Tak uz nejsem OP :)

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Tak uz nejsem OP :)

Příspěvekod chrobok » ned 28. srp 2005 17:59:33

Zdravím všechny normální lidi :) Stala se taková věc a ja už nejsem OP :) mnozí lidé možná jásají a já jim to ze srdce přeju :) ...

Byl jsem odvolán na zakladě mého nevhodného chování vůči ostatním OP, jsem si tohoto mého chování vědom a plně respektuji Falconovo rozhodnutí.

A teď pár vět ohledně mých sporů s OPy GfLionem a (EU)Mallem.
Hlavním důvodem proč jsem proti nim tak ostře vystupoval byla jejich přehnaná důslednost v dodrzování pravidel, která mnohdy hraničila až s šikanováním uživatelů připojených na hubu, což jse mi strašně nelíbilo ! i když jsem jim nekolikrát říkal, že řeší nedůležité věci namísto aby hlídali ty duležitější tak přišla série, pro mně nepochopitelných, permanentních banů, např. postak, který předtím neobdržel ani jeden ban a vždy se choval adekvátně. Po přečtení logu z toho "banovacího" večera či noci , se mi chtělo zvracet ! :roll: . Přiznávám , že jsem zpočátku mého OPování taky docela plaval v této funkci , ale mám dojem, že jsem nikdy takto nebuzeroval lidi za takové "ptákoviny" jako dva noví OPové.

Na závěr bych rád řekl , že si našeho hlavního správce Falcona velmi vážím , protože je spravedlivý , ochotný , a i když má málo času tak se s náma vybavuje o DC i když by se na nás mohl vykašlat :wink: . Je to člověk na správném místě.

ještě pár vzkazů :
Falcon : moje odvolání z funkce byl správný krok a očekával jsem toto tve rozhodnuti. Doufam že se nebudeš muset zabývat zbytečnými problémy ohledně DC :) Preju hodně štěstí :wink:

(EU)MALL : pro tebe jen jedno : nymslí si, že když máš klíčky u nicku tak, že budeš mít repekt ! a zamyslí se nad tím co jsi tu prováděl ! protože tvoje chovaní a arogance vůči řadovým uživatelům hubu bylo opravdu velmi povýšené a ucházejíci

GfLion : No tak na tobě je vidět, že opravdu nemáš co dělat a pořád jen sedíš u DC , a rýpat do mně že neplním svou funkci OP to byl opravdu lol ! když je člověk v práci tak asi sotva může zárověň sedět u DC nemyslíš ? ...

THE END ! 8)
Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Re: Tak uz nejsem OP :)

Příspěvekod Michelangeli » ned 28. srp 2005 19:32:53

chrobok píše:Zdravím všechny normální lidi :) Stala se taková věc a ja už nejsem OP :) mnozí lidé možná jásají a já jim to ze srdce přeju :) ...

Byl jsem odvolán na zakladě mého nevhodného chování vůči ostatním OP, jsem si tohoto mého chování vědom a plně respektuji Falconovo rozhodnutí.

A teď pár vět ohledně mých sporů s OPy GfLionem a (EU)Mallem.
Hlavním důvodem proč jsem proti nim tak ostře vystupoval byla jejich přehnaná důslednost v dodrzování pravidel, která mnohdy hraničila až s šikanováním uživatelů připojených na hubu, což jse mi strašně nelíbilo ! i když jsem jim nekolikrát říkal, že řeší nedůležité věci namísto aby hlídali ty duležitější tak přišla série, pro mně nepochopitelných, permanentních banů, např. postak, který předtím neobdržel ani jeden ban a vždy se choval adekvátně. Po přečtení logu z toho "banovacího" večera či noci , se mi chtělo zvracet ! :roll: . Přiznávám , že jsem zpočátku mého OPování taky docela plaval v této funkci , ale mám dojem, že jsem nikdy takto nebuzeroval lidi za takové "ptákoviny" jako dva noví OPové.

Na závěr bych rád řekl , že si našeho hlavního správce Falcona velmi vážím , protože je spravedlivý , ochotný , a i když má málo času tak se s náma vybavuje o DC i když by se na nás mohl vykašlat :wink: . Je to člověk na správném místě.

ještě pár vzkazů :
Falcon : moje odvolání z funkce byl správný krok a očekával jsem toto tve rozhodnuti. Doufam že se nebudeš muset zabývat zbytečnými problémy ohledně DC :) Preju hodně štěstí :wink:

(EU)MALL : pro tebe jen jedno : nymslí si, že když máš klíčky u nicku tak, že budeš mít repekt ! a zamyslí se nad tím co jsi tu prováděl ! protože tvoje chovaní a arogance vůči řadovým uživatelům hubu bylo opravdu velmi povýšené a ucházejíci

GfLion : No tak na tobě je vidět, že opravdu nemáš co dělat a pořád jen sedíš u DC , a rýpat do mně že neplním svou funkci OP to byl opravdu lol ! když je člověk v práci tak asi sotva může zárověň sedět u DC nemyslíš ? ...

THE END ! 8)


Chroboku, DÍK ZA VŠE (Capslock :))
Nemyslím si, že Falconovo odvolání byl správný krok. Protože v každé vládě a v každém vedení, které chce fungovat, musí být opozice.
Za každým problémem je člověk. Zbav se člověka a je po problému .
Měli by být Opi jednotní ve svých rozhodnutích ? To by stačil jeden ne ?

Problém už není.

Michelangeli

P.S. Píšu ze země krále Miroslava. Je tu krásně. Všichni poslouchají winamp, mají 6 volných slotů, píšou velkými písmeny a nadávají sprostě nad vším, co vidí. Nikoho neláká moc ani peníze a král občas k nám přijde na ryby.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » ned 28. srp 2005 21:02:10

Chrobok: taky VELKY dik za vse co jsi pro nas udelal! Musim se ztotoznit s Michelangelim a prohlasit, ze tve odvolani nebyl spravny krok. Je mi z toho az k breku co se tam ted deje, pac co jsem mela rada, zacinam nenavidet :cry: Jeste jednou.... DIK!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Re: Tak uz nejsem OP :)

Příspěvekod majkl » ned 28. srp 2005 22:24:19

chrobok píše:Zdravím všechny normální lidi :)


:)
Uživatelský avatar
majkl
 
Příspěvky: 161
Registrován: ned 10. črc 2005 14:26:05

Re: Tak uz nejsem OP :)

Příspěvekod pecco » pát 02. zář 2005 0:27:23

majkl píše:
chrobok píše:Zdravím všechny normální lidi :)


:)

Chrobok : byl jsi doopravdy fajn OP :wink:
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků