Spam přicházející na adresu ........@net.tvtrinec.cz

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Spam přicházející na adresu ........@net.tvtrinec.cz

Příspěvekod Negro2 » pát 09. bře 2007 12:13:16

Adresu, kterou mám ve tvaru = abcdef@net.tvtrinec.cz používám jen výjimečně a to při certifik. poště /HZP, peněžní ústavy, Radnice a pod./ přesto je od jisté doby pošta přicházející na tuto adresu denně zamořená spamem v počtu 30÷50 i více spamů/den. A tak, abych si jej/ho nestahoval do pošťáka, kde mám vícero adres /na Atl., Sz., Tisc. a pod/ a tím si celou poštu nezasvinil spamem přicházejícím přes pop3.tvtrinec.cz, tak musím před stážením pošty pošťákem OE "jít" na net.tvtrinec a tam spam zlikvidivat.
Není to záležitost nijak sxtra dlouhá, ale je otrávná !!!

Nejhorší na tom je, že musím k vůli certif. poště používat OE - jiné pošt. klienty HZP i banky "neberou." a OE nemá spamový filtr jako na př. Outlook.

Poraďte někdo znalý, jak z této šlamastiky ven - díky.
Díky za rady
Negro2
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 01. bře 2006 13:58:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Návštěvník » pát 09. bře 2007 16:38:12

Mám dojem, že každý bezpečnostní kombajn (Internet Security) integruje do OE svůj vlastní antispamový filtr
Návštěvník
 

Příspěvekod Ace-COM » pát 09. bře 2007 19:18:42

no ja uz jsem taky upozornoval na to, ze mi chodi spam primo z adresy:
[somebody]@gw.tvtrinec.cz, coz znamena ze je adresovan primo z Internetove brany (GW = GateWay) Kabelovky.

Jeste jednou prosim pana Veseleho o kontrolu.

PS: To Falcon - Pri nasem poslednim rozhovoru jsem vam to zapomel pripomenout :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod m.i.r.k » sob 10. bře 2007 12:46:26

Mám tytéž problémy.
Např. dnes mi přišel spam z této adresy:

rmhsm@net.tvtrinec.cz
m.i.r.k
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 13. pro 2005 11:20:52

Příspěvekod M@C » sob 10. bře 2007 13:25:03

1. Existuji urcite i programy k doinstalovani k OE, ktere budou spam filtrovat. Nepotrebuji je, tak nepouzivam, ale urcite jsou :)
2. Nechej si preposilat vsechny postu z tvtrinec nekam kde maji spam filtr, treba centrum, seznam...
3. Ja jsem si svuj mail na tvtrinec zrusil, protoze to fakt nemelo cenu. Mala chranka (snad 20MB?), skoro zadne moznosti nastaveni atd. Aspon jsem nekomu udelal radost a uvolnil jmeno marcel@net.tvtrinec.cz, chudak ted dostava tuny spamu za me :D
Uživatelský avatar
M@C
 
Příspěvky: 379
Registrován: sob 09. črc 2005 23:22:14

Příspěvekod Lyso » ned 11. bře 2007 10:15:11

mno.... poud vim jde pres php odeslat mail a do nej napsat jakkoukoli hlavicku cize i mail, pokud hosting ma dobre smtp tak to posle pres hocijakou -mailovou adresu...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod reggae » ned 11. bře 2007 21:39:55

Thunderbird taky podporuje podepisování a šifrování zpráv, banky ani pojišťovny by s ním problém mít neměly, antispamový filtr obsahuje.
Uživatelský avatar
reggae
 
Příspěvky: 90
Registrován: stř 27. črc 2005 19:11:48


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků