Změna internetových služeb od 1.5.

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod falcon » ned 06. bře 2011 10:12:43

Vážení klienti,
od 1.5. dochází ke změnám v ceníku NejTV pro lokalitu Třinec.

Oznámení o změnách - http://www.nej-tv.cz/documents/trinec/oznameni-trinec.pdf

Nový ceník - http://www.nej-tv.cz/documents/trinec/cenik-nej-tv-pro-trinec-platny-od-1kvetna-2011.pdf

V internetových službách dochází k oficiálnímu zrušení datových limitů a sjednocení nabídky na dva tarify:
Basic - rychlost 10Mbit download, 2Mbit upload
Turbo - rychlost 50Mbit download, 5Mbit upload

Klienti původních tarifů Limit Basic Plus, Limit Standard, Single Basic budou od 1.5. automaticky převedeni na službu Turbo. K dosažení rychlosti 50Mbit je nutná výměna modemu za nový s technologií DOCSIS3. Výměny modemů probíhají od února, u klientů, kde se nepodaří vyměnit modem do 1.5. dojde k nastavení rychlosti 20Mbit/4Mbit. Jedná se o velké množství výměn modemů, předem děkujeme za pochopení z případného prodlení.

Současně dochází v rámci unifikace nabídky NejTV ke zrušení věrnostních slev ale také k zavedení 3play balíčků, které ruší paušál 30,- za telefon a poskytují vyšší slevu za kombinaci TV a internetu. Digitální TV nabídky jsou tak výhodnější a pro klienty analogové nabídky Namístě Analog a internetu je výhodné přejít na balíček 3play NAMÍSTĚ.

Karel Veselý
IT ředitel
NejTV a.s.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod corpse » ned 06. bře 2011 11:01:56

Dost lidí tady furt nadává, ale mě zatím nové změny vyhovují. Pamatuji změny v internetu u single z 256kB/s na 300 pak na 350 apod :lol: limity 500MB pak 600MB apod. Teď už se změnám dají říkat fakt změny. Pro ty co tahají tak max filmy v avi nebo mp3- až budete stahovat blue ray filmy tak vyuzijete i rychlost 50MB/5MB a internet bez limitu. Takže kecy typu na co jsou kecy z pravěku. Dneska už není přežitek mít doma TV 107cm a víc a k tomu multimediální centrum s HDD. A pokud jde o balíčky TV- dřív bych kvůli AXN musel mít nabídku za 420Kč to samé známá kvůli Disney. Teď to mám za 300Kč a ona za 220Kč, takže asi tak
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod m.i.r.k » ned 06. bře 2011 12:24:38

Takových TV fanatiků není zas tak moc.
Většina dobrých filmů, na které se dá koukat je v historické kvalitě
a ty nové jsou tak trochu o ničem zaměřené na likvidaci očí
- stačí se podívat kolik mladých už musí nosit brýle..
m.i.r.k
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 13. pro 2005 11:20:52

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod corpse » ned 06. bře 2011 16:20:46

m.i.r.k píše:Takových TV fanatiků není zas tak moc.
Většina dobrých filmů, na které se dá koukat je v historické kvalitě
a ty nové jsou tak trochu o ničem zaměřené na likvidaci očí
- stačí se podívat kolik mladých už musí nosit brýle..

No já mám 38 a brýle nenosím. A asi by ses divil kolik lidí už takovýma fanatikama je. Jenže zatím si je nestahují sami při limitu 50GB to můžou být taky jen dva filmy za měsíc pokud musíš udržovat ratio na nějakém trackeru a tím pádem i odesílat data ne jen stahovat. Taky nové hry už nemají 700MB, ale trochu jiné velikosti. Nejspíš proto už nikde limity nenajdeš. Jasně, že většina lidí má net jen na prohlížení internetu, ICQ a Skype. Těm by bodlo nějaké připojení tak za 200Kč s limitem a nižší rychlostí, ale to už Nej TV ruší. Měli za 220Kč něco takového http://www.nej-tv.cz/internet/?city=havlickuv-brod
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod Phoenixes » ned 06. bře 2011 18:45:53

Chytrý tah, všem co měli rychlejší internet dají TURBO a jak budeš chtít snížit tak zaplatíš 500 Kč za snížení...
Phoenixes
 
Příspěvky: 383
Registrován: úte 29. črc 2008 9:06:59

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod m.i.r.k » ned 06. bře 2011 21:14:23

corpse píše: Jasně, že většina lidí má net jen na prohlížení internetu, ICQ a Skype. Těm by bodlo nějaké připojení tak za 200Kč s limitem a nižší rychlostí, ale to už Nej TV ruší. Měli za 220Kč něco takového http://www.nej-tv.cz/internet/?city=havlickuv-brod


Naprostý souhlas. Obchodní politika Nej TV se velmi podobá té od Telecomu - O2. Proto se začínám poohlížet
po alternativním poskytovateli inetu.
m.i.r.k
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 13. pro 2005 11:20:52

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod Phoenixes » ned 06. bře 2011 22:19:40

m.i.r.k píše:Takových TV fanatiků není zas tak moc.
Většina dobrých filmů, na které se dá koukat je v historické kvalitě
a ty nové jsou tak trochu o ničem zaměřené na likvidaci očí
- stačí se podívat kolik mladých už musí nosit brýle..


Myslíš si, že mladí nosí brýle kvůli tomu že se dívají na nové filmy? :lol: :lol: Kolik ti je prosím tě?
Phoenixes
 
Příspěvky: 383
Registrován: úte 29. črc 2008 9:06:59

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod kundros » ned 01. kvě 2011 19:02:56

Ve statistikach mi to furt ukazuje "Basic Limit" a pocita data jako pro Basic limit... a to je uz 1.5. 2011 :)) Tak nejak nevim, jestli mi to "prejde samo" na ten novy tarif nebo co :))
kundros
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02. črc 2008 13:23:48

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod kundros » pon 02. kvě 2011 19:05:42

kundros píše:Ve statistikach mi to furt ukazuje "Basic Limit" a pocita data jako pro Basic limit... a to je uz 1.5. 2011 :)) Tak nejak nevim, jestli mi to "prejde samo" na ten novy tarif nebo co :))


Tak už to ukazuje správně, fajne ;-)

Ještě mám pár technických připomínek, na webu máte ceník k 1.3. 2011 ve kterém jsou vypsány programy, které aktuálně odpovídají tomu co máme, ale na této stránkce http://www.nej-tv.cz/digitalni-televize/?city=trinec máte výběr rozdílny (a to docela o dost).

Absence polský programů v analogové nabídce je překvapující, ale docela ji i vítám. Konečně bych mohl sledovat CNN a další programy i na mé stařičké bedně.

Pak tam píšete 10 DVB-T digitálních programů zdarma... no v domácnosti máme několik DVB-T přijímačů včetně dvou USB TV karet a musím říct, že na těch kartách to jsem to chytil jen jednou a byla to náhoda (kvalita nepoužitelná). Na jedné TV chytám druhý multiplex s dosti velkými artefakty (ale funkční) a na druhé TV ho chytam tak mizerně, že se obraz ani nepohne. Na další TV jsem pak zkoušel DVB-C a ten teda frčí bez debat perfektně.
Jaká je šance, že to DVB-T bude vysíláno v použitelné kvalitě i pro nás ?

Hezký pracovní týden přeji

-KS-
kundros
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02. črc 2008 13:23:48

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod falcon » úte 10. kvě 2011 11:13:21

Uvedené dotazy nesouvisí s internetem. Zavolejte si prosím na 558998111 na zákaznické, problém s DVB-T může být problém průchodnosti vyšších frekvencí a půjde opravit výměnou kabelu / prvku.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod Owner » sob 21. kvě 2011 13:49:13

kundros píše:Pak tam píšete 10 DVB-T digitálních programů zdarma...

S tím DVB-T to píšou i u ceníků internetu. Pro ty z nás, kteří mají od vás jenom internet a samozřejmě int.+tv apod. to bude znamenat co ?
Plánujete nasazení IPTV v rámci okruhu kabelovky jako má třeba Netbox v Brně ?
Fallout 4ever! HJT MWAV CCleaner
Uživatelský avatar
Owner
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 27. zář 2009 10:42:26
Bydliště: 3nec

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod falcon » pát 27. kvě 2011 15:19:04

Doplním to obecně. Forum není na řešení poruch, zaměstnanci do fóra nahlížejí příležitostně, na řešení poruch jsou zákaznické linky 800944800 a 558998111.
IPTV se používá spíše u sítí na ethernetu, optických sítí. Kabelové-koaxiální sítě mají jako základní službu televizi a digitální dvb-c televizi. Pro přidané služby se plánuje určitá platforma IPTV, nic konkrétního se však v nejbližší době nechystá.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Re: Změna internetových služeb od 1.5.

Příspěvekod Jolly » úte 28. čer 2011 21:02:55

Nemohla by kabelovka v Třinci zavést více nabídek služeb jako je to například v Dolním Benešově?
http://www.nej-tv.cz/documents/dolni-benesov/cenik-nej-tv-pro-dolni-benesov-platny-od-1-3-2011-3.pdf
Líbi se mi nabítka 3Play HOME.Je to podstatný cenový rozdíl.
Jolly
 
Příspěvky: 21
Registrován: ned 29. led 2006 20:51:18
Bydliště: Třinec-Terasa


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron