vypadek proudu

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod m+m » sob 14. říj 2006 20:42:41

Djerene: nasrané máš v hlavě ty a pubertak budeš také ty alespon oproti mně. Pokud někdo něco posere tak se také omluví Pokud vím výpadek proudu nespůsobila kabelovka ale ČEZ Takže omluvit by se MOHLI ČEZ KABELOVCE a pokud na tom trváte VÁM ale to nebýva zvykem.Já to také nepotřebuji Ja jenom věřím že na kabelovce udělali vše co mohli.
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

Příspěvekod PERRO » sob 14. říj 2006 21:40:33

m+m píše:Djerene: nasrané máš v hlavě ty a pubertak budeš také ty alespon oproti mně. Pokud někdo něco posere tak se také omluví Pokud vím výpadek proudu nespůsobila kabelovka ale ČEZ Takže omluvit by se MOHLI ČEZ KABELOVCE a pokud na tom trváte VÁM ale to nebýva zvykem.Já to také nepotřebuji Ja jenom věřím že na kabelovce udělali vše co mohli.



S výše napsaným mohu jen a jen, naprosto souhlasit...

Podle mého skromného názoru (který samozřejmě nikomu nevnucuji), to že nenaběhly zařízení, která jsou v bezobslužném režimu, nelze dávat za vinu jen KtT, ale podstatnou roli sehral i ČEZ třeba tím, že v době obnovování dodávky e.energie došlo k několika dalším výpadkům v centrální části Terasy... co může takový opakovany výpadek e.energie způsobit, to si můžete dámy a pánóvé věčně s něčím nespokojení, sami doma vyzkoušet na svém perfektním PC...
Uživatelský avatar
PERRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 16. črc 2005 15:16:41

Příspěvekod Djrene » ned 15. říj 2006 12:15:37

Vy jste lamy co tady pořad pletete ČEZ.Kvalitni firma přeci vubec neni zavisla na dodavce proudu.Když vypnou el. telefon nebo mobil vam funguje proto že vysilače maji sve založni zdroje.Kdyby jste měli tv na baterky tak signal (na svoji antenu) taky chytate.vlastne i po zapnuti el.ktere bylo o pulnoci jste si mohli na svou antenu chytit minimalne ceske programy.Kdyby kabelovka nezrusila spolecne anteny ktere byli na na kazde budove nebyl by problem a tak jsme jen zavisli na distribuci signalu z KTT.A hlavně tu jde o to že služby nešli po tom co už elektrika davno byla!!!Že firma ktera ma tisice odběratelu tv signalu by neměla připustit aby se toto stalo.

M+M ty asi v kabelovce pracuješ že ji tak hajiš nebo v noci poctivě spiš a nevadilo ti to.Ale ne každy v noci spi a potřebuje internet pravě v noci.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » ned 15. říj 2006 17:05:21

No to jo... me se to uz nekolikrat stalo, ze jsem v noci hrala po netu nebo jsem neco delala a najednou vypadek. No kua, tak mi nezbyvalo nic jineho, nez jit spat. A to ja rada v noci na netu, ale tak smula no ;D Btw, elektrikou to nebylo ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod m+m » ned 15. říj 2006 18:12:31

Přečtěte si Perro:
Mne asi před půlrokem vypadl televizor v opravně řekli že to mohlo být skratem. Mám ho ještě doma.
Djrene: neútoč blbě když ti docházejí argumenty Na KT nedělám ani jsem nedělal vlastně to nepotřebuji mám své příjmy ale po tom ti je ho...
tuhle debatu končím,nemá smysl. :!:
Uživatelský avatar
m+m
 
Příspěvky: 83
Registrován: pát 02. pro 2005 17:58:01
Bydliště: Třinec-Lyžbice

nešil

Příspěvekod xxx » stř 08. lis 2006 23:09:00

to DJ RENE: nešil vole :roll:
xxx
 

Příspěvekod Radox » stř 29. lis 2006 8:55:42

Všichni jste se dobrovolně rozhodli pro služby kabelové televizea všichni tak nějak můžeme za to že je většina z nás závislá na distribuci Tv signálu od KTT. A způsob přístupu k zákazníkům poslední dobou pokulhává. Ted se budu stěhovat a ve stěně v bytě je schválně přestřihnutý koaxiální kabel od antény na střeše. Co dodat.
Fight Fire With Fire
Uživatelský avatar
Radox
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 22. říj 2005 7:30:49
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Návštěvník » čtv 30. lis 2006 13:59:50

Radoxi!. v té kouli co máš na krku by měl být mozek :?:
Takže myslet,myslet,myslet :wink:
Návštěvník
 

demagogie

Příspěvekod no co dodat... » čtv 30. lis 2006 15:55:32

Radox píše:Všichni jste se dobrovolně rozhodli pro služby kabelové televizea všichni tak nějak můžeme za to že je většina z nás závislá na distribuci Tv signálu od KTT. A způsob přístupu k zákazníkům poslední dobou pokulhává. Ted se budu stěhovat a ve stěně v bytě je schválně přestřihnutý koaxiální kabel od antény na střeše. Co dodat.


Milý Radoxi, nic ti není po tom, kdo se k čemu a jak rozhodl. Tvé tvrzení, že jsme my ostatní na někom závislí je demagogie. A spůsoby jenž "některé" firmy přistupují k svým zákazníkům jsou určitě daleko na vyšší úrovni, jako vystupování "některých" státních zaměstnanců, např. z řad policie... no ni?
no co dodat...
 

Re: demagogie

Příspěvekod corpse » čtv 30. lis 2006 16:21:54

Co takhle se podepsat pod svým registrovaným nickem? Radox ma pravdu v tom, že přístup KT už není to co byl, hlavně k již získaným zákazníkům. Poznat je to hlavně na letošní akci,kdy hodně lidí nejen já celý rok přemlouvalo známé k připojení na internet, ale KT má zatěžko jim za to aspoň na měsíc navýšit limit (jako každý rok), takže to dělali s prominutím k hovnu. A ještě to vysílá 14 dní v reklamě. To je super přístup. Aspoň, že jejich hub který nepoužívám, už pomalu získává svoji úroveň. Co je pod úroveň jsou příspěvky anonymů, kteří se nejsou schopni podepsat.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Návštěvník » ned 21. led 2007 18:36:32

Ten přestřihnutý koax sem nenarážel na KTT ale na předešlého nájemníka bytu. ja mam s pracovníky zatím velmi dobrou skušenost což doufám vydrží A na slaboduché anonymní výkřiky do tmy nereaguji
Návštěvník
 

Příspěvekod Radox » ned 21. led 2007 18:45:16

jej sem nebyl přihlášen, aby někdo nep...... PS : Corpse nekdy se musime poznat když jsem chyběl na srazu HUBu :wink:
Fight Fire With Fire
Uživatelský avatar
Radox
 
Příspěvky: 70
Registrován: sob 22. říj 2005 7:30:49
Bydliště: Třinec

Příspěvekod corpse » ned 21. led 2007 22:25:43

Radox píše:jej sem nebyl přihlášen, aby někdo nep...... PS : Corpse nekdy se musime poznat když jsem chyběl na srazu HUBu :wink:


No to je škoda, žes tam nebyl. Není problém někam zajít, ale to už se asi domluvíme na hubu nebo přes pm.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků