Reklamace Připojeni

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Reklamace Připojeni

Příspěvekod RebelStenly » pát 25. kvě 2007 13:42:32

Zajímalo by mně jak držíte slovo u vámi udavané snížení rychlosti připojení po vyčerpaní limitu.Udávate že dojde ke snížení na 70kB/s no ja naměříl sotva 4,2kB/s to je dost zásadní rozdíl.Upozornuji že z mé strany je vše v pořádku.
RebelStenly
 

Příspěvekod TATRA » sob 26. kvě 2007 0:00:32

Ahoj,

ano mám podobný problém....překročil jsem trafic což už se budu snažit radši nikdy neudělat!!
Rychlost je téměř katastrofální :idea:
TATRA
 

Příspěvekod TATRA » sob 26. kvě 2007 0:03:40

Mimo to ... když jsem večer založil diskuzi na toto téma, bylo někým smazáno!
tatra@email.cz
TATRA
 

Reklamace připojení

Příspěvekod RebelStenly » sob 26. kvě 2007 8:25:05

TATRA píše:Mimo to ... když jsem večer založil diskuzi na toto téma, bylo někým smazáno!
tatra@email.cz




Myslím žě je to dáno tím že KtT Je monopol v tomto městě a není tady zdravá konkurence kabelovka je dost drahá za směšny oběm dat a pořad jsou nějaké vypadky vždyt klamou zakazniky ve své reklamě když tvrdí že mají stabilní připojení pořad to pada a když vyčerpeš data tak neumí udržet aní mínimum co slibujouj.Moje Segra ve frydku ma Kabelovku UPS DIREKT PLATÍ 620KČ A MA NEOMEZENY INTERNET 1250/525 A NIKDY NEŠLA POD ŽADNÉ LIMITY ŽÁDNÉ VÝPADKY POTÍŽE NEŘEŠÍ ONA ZA SVÉ PENÍZE JAKO TADY ALE OKAMŽITE ONI VŽDYT ONA JE ZÁKAZNÍK.
RebelStenly
 

Reklamace připojení

Příspěvekod RebelStenly » sob 26. kvě 2007 8:35:41

Jo radějí si připlatím 100 kč a budu mít neomezeny internét s troškou menší rychlosti než ty jejich gorolské tarify pořád říkam do dvou let tu bude konkurence i v televizi pak budu mít svatek a pak změním poskytovatele do té doby musím čekat.Jedině kdyby kabelovka změnila tarify a přístup přestala lhat att.
RebelStenly
 

Příspěvekod Luciferka » sob 26. kvě 2007 8:39:07

proste kabelovka... kdyz je neco spatne, tak to svedou na tebe atd atd...
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod BOBAX » sob 26. kvě 2007 9:14:21

Stěžovatelé: Chtělo by to trochu soudnosti.
KTT: Konkurence by byla třeba jako sůl.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Příspěvekod Luciferka » sob 26. kvě 2007 9:31:52

mos provde.)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Re: Reklamace Připojeni

Příspěvekod Návštěvník » sob 26. kvě 2007 15:39:06

RebelStenly píše:Zajímalo by mně jak držíte slovo u vámi udavané snížení rychlosti připojení po vyčerpaní limitu.Udávate že dojde ke snížení na 70kB/s no ja naměříl sotva 4,2kB/s to je dost zásadní rozdíl.Upozornuji že z mé strany je vše v pořádku.

Snížení limitu je na 70kbps/s a ne 70kB/s to je trochu rozdíl, jinak mě klesla na 140kbps/s a je to v pořádku.
Návštěvník
 

reklamace

Příspěvekod Petr » ned 27. kvě 2007 15:26:45

Ja si platim 4500/1500 už měsíc reklamuju že mi rychlost kolísá kolem 2000/500!! Vyměnili modem, problém ovšem zůstal, tvrdí že tento problém mám jenom já. Tak jsem u známé na Erbenové udělal test rychlosti platí si 3000/1000 a já naměřil 1800/360!! Tak volám známému ke KB at si změří rychlost má mít 3500/1000 a říká že naměřil 2400/420. Super že? Tento problém vzniknul po přepojení na jiné IP adresy. Teď je to prostě HRUUUZA!!! Konkurence by pomohla..
Petr
 

reklamace

Příspěvekod Petr » ned 27. kvě 2007 16:50:15

Tak treba ted jsem naměřil 1 649 kb/s - 663 kb/s a přitom platím 4 500 kb/s - 1 500 kb/s
Petr
 

Příspěvekod RebelStenly » ned 27. kvě 2007 22:05:25

Bylo by vhodné kdybyste uvaděli aspon čast města kde ty problémy jsou Pk se domluvit Zajít na KTT dat jim lhutu na odstranění problému a požadovat slevu při zjištěnych problémech na měsíčním vyučtování respektivě dát podnět na uřad pro ochranu spotřebitele atd.Mněli by se naučit kdo je tady zákazník a jak k němu přistupovat. KTT nic ve zlém ale taková jsou fakta. KONKURENCE by DOST prospěla
RebelStenly
 

Příspěvekod falcon » pon 28. kvě 2007 10:49:05

Petr:
na ukázku si dovolím výpis z vašich aktuálních statistik (jsou vynásobeny 10x vzhledem k nočnímu počítání):
28.05.07 02:00 - 02:59 2 013 927 720
28.05.07 01:00 - 01:59 2 010 240 420
takže to máme cca 2GB za hodinu = 558400B/s = 4467200Bit/s = 4,26Mbit/s čistých dat, rychlost je uváděná pro data včetně režie (hlavičky, apod.), nevím tedy co chcete reklamovat.

I v době tzv. špičky jsou kapacity KTT dostatečně dimenzovány, do vnějších sítí jsme připojeni přes 2 operátory - 2x 100Mbit, využití ve špičce se podle počasí pohybuje mezi 40-60% . Kabelové trasy jsou postupně posilovány a snažíme se dodržovat určitý maximální počet modemů na určitou oblast. Zároveň na centrálních zařízeních funguje load-balancing, který rozděluje modemy tak, aby bylo vytížení sítě optimální.

Rychlost 70Kbit je opravdu oněch cca 6-7KB/s, je jasné, že při dnešních nabobtnaných stránkách se to projeví v jejich velmi pomalém načítání.

Rychlosti uváděné v cenících jsou maximální (tak jako to mají všichni operátoři). Pro dosažení plné rychlosti však většinou nestačí krátký web test, ale je nutné opravdu linku zatížit několika souběžnými spojeními a nechat si zobrazit celkovou rychlost na PC, které stahuje.

Pro příklad uvedu to, že např. v KTT máme linku o testovací kapacitě 50Mbit, server www.dsl.cz měří z jednoho WindowsPC pravidelně 8.9Mbit, z jiného 25Mbit. Avšak např. FTP přenos ze serveru ftp.fi.muni.cz (zde je hodně obsáhlých linux distribucí) jede oněch 50Mbit (z linuxu).
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod RebelStenly » pon 28. kvě 2007 12:23:41

Jeto všechno krasné tak jak se to proklamuje ale to co uvádíte z vaších zdroju je zpruměrována na danou oblast ale je duležíte to co tak proklamujete není kolikrat u koncového zákazníka a měřeno za finakním modemem odpovída kolikráte něčemu jinému a né vždy je to chyba uživatele s jeho vlastním Pc za modemem.

Je to kolikráte tak že opimální ryclost je tak sinusovita a je problém ji držet. Vy to řešíte tak že váš technik možná příjde podíva se na vaš servr s připojením a tot vše v některých oblastech neli třeba cely vchod ma potíže s připojením a rychlosti a vy tvrdíte že je vše v pořádku a ja tvrdím že né ale platí se plny měsíční paušál. Vy to stejně neřešíte až by bylo nejhuř stačí když zakazní fiskálně platí za dost problémove spojení kdyby se mnělo počítat kolikrate jste mněli vypadky a kolika lidem jste tímto způsobili potíže ne li škodu tak mně dost zaráží že při častych vypadcích naponížité aspon paušál no vlastně je zcela zbytečné o tom pořád klacht ale vim že jakmile to nebude v pořádku bude více zákazníku velice nespokojených tot poslední věta a prosím ostatní nekomentujte to je to k ničemu .......
RebelStenly
 

Příspěvekod RebelStenly » úte 29. kvě 2007 5:55:24

TO TO KOMENTUJTE A VELICE DŮRAZNĚ-

Tak to je vrchol KTT jenom se zase neomlouvejte ale dejte nějakou kompenzaci za vzniklé problémy nesete zodpovědnost co se tyče připojení

VYPNUTO OD-- 04:39:02 do 04:46:26 atd
RebelStenly
 

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků