že teď už se nedá mluvit o nějakém limitu? Po přečerpání limitu i bonusu je pokud vím rychlost 512kbps. Ještě loni v listopadu měl tarif single basic rychlost 800kbps a to byl bezlimitový tarif. Předtím byly rychlosti ještě nižší a pořád to byl bezlimitový tarif na kterém se dalo stáhnout víc, než je 40GB u Limit Basic (já osobně jsem na něm měl přenos dat 150-200GB za měsíc a Limit Basic byl na 10GB :lol: ). Po překročení limitu jedeš rychlostí 512 což mají některé wi-fi v dnešní době pořád už to není 64 u toho se nedá ani pomalu odeslat mail. Už nejsou limity jen se sníží rychlost na které se ale pořád dá v klidu surfovat po netu a stahovat rychleji, než ve vnitřní síti KT na DC většinou :shock: . No a jinak třeba k O2 a jiným- díky moc za agregaci 1:50 . Pěkně to vypadá rychlost 8Mega bez limitu, ale až se ti rozdělí na jen polovičních 25 PC které budou stahovat tak si spočítej kolik ti zbude. Od loňského navýšení v prosinci je KT jeden z nejlepších poskytovatelů internetu jen je třeba si u ostatních zjistit všechny údaje i ty které mají napsané někde micropísmem, aby nebyly vidět. Pokud jde o mě i kdyby se letos nic nezměnilo, tak jsem spokojený. Na single basic v noci stáhnu DVD za půl hodiny. Potřebuju ho snad za deset minut? Já myslím, že to stačí 8)


Byl jsi asi moc dlouho na sluníčku... a nebo jsi asi ještě nikdy neopustil Třinec. Kabelovka v Třinci je jedna z nejhorších kabelovek vubec. A to se netyka jen limitu ale hlávně přístupu k zákazníkum. Výhoda pro kabelovku a bohužel nevýhoda pro nás zákazníky je že v Třinci neexistuje konkurenční služba a proto nám nezbývá než využívat KTT. Kdy už konečně i KTT pochopí že nabízet 512kbps s bonusem 40GB vyšší rychlostí je jedna z nejhorších nabídek v Česku. A agregace 1:1 je jen marketingový trik my co jsme na vytížených uzlech máme poloviční rychlost oproti maximální možné. Naštěstí technologie jsou na vzestupu a v dohledné době i kabelovkám jako jsou v Třinci příjde konkurence pak vám zbudou jen oči pro pláč a budete s otevřenými usty koukat jakto vždyť...
Fantomas
 

Re: Limit +++

Příspěvekod Buba » pát 24. črc 2009 14:05:10

Neviděl bych to tak černě. Když je opravdu problem tak si zavolam na kabelovku a do hodinky je po problému, tohle mi konkurence nedá. 40GB na stáhnutí za měsíc, supr stačí na běžné užívání. Je to cca 10 DVD (legálních) dat a to je málo? Když vám to někomu nepojede perfektně tak běžte k zrcadlu možná se tam na vás bude dívat pan stoprocentní. A jestli se někomu fakt nelíbí ŽL je téměř na počkání, lidí je jako sraček a založte společnost a natřete to tomu nejhoršímu "Kabelovce".
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Re: Limit +++

Příspěvekod corpse » pát 24. črc 2009 14:57:50

No klasika Fantomas nezklamal. Já dneska na sluníčku nebyl vůbec, aspoň ne předtím než jsem to psal. Jak to jede tobě nevím mě jede net jak má s agregací 1:1. Jel mi tak na terase jede mi tak v lyžbicích. Chodím na hodně PC k lidem od Kamionky až po Kanadu a nevím o nikom kdo by neměl ty rychlosti které má mít a pokud byl někde problém během dne vyměnili modem a bylo po problému. Pokud problém máš zavolej si na KT jestli je u nich vyřeší ho jako u každého pokud nejsi nějaká Třinecká rarita. A když je to tak hrozné je tady O2, Ufon a některé wi-fi nevím co tě drží?
Jinak buba plný souhlas 8)
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Limit +++

Příspěvekod TOW » pát 24. črc 2009 16:35:36

Btw nevím jestli jste zaregistrovali, ale Mattes AD už není. Schlamstla ho RioMedia (2. největší CZ kabelovka po UPC). Jsem zvědavý jak to v F-M dopadne, ale nejspíš tak jako vždy - horší služby za horší ceny.
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: Limit +++

Příspěvekod Giuseppe » pát 24. črc 2009 16:45:27

Lidi please můžete mi napsat nějaké jiné poskytovatele netu v Třinci, kteří chcou jen 300 Kč za net (viz. výše)?
Vím, že tady je silesnet a pak už nevím. Taky by si ty firmy mohli dát někde reklamu, že poskytujou net, aby to člověk našel.
Giuseppe
 

Re: Limit +++

Příspěvekod Magua » sob 25. črc 2009 13:54:03

nevím co tu furt stihujete nekteří, jako za 500 kč 10 000kB/s + 40GB dat je totální luxus internet je rychlý jako Usain Bolt a kurva jak se vám to některým nelíbí tyk vyfičte omg vyfacvkat malo některé furt a furt tu budou operovat. :roll:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Re: Limit +++

Příspěvekod Magua » sob 25. črc 2009 13:56:35

Jinak sry za trošku vulgarity, ale jsem ještě pod parou po včerejšku. :lol:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Re: Limit +++

Příspěvekod Lyso » stř 29. črc 2009 18:13:19

komu se nelibi limity at taha v noci s pomerem 1:10 a linkou absolutne volnou, od 22:00 do 24:00 je podilove pocitani 1:4 ( tusim ) a od 0:00 do 6:00 1:10 ... kdo nepotrebuje mit limit vetsi nez 400 gb / mesic tak si s timto stahovanim absolutne vystaci, nebo at si priplati 150 kc a ma to razem na 800gb stahovani pres noc, coz za mesic vypotrebuje tak maximalne nejakej manik, ktery si chce udelat osobni sbirku dvd
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Re: Limit +++

Příspěvekod Abusek » pát 31. črc 2009 17:27:01

husti ste
Obrázek
Uživatelský avatar
Abusek
 
Příspěvky: 557
Registrován: pon 26. lis 2007 5:33:07
Bydliště: 3NEC Lyžbice

Re: Limit +++

Příspěvekod Fantomas » sob 01. srp 2009 23:29:49

Pokud stahujete přes torrenty funguje vám stahování i odesílání najednou nějakou rozumnou rychlostí?
Fantomas
 

Re: Limit +++

Příspěvekod Magua » ned 02. srp 2009 11:20:03

Já tahám přes uTorrent a paráda... dávám upload max. 4kB/s a stahuju rychle.
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků