Výpadek internetu

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Výpadek internetu

Příspěvekod nUgHeTt » úte 10. kvě 2011 21:10:14

Dneska už od zhruba 17:30 mi nefunguje internet a nefunguje doteď. Restartoval jsem modem snad milionkrát, zkoušel jsem net na mobilu, na počítači i na notebooku a nikde prostě nejde. Přestal fungovat jenom sám od sebe, odjel jsem pryč na chvíli a přijel jsem a už nejel. Prostě nesvítí cabel ikonka na modemu. Jsem z Bystřice, má někdo stejný problém?

Na stránkách nej-tv jsem ani nenašel kontakt na nějakou technickou podporu, která by řešila problémy po 17:00. Vypadá to jako by všichni odešli z práce a když vypadne internet, tak ho nahodí snad v 7 ráno když zase do práce příjdou. Kdybych nezadal do vyhledávače nej-tv výpadky tak bych se na tohle forum ani nedostal. Když jsem dokonce klikl na Registrace, tak mě to přesměrovalo na domovskou stránku nej-tv místo toho aby najel registrační formulář. Naštěstí jsem si vzpomněl na svoje snad několik let staré přihlašovací jméno.

EDIT: Tak jsem je asi přecenil, do práce na 10, internet pořád nejede! Jenom doufám, že to není technická chyba.
Uživatelský avatar
nUgHeTt
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 05. lis 2006 16:05:41

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron