Vyjádření k událostem

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Vyjádření k událostem

Příspěvekod Michelangeli » pát 09. zář 2005 18:48:10

Vzhledem k rozruchu kolem DC, pravidel apod. jsme na základě reakcí zejména na nové Opy dospěli k následujícím názorům a změnám.

Vznikl Hub Krále Miroslava 10.3.1.31 , který nahrazuje plně to, oč mnozí uživatelé nedobrovolně přišli a snad i něco více.

Sdílení 1 pouhý GB, pravidla zatím nebyla stanovena – Král Miroslav je opravdu milostiv , umí si udělat legraci i ze sebe , je demokratický, přátelský , nekonfliktní a přející .

Bude jen vděčný za přibývající počet uživatelů , kde se hlavní chat bude považovat rovněž za chatovací místnost i s bezpředmětným i předmětným obsahem , vždyť o tom je internet také.

Každý máme své bezpředmětné chvíle a kde se o to podělit...:) ? U nás.
Kdokoli si může v Království 10.3.1.31 pustit písničku a nemusí být ani švec a běhat kvůli tomu za hranice jiných království.

Rádci (Opové) nemají od Krále žádné instrukce .

Cílem Království Krále Miroslava je potěšit se ze vzájemného sdílení dat a nápadů . Stěžujte si na svoji Tchýni na našem Hubu a nebojte se, že jsme ještě neslyšeli sprostá slova v tomhle rázovitém kraji .

Žádná pravidla , pouze klid a běžná pohoda by měly dopomoci opět oživit přínos s DC.

Prohřešky se nezapisují nikam. Bany nebudou existovat, protože v každém je dobré i zlé.

Nebudete logováni a nikdo vás nebude nahrávat a sledovat .

Pro jistotu ještě zopakujme, že hlavní místnost je v každém případě určena pro veškeré možné účely.

Co se týče operátorů, složení bude různé , ale věřte , jsou to lidé jako vy a vždycky se dá domluvit .
Hub Krále Miroslava nemá velké cíle . Z velkých cílů jsou lidé obvykle zklamáni, pokud nevyjdou.

Hub Krále Miroslava se bude snažit o 24 hodinový provoz a být příznivou alternativou k Cablenet DC Hubu .

Váš Michelangeli , M@C, Orel, Chrobok, Reggae , Postak ....
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Návštěvník » sob 10. zář 2005 0:08:48

Jen se nebojte lidičky a pojďte do toho :)
Návštěvník
 

Příspěvekod Buba » sob 10. zář 2005 0:37:50

Anonymous píše:Jen se nebojte lidičky a pojďte do toho :)


Hub krale Miroslava je svobodný, nejsou tam zákony, jako v Půlnočním království.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Příspěvekod Luciferka » sob 10. zář 2005 16:40:24

Michelangeli: velky DIK nejen tobe, ale taky vsem OP na novem hubu... je to NICE :)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Michelangeli » ned 11. zář 2005 2:22:40

Luciferka píše:Michelangeli: velky DIK nejen tobe, ale taky vsem OP na novem hubu... je to NICE :)


Milá Luciferko, díky. Zřejmě jsem kriminální živel , mám Ban od CZ Lukiho , ano právě od něho se mám učit chování a etice :))))) Asi se nedozvím , za co, jak moc bezpředmětná moje věta v Hubu byla.
Někoho holt dráždí bezpředmětnost, které nerozumí.

Na to mne napadají hned dva citáty , jeden od Wericha : " Když už člověk jednou je, tak má bejt to, co je a nebejt to , co není , jak tomu v mnoha případech je. " Naštěstí se Země netočí kolem DC Hubu.

A druhý citát - Shakespearův sonet 66, kde na konci se říká
"Znaven tím ...vším...já zemřel bych tak rád, pomni však , zemřít je, jak zradit , co mám rád."
tedy nepřeložitelné z ..."Tired with all of these from these I would be gone - save that, to die I leave my love alone" .

:D
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luki » ned 11. zář 2005 6:25:13

Michelangeli:
Jestli mas pocit, ze ban je neopravneny, staci napsat na admin@tvtrinec.cz .
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 10. črc 2005 8:13:11
Bydliště: tutaj

Příspěvekod Michelangeli » ned 11. zář 2005 12:28:41

Luki píše:Michelangeli:
Jestli mas pocit, ze ban je neopravneny, staci napsat na admin@tvtrinec.cz .


Ano , ten pocit mám , ale ne kvůli sobě . Dělal jsi svou práci .:) Proto odpovídám sem.
Jde o zavedený systém, proti kterému se snažím , téměř marně, bojovat. Okna, okna, okna , nepoznávám mezi nimi rozdíl. Ano, už jsem poučen, okno Chat je na chat , hlavní okno je na kolektivní mlčení.
Napsal jsem krátkou větu v angličtině - ...nebyl to technický dotaz....A tudíž to nebylo do správného okna :)
Ano, teď už to vím. Ban je ok !! Jsou dána pravidla.

Napadá mne jen, co když se někdo splete
a napíše větu do špatného okna ? Taky potom bude pak psát na admin@tvtrinec.cz ?
Jsou lidé, kteří si pletou Kamionku s Kanadou....

Pletu se často,ale tentokrát ne - napsal jsem , co jsem napsal ; tenhle Ban je v pořádku. Opakuji, dělal jsi svou práci, kdybys to neudělal ty, byl by to Mall, ....

Jen ještě nedokáži sám odlišit , co je bezpředmětné a co ne.

Tento thread třeba může někoho provokovat, ale nechť za ním jen vidí kousek ušmudlaného zrcadla.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec

Příspěvekod ThomasTT » pon 12. zář 2005 16:34:24

BOMBA, konečně něco bez omezujících pravidel, přiblblých nakázání a stupidních trestů. Doufám že to vydrží, a hoši, kteří milujou moc a rádi se za ni schovávají se půjdou klouzat. By Tt
ThomasTT
 

Příspěvekod chrobok » pon 12. zář 2005 16:52:56

Uživatelský avatar
chrobok
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 10. črc 2005 17:11:07

Příspěvekod Michelangeli » sob 24. zář 2005 11:44:20

chrobok píše:http://net.tvtrinec.cz/phorum/viewtopic.php?t=665


:)
Je velmi důležité vybrat si vlastní způsob života a nenechat druhé, aby jej vybrali pro vás.
Gutta cavat lapidem non vi sed semper cadendo
Uživatelský avatar
Michelangeli
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 10. črc 2005 0:44:36
Bydliště: Třinec


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků