Ping

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Re: není nad dobrý nápad

Příspěvekod R.O.S.I » sob 13. led 2007 12:29:51

kejNo píše:
R.O.S.I píše:
kejNo píše:no tak tady proste porad nervete, ze se vam to nelibi a najdete si jinyho providera... tim lip pro ostatni
Aspiruješ na cenu o nejdementnější příspěvek do diskuze. Zajímalo by mě kde na to chodíš na tyhle moudra?


co na tom nechapes? napis svuj nazor a nepis dementni odpovedi v otazce
Napsal jsem, že na tom něco nechápu?! Pouze jsem se zeptal kde na tahle voloviny chodíš. Jestli se ti něco nezdá, tak si to zkus po sobě znova přečíst a popřemýšlet. I když, možná, že to není až tak špatný nápad: "nezlepšíme služby, klienty pustíme někomu jinému" :D S tebe by byl dobrý manager.
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Re: není nad dobrý nápad

Příspěvekod kejNo » sob 13. led 2007 23:31:35

R.O.S.I píše:
kejNo píše:
R.O.S.I píše:
kejNo píše:no tak tady proste porad nervete, ze se vam to nelibi a najdete si jinyho providera... tim lip pro ostatni
Aspiruješ na cenu o nejdementnější příspěvek do diskuze. Zajímalo by mě kde na to chodíš na tyhle moudra?


co na tom nechapes? napis svuj nazor a nepis dementni odpovedi v otazce
Napsal jsem, že na tom něco nechápu?! Pouze jsem se zeptal kde na tahle voloviny chodíš. Jestli se ti něco nezdá, tak si to zkus po sobě znova přečíst a popřemýšlet. I když, možná, že to není až tak špatný nápad: "nezlepšíme služby, klienty pustíme někomu jinému" :D S tebe by byl dobrý manager.


o m g... jaky manazer? ctes vubec cely forum ktt? zjistil by jsi, ze kabelovka planuje upgrade serveru, kvuli zlepseni rychlosti site, tak pokud clovek neni schopen vydrzet do jara nebo kdy se ma ten upgrade konat, tak at si jde jinam... takze se uklidni a soupej dal nohama, nevim o co ti jde a nechci si tim zbycne zatezovat hlavu.
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: není nad dobrý nápad

Příspěvekod HARTSON_JOHN » ned 14. led 2007 1:24:07

Už aby to bylo xD
Uživatelský avatar
HARTSON_JOHN
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 09. črc 2005 23:59:23
Bydliště: Třinec

Re: není nad dobrý nápad

Příspěvekod corpse » ned 14. led 2007 6:09:20

kejNo, nevím jestli máš nějaký osobní důvod věčně se zastávat Malla nebo KT, je to tvoje věc. Ale neser se tu do ostatních pokud chtějí mít jen to co jim KT už od listopadu slibuje a na co nabírala další stovky lidí. Nedivím se někomu kdo platí 490Kč za měsíc a přitom si na netu ani pořádně nezahraje. Nejdřív má být upgrade a pak nějaké změny a ne naopak. Stylem nelíbí se ti, že nemáš to za co si platíš, tak běž jinam- bys to asi se svojí firmou nevyhrál.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: není nad dobrý nápad

Příspěvekod R.O.S.I » ned 14. led 2007 12:02:06

Tak teď jsi mě úplně zničil, už šoupu nohama, jsem v kolenou :-) . Jo. Mimochodem, tohle: „ze kabelovka planuje upgrade serveru, kvuli zlepseni rychlosti site“ nešlo napsat hned, že? Chápu, nešlo. To by ti splasklo EGO co? Místo toho jsi napsal arogantní, zbytečný žvást a hned si se cítil líp. Proč taky něco vysvětlovat těm Lamám, že? No nic, měj se hezky, zvedej si rating (ty to na ten jeden příspěvek denně dotáhneš) a dál zasírej každou diskuzi na kterou narazíš svými volně loženými moudry. Už se těším na tvé další perly. Jinak ti doporučuji : http://radekhulan.cz/item/teenageri-na- ... usni-zumpa určitě se tam najdeš!
Uživatelský avatar
R.O.S.I
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 18. srp 2005 15:45:33

Re: není nad dobrý nápad

Příspěvekod kejNo » ned 14. led 2007 13:19:12

R.O.S.I píše:Tak teď jsi mě úplně zničil, už šoupu nohama, jsem v kolenou :-) . Jo. Mimochodem, tohle: „ze kabelovka planuje upgrade serveru, kvuli zlepseni rychlosti site“ nešlo napsat hned, že? Chápu, nešlo. To by ti splasklo EGO co? Místo toho jsi napsal arogantní, zbytečný žvást a hned si se cítil líp. Proč taky něco vysvětlovat těm Lamám, že? No nic, měj se hezky, zvedej si rating (ty to na ten jeden příspěvek denně dotáhneš) a dál zasírej každou diskuzi na kterou narazíš svými volně loženými moudry. Už se těším na tvé další perly. Jinak ti doporučuji : http://radekhulan.cz/item/teenageri-na- ... usni-zumpa určitě se tam najdeš!


jdu plakat do kouta :(
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod cs_Hacker » ned 14. led 2007 15:17:08

Hraji CS na cabelu ž asi 3 roky a půl a nikdy se mi nestalo, že by byl nějaký nonsteamový nebo steamový server před cablem v pingu, ale psolední měsíc nebo dva je celkem dost serveru! Takže na to masi něco bude .... prostě mají slabé servery, které nestíhají tolik uživatelů ;)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků