rychlost internetu

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

rychlost internetu

Příspěvekod raddimm » stř 02. čer 2010 16:52:44

zajimalo by me jak je to s rychlosti internetu tvtrinec.cz
objednal jsem si tarif s myslim rychlosti 16 000kbs, ale dle mericu rychlosti dosahu 3-4000 kbs
a co dojmu je net jen o neco malo rychlejsi nez muj blby vodafone usb modem pripojeni ...
tzn v jake rychlosti se ma pripojeni pohybovat a je tu naka garance?
raddimm
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. čer 2010 13:29:36

Re: rychlost internetu

Příspěvekod Owner » stř 02. čer 2010 19:26:18

Připojení je neagregované, 1:1 , a negarantované.
To sis určitě přečetl ve smlouvě.
Pro testy rychlosti je pro nás udělaný server speed.cablenet.cz .
Pokud máš problémy s rychlostí internetu napiš, jaké máš za modemem síťové prvky a jaké máš pc.
Nemáš v pc/počítačích viry ?
Nemáš spuštěný Utorrent nebo jiný poměrně náročný program pro stahování z P2P sítí nebo serveru ?
ICQ,Skype,AIM,Google Talk, QIP, Trillian , nemáš něco z toho spuštěného, když testuješ rychlost ?
Můžeš nám poskytnout odkaz na tvá měření ?
Jak dlouho máš internet u KTT ?
Jaká lokalita ?
Zkoušel si kontaktovat servis ?
Fallout 4ever! HJT MWAV CCleaner
Uživatelský avatar
Owner
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 27. zář 2009 10:42:26
Bydliště: 3nec

Re: rychlost internetu

Příspěvekod raddimm » čtv 03. čer 2010 8:22:00

dekuji za opdoved . nicmene

pripojeni mam cca 24hodin

za modemem mam router (wifi) a pocitacnotebook HP Pavilion dv5 .. pokud to ma byt narazka ze by jedno z toho zarizeni melo zpomalovat Internet ... nemyslim si (nerku-li ze jsem je mel (oboji) v predchozi lokalite a vse bylo v poradku ... taky jsem uz ze zoufalstvi pripojil pocitac primo za modem a zadno zmenu jsem nepozoroval

utorrent ani jine programy spustene nemam, udelal jsem uz v ruznych casech desitky testu rychlosti i se spustenim icq (qipem) i bez . neni duvod aby qip jakkoliv markantne ovlivnil test rychlosti

rychlosti standardne uz nekolik let overuji http://www.adsl.cz/test-rychlosti/vysledky-mereni/

Lokalita trinec, lidicka

nejsem zrovna uzivatel amater, lajk .. tudiz i z bezneho surfovani jednoznacne vidim ze je neco spatne .. ncitani je na urovni pripojeni pres mobilni telefon (no o neco rychlejsi) ale rozhodne nedosahuje vysledku jake by melo

Ano "vase mereni" sice kazuje cca 14 000kbs nicmene je zvlastni ze "vase" mereni ukazuje mega vysledky a "nezvasile mereni" nikoliv ... trosku to pripomina vysledky vyzkumu "nezavislych" agentur pro Jiriho Paroubka :)))

Servis kontaktovi budu
raddimm
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. čer 2010 13:29:36

Re: rychlost internetu

Příspěvekod raddimm » čtv 03. čer 2010 8:30:38

PS celkem standardni je ze kolikrat musim zadat URL treba petkrat az na popate se chytne vubec stahovat
raddimm
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 02. čer 2010 13:29:36

Re: rychlost internetu

Příspěvekod Karabac » čtv 03. čer 2010 11:23:05

http://www.adsl.cz/test-rychlosti/vysledky-mereni/ nejhorší možná varianta, jak měřit připojení, to už je lepší http://rychlost.cz/, radši se ozvi na servis
Karabac
 

Re: rychlost internetu

Příspěvekod corpse » čtv 03. čer 2010 13:28:58

Tady ti nikdo z KT neodpoví. Zavolej jim a technik ti jako první přeměří modem a dá vědět pokud je vadný. Pokud jo vymění ho za jiný. Pokud ne pak se může řešit co dál
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků