Vypínání internetu

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Vypínání internetu

Příspěvekod TheDrama » ned 04. lis 2007 11:55:14

Zapnu počítač, dělám si svoje věci, po nějaké chvíli (asi po 30-60 min.) se vypne připopjení k internetu a nelze se spojit. Po restartování pc je vše ok. Ale zase se po nec. 1 hod. vypne internet. Zkoušel jsem zakázat a poté povolit připojení, což sice zpravilo chybu ale ne dlouhodobě. Čím to může být způsobeno a jak problém vyřešit?? Děkuji za odpovědi
TheDrama
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 04. lis 2007 11:49:00

Příspěvekod jabrela » ned 04. lis 2007 12:34:45

nenapsal jsi, zda jsi připojený přes USB port nebo síťovou kartou. V případě připojení přes USB k nepravidelnostem(vypínání) dochází, tady je řešení připojovat se síťovou kartou.
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Příspěvekod Luciferka » ned 04. lis 2007 15:29:40

jabrela, to je pekna blbost, co jsi tu napsala... ja byla pres usb pripojena 3 roky a fakt ze mi to nevypinalo
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod jabrela » ned 04. lis 2007 16:01:31

když myslíš, polemizovat s tebou nemíním..zkušenosti mohou být různé, já vycházím ze své a ani přes USB mi komp extrémně nepadal, ale přes síťovku je to stabilnější :
cituji Falcona z podobného tématu...
Doporučujeme použití síťové karty. Hlavním důvodem je to, že ovladače na síťovku jsou většinou součástí systému a tedy stabilnější, originální USB ovladače mohou někdy způsobovat problémy - v kombinaci s určitou základní deskou (restarty, modrá obrazovka).
Také jsme se setkali s tím, že vypnutí PC připojeného přes USB zaseklo kabelový modem, který pak bylo nutné restartovat.
Uživatelský avatar
jabrela
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 28. zář 2005 9:22:26

Příspěvekod Návštěvník » ned 04. lis 2007 18:43:03

jsem připojen přes usb port
Návštěvník
 

Příspěvekod Luciferka » ned 04. lis 2007 23:55:11

hele, ja tu nepolemizuju, jen pisu z vlastni zkusenosti, to mi staci... a jestli je pripojeni pres usb tak problemove, tak nevim proc to kabelovka nabizi klientum...
byt tebou, tak jeste zkontroluju firewall treba, to muze byt taky pricina... firewall muze blokovat provoz v siti, a windows po pripojeni muze zamrzat nebo padat... taky muze byt problem s instalaci modemu, zkontroluj jestli mas vse spravne, radsi to znovu preinstaluj, uvidis...
nevim, mozna se pletu...
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků