omfg to je zase admin....

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

omfg to je zase admin....

Příspěvekod Bobo » úte 09. srp 2005 12:41:44

odkdy se davaji bany za 2 vety napsane CAPSLOCKEM?Ty jsi prisel z xchatu ne?
[13:38] <(EU)MALL> You are being kicked because: Caps Lock
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Orel » úte 09. srp 2005 13:00:59

Malý výňatek z pravidel HUBu (pro každého přístupny napsáním +rules a odentrováním).
V chatu NENI tolerovano:
- tapetovani (flooding)
- nevhodne a vulgarni vyjadrovani, nadavky ostatnim uzivatelum
- psani cele vety velkym pismem (CAPSLOCK si vypnete)
Tudíž není tolerována ani jedna věta, natož dvě. Takže na xchat jdi Bobo ty a nevztekej se tady 8) Jsem pro vymazání tohoto threadu. Nebo by mohl být ukazován jako příklad debilního a zbytečného příspěvku.
Přeji hezký den.
Uživatelský avatar
Orel
 
Příspěvky: 78
Registrován: ned 10. črc 2005 9:27:53
Bydliště: Třinec/Praha

Příspěvekod Bobo » úte 09. srp 2005 13:37:02

Orel : a nejake napomenuti nebo neco podobneho by neslo?
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Orel » úte 09. srp 2005 13:41:54

Já neBANoval, ale i na toto se dá odpovědět nádhernou juristickou frází... Neznalost neomlouvá!
Uživatelský avatar
Orel
 
Příspěvky: 78
Registrován: ned 10. črc 2005 9:27:53
Bydliště: Třinec/Praha

omfg to je zase admin....

Příspěvekod MALLORQUIN » úte 09. srp 2005 13:44:07

Bobo píše:Orel : a nejake napomenuti nebo neco podobneho by neslo?


Právě ten kick a ne ban, jak jsi výše ve svém bezpředmětném a zbytečném příspěvku uvedl, bylo to "napomenutí". Respktuj pravidla HUBu a nikdo si te nebude všímat.
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Michelangeli » úte 09. srp 2005 13:56:32

Orel píše:Já neBANoval, ale i na toto se dá odpovědět nádhernou juristickou frází... Neznalost neomlouvá!



Orle kolikrát se mi stane, že napíšu něco omylem se zapnutým Caps Lockem. Není to všechno tak úplně černobílé . Kolik lidí nezná zákony a pak ... jen drobným přehmatem mají zrušený třeba i život.

Tenhle Thread bych nechal, protože se mi nelíbilo ještě i to, že MALL (jako Op) sám sdílel 1,98 GB dat a určitě by taky banoval někoho, kdo má fakeshare.

Jinak normálně funguje Warn předtím, než někoho vykopnu.... Pravdu máš, že neznalost neomlouvá. Ale potom taky musí platit "dvakrát měř, jednou řež"...nebo "řeš ?" :D....zkrátka spravedlnost nemám rád s nekompromisní sekyrkou v ruce .
(kromě CSS :D )

-- Malá odbočka --
Existují justiční vraždy a také kvůli tomuto zlomku jejich výskytu jsem odpůrcem nekompromisních trestů smrti :) . To už tak úplně neplatí pro prokázanou recidivu.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » čtv 11. srp 2005 4:19:14

Jj, preste tak Michelangeli =)
Btw, me vyhrozoval kickem, popr. BANem za 2 slova psana CAPS LOCKEM. Tohle uz je na povazenou, ale situace se zatim sklidnila a uz nedostavam varovne a nesmyslne PM od naseho noveho OP ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

omfg to je zase admin....

Příspěvekod MALLORQUIN » čtv 11. srp 2005 10:00:38

Je až s podivem, (ale v vzhledem k jejich zkušenostem s nedodržováním základních pravidel HUBu KtT to zas tak udivující není) jak se "někteří" uživatelé HUBu dokážou ozvat, (mnohdy na nepravém místě) kdž si myslí a jsou snad dokonce i přesvědčeni, že jim někdo z operátorů HUBu křivdí.
Pokud si tito "někteří" uživatelé HUBu myslí, že jsou nějaké extras, (jedině tím, co na HUBu KtT neustále a pravidelně provádějí, a jak se chovají), a snad podle toho by k jejich porušování pravidel HUBu KtT, mněli přistupovat operátoři HUBu, tak já jsem v pravidlech HUBu KtT o těchto extras a jejich výjímkách, nic nečetl.
Někteří tito "extras uživatelé" mají za sebou na HUBu KtT bohatou story několikanásobných upozornění, KICKů nebo BANů, které si vysloužili a obdrželi od operátorů HUBu, nebo přímo od správce internetové sítě KtT.
Nehodlám tudíž jako operator HUBu KtT u těchto "extras uživatelů", dělat při kontrole dodržování základních pravidel HUBu KtT, nebo při následném postihu za nedodržování těchto pravidel, jakoukoliv výjímku......

OP (EU)MALL

PS.
Děkuji uživateli HUBu KtT, Michelangeli za pravopisnou korekturu....
(Ani "vyjímky" , za co bych dal taky z diktátu kick, ale dávám warn)
Naposledy upravil MALLORQUIN dne čtv 11. srp 2005 14:45:21, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec

Re: omfg to je zase admin....

Příspěvekod Michelangeli » čtv 11. srp 2005 14:19:01

MALLORQUIN píše:Je až s podivem, (ale v vzhledem k jejich zkušenostem s nedodržováním základních pravidel HUBu KtT to zas tak udivující není) jak se "někteří" uživatelé HUBu dokážou ozvat, (mnohdy na nepravém místě) kdž si myslí a jsou snad dokonce i přesvědčeni, že jim někdo z operátorů HUBu křivdí.
Pokud si tito "někteří" uživatelé HUBu myslí, že jsou nějaké extras, (jedině tím, co na HUBu KtT neustále a pravidelně provádějí, a jak se chovají), a snad podle toho by k jejich porušování pravidel HUBu KtT, mněli přistupovat operátoři HUBu, tak já jsem v pravidlech HUBu KtT o těchto extras a jejich vyjímkách, nic nečetl.
Někteří tito "extras uživatelé" mají za sebou na HUBu KtT bohatou story několikanásobných upozornění, KICKů nebo BANů, které si vysloužili a obdrželi od operátorů HUBu, nebo přímo od správce internetové sítě KtT.
Nehodlám tudíž jako operator HUBu KtT u těchto "extras uživatelů", dělat při kontrole dodržování základních pravidel HUBu KtT, nebo při následném postihu za nedodržování těchto pravidel, jakoukoliv vyjímku......

OP (EU)MALL


Budu stručný, abych byl pochopen.
1) Nebyl jsem doposud "Banován" ani "Kicknut", nepatřím k "extras" uživatelům, tedy k těm "potrefeným husám". Souhlasím s tím, že pravidla platí pro všechny. Nejsou výjimky. (Ani "vyjímky" , za co bych dal taky z diktátu kick, ale dávám warn)
2) Pokud nejsou výjimky mezi uživateli, pak nebudou výjimky ani mezi Opy. Op by měl být zřejmě volen hlasováním uživatelů (na tom zase tolik netrvám, ale tenhle systém prý se osvědčil).
3) Rád bych opravdu znal názor (EU)Malla , jak je to s výjimečnými Opy , kteří sdílejí 2 GB a vykopávají bez varování za Caps Lock. Možná ještě ostatní Opi nejsou v EU.
4) Touhle cestou (i když netradiční) chci poděkovat všem , opravdu všem Opům rovněž včetně (EU)Malla za to, že vůbec vedou správu CableNetu a mají na uživatele ty nervy. :D

Kapka vyhloubí kámen ne silou, leč padá-li často.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Orel » čtv 11. srp 2005 20:05:54

No a já mohu jen poznamenat, že mám strašnou radost toho, s jak neskutečně inteligentními lidmi chodím na pivo. Přátelé dražší drahokamů! Jsem za to (bůhvíčemu) neskonale zavázán!
Přeji hezký večer...
Uživatelský avatar
Orel
 
Příspěvky: 78
Registrován: ned 10. črc 2005 9:27:53
Bydliště: Třinec/Praha

Příspěvekod TEKnick » čtv 25. srp 2005 0:18:28

orle jen bych se chtel zeptat jestli pokazde kdy se pripojis na DC zadavas
+rules ??? stoho cos tu napsal vypliva ze asi jo a to bez jako :D
TEKnick
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků