změna hesla mailové schránky - error

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

změna hesla mailové schránky - error

Příspěvekod Rob » sob 30. říj 2010 19:09:46

Dobrý den,
nevím, zda je tento problém u každého nebo jen u mne , ale po delší době jsem se rozhodl změnit heslo
přístupu na mail , tedy odsud http://net.tvtrinec.cz/index.php?menuid=3
Bohužel toto není možné , hlásí to tuto chybu a napadá mne, že to bude ještě úpravami v přechodu na NejTv :

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [Client] SOAP-ERROR: Encoding: string 'P\xf9...' is not a valid utf-8 string in /var/www/localhost/htdocs/klienti/bin/sekce3.php:53 Stack trace: #0 /var/www/localhost/htdocs/klienti/bin/sekce3.php(53): SoapClient->__soapCall('editPassword', Array) #1 /var/www/localhost/htdocs/klienti/index.php(104): require('/var/www/localh...') #2 {main} thrown in /var/www/localhost/htdocs/klienti/bin/sekce3.php on line 53

Díky za rady .
Robert
Rob
 

Re: změna hesla mailové schránky - error

Příspěvekod jiri » ned 31. říj 2010 15:00:27

Dobrý den,

pravděpodobně to bylo tím, že jste v novém heslu měl nepovolené znaky, např. písmena s diakritikou. Nyní by se vám již mělo zobrazit správné upozornění.
jiri
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 07. črc 2008 8:28:54

Re: změna hesla mailové schránky - error

Příspěvekod Návštěvník » úte 02. lis 2010 19:58:12

jiri píše:Dobrý den,

pravděpodobně to bylo tím, že jste v novém heslu měl nepovolené znaky, např. písmena s diakritikou. Nyní by se vám již mělo zobrazit správné upozornění.


Děkuji vám . Udělal jsem se sebe idiota .
Obvykle totiž člověk stiskne tlačítko "změna hesla" a čeká dialogové okno .

Jenomže tady napřed změní heslo editací v políčkách a pak toto všechno potvrdí tlačítkem nazvaným "Změna hesla" .
No nic, rozumím, jdu vypnout Windows tlačítkem Start . :))))

(ještě , že v editovatelném políčku "nové heslo" je to "é" , došlo mi tohle až po vaší odpovědi.
Návštěvník
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron