Zlepšení kvality fóra

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Zlepšení kvality fóra

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 12. pro 2005 12:21:59

Už vidím ty různé názory že je demokracie a že každý má právo říci svůj názor a že o tom internet není atd. ale můj názor je takový že na fóru by měl mít přístup jen po registraci a to plným jménem a mailem. Nevím co by bránilo slušným uživatelům k registraci. Vím že by se tím nic moc nevyřešilo ale jde o pořádek který by měl být na takovém fóru pro širokou veřejnost. Fórum by mělo sloužit ke spokojenosti uživatelů a ne lidem kteří se chtějí bavit na úkor druhých nesmyslnými připomínkami. Nesmyslné poznámky by měly byt smazány a dotyčný upozorněn mailem na nevhodné chování. Tím by vznikla už uvedená povinnost uvést emailovou adresu při registraci. Po opětovném porušení zakázat přístup na fórum. Nevím proč by na témata která se probírají na KT měla byt vedena anonymně. Toto je můj názor.
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Re: Zlepšení kvality fóra

Příspěvekod Nithro » pon 12. pro 2005 13:06:01

Sobel Miroslav píše:Už vidím ty různé názory že je demokracie a že každý má právo říci svůj názor a že o tom internet není atd. ale můj názor je takový že na fóru by měl mít přístup jen po registraci a to plným jménem a mailem. Nevím co by bránilo slušným uživatelům k registraci. Vím že by se tím nic moc nevyřešilo ale jde o pořádek který by měl být na takovém fóru pro širokou veřejnost. Fórum by mělo sloužit ke spokojenosti uživatelů a ne lidem kteří se chtějí bavit na úkor druhých nesmyslnými připomínkami. Nesmyslné poznámky by měly byt smazány a dotyčný upozorněn mailem na nevhodné chování. Tím by vznikla už uvedená povinnost uvést emailovou adresu při registraci. Po opětovném porušení zakázat přístup na fórum. Nevím proč by na témata která se probírají na KT měla byt vedena anonymně. Toto je můj názor.

Mám takový pocit, že tohle sem už někde četl (viz. M@C) :roll:
To sem já!
Uživatelský avatar
Nithro
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 11. črc 2005 18:31:28
Bydliště: Třinec

Příspěvekod M@C » pon 12. pro 2005 14:46:45

Ona to puvodne mela byt asi odpoved na muj topic, ale stane se, ze si clovek splete tlacitka. Pokud ja i Nithro smazeme nase prispevky, tak p. Sobel ho bude moci taky smazat a dat do tematu kam patri :)
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 12. pro 2005 15:45:45

M@C píše:Ona to puvodne mela byt asi odpoved na muj topic, ale stane se, ze si clovek splete tlacitka. Pokud ja i Nithro smazeme nase prispevky, tak p. Sobel ho bude moci taky smazat a dat do tematu kam patri :)

Omlouvám se spletl jsem se.
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Sobel Miroslav » pon 12. pro 2005 15:48:01

M@C píše:Ona to puvodne mela byt asi odpoved na muj topic, ale stane se, ze si clovek splete tlacitka. Pokud ja i Nithro smazeme nase prispevky, tak p. Sobel ho bude moci taky smazat a dat do tematu kam patri :)

Ano byla to podpora vašeho příspěvku pane M@C
Přeji hezký den
Sobel Miroslav
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned 10. črc 2005 11:19:05
Bydliště: Třinec


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník