Single Basic

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Single Basic

Příspěvekod 5 » pát 24. pro 2010 14:37:18

Má smysl platit si tarif Single Basic ? Neuvažujete, Vy jenž ho platíte o přechod na jiný levnější "limitovaný" tarif? Mi se zdá že nová společnost NejTV se vůbec nemá k nějakým cenovým úpravám internetových tarifů a cenový rozdíl 290 kč mezi limit a nelimit tarifem je dost.
5
 

Re: Single Basic

Příspěvekod corpse » pát 24. pro 2010 14:57:25

5 píše:Má smysl platit si tarif Single Basic ? Neuvažujete, Vy jenž ho platíte o přechod na jiný levnější "limitovaný" tarif? Mi se zdá že nová společnost NejTV se vůbec nemá k nějakým cenovým úpravám internetových tarifů a cenový rozdíl 290 kč mezi limit a nelimit tarifem je dost.


No je to nehorázný bordel od Kabelovky pokud nedají sami vědět, jak je to teď s limity. Pokud žádné nejsou pak nevím proč si platit dražší a pomalejší net?! Klidně si nechám připojení za 780Kč, ale ne když je horší, než to za 490Kč :shock:
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Single Basic

Příspěvekod Jan » pát 24. pro 2010 15:13:51

Bych radeji pockal, podle informaci od technika kabelovky budou upravy na tarifech, ale nejake FUP zustane.
Pry cekaji na nejake zarizeni at celou sit muzou predelat a pak to spusti, jinak kamos precerpal limit a rychlost sla dolu.
Jan
 

Re: Single Basic

Příspěvekod corpse » sob 01. led 2011 12:59:39

Jan píše:Bych radeji pockal, podle informaci od technika kabelovky budou upravy na tarifech, ale nejake FUP zustane.
Pry cekaji na nejake zarizeni at celou sit muzou predelat a pak to spusti, jinak kamos precerpal limit a rychlost sla dolu.

Proč by mělo nějaké FUP zůstávat? Patříme pod Nej TV? Řekl bych, že jo a ti nikde žádné limity nemají. Nabídky internetu od 220Kč měsíčně do 800Kč vše bez limitu rozdíl pouze v rychlostech. Už by se tady měli konečně vzpamatovat. Nabídka za 220Kč by stačila velkému počtu lidí, kteří maji net pouze na prohlížení internetu a maily. Ale proč jim dávat tuto možnost, když můžou platit 490Kč za něco co nikdy nevyužijí, že jo? Doby kdy 34 programů analogového hnusu stálo 350Kč měsíčně skončily, ale v internetu jim to jaksi nedochází, že už tomu nevládne Třinec a zdejší "podnikatelé" s třineckýma cenama. Dokonce jsou i města kde mají ceny poloviční, na dobu šest měsíců během akce http://www.nej-tv.cz/internet/?city=as Ale to už by asi bylo moc. Takže docela jednoduchá otázka- v čem je Třinec jiný, než zbytek republiky? Žádná slušná odpověď mě bohužel nenapadá
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Single Basic

Příspěvekod corpse » úte 04. led 2011 14:18:45

Tak nevím jestli je to náhoda anebo se pomalu a potichu přechází na tarify jaké mají i jinde pod Nej TV. Mám mít rychlosti 5M/1M a naměřilo mi tady to

Obrázek

Což odpovídá připojení u Nej TV za 800Kč. Těch 20Kč už si na to klidně připlatím pokud je tomu tak. Nezaškodilo by už konečně kdyby se k tomu někdo vyjádřil z kabelovky. Teď už jen zavést i tarif za 220Kč zrušit nesmyslné stránky s % limitu a je to
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Single Basic

Příspěvekod fero-cz » úte 04. led 2011 16:27:11

stále stejné ;) rychlost 10000/1500Kbps

Obrázek

Obrázek

:roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
fero-cz
 
Příspěvky: 17
Registrován: úte 27. led 2009 21:16:57
Bydliště: Bystřice nad Olší


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron