Limit

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Limit

Příspěvekod Návštěvník » pon 17. bře 2008 23:46:28

Zdravím, mám takovej problém nevím čím to je, ale prostě mi ubývá limit aniž bych něco stahoval, nebo chodil na stránky které žerou limit a steam taky nemám takže nevím čím to je. Dneska ráno v 9:00 jsem zapl PC a schválně jsem si napsal kolik mám přesně limitu neměl jsem dnes zapnuté ani DC ani torrent prostě nic a z ranních 54,9% mám teď v 22:45 hod 60,1% takže by mě zajímalo jestli má někdo podobnej problém děkuji...
Návštěvník
 

Re: Limit

Příspěvekod TOW » úte 18. bře 2008 7:57:30

Anonymous píše:Zdravím, mám takovej problém nevím čím to je, ale prostě mi ubývá limit aniž bych něco stahoval, nebo chodil na stránky které žerou limit a steam taky nemám takže nevím čím to je. Dneska ráno v 9:00 jsem zapl PC a schválně jsem si napsal kolik mám přesně limitu neměl jsem dnes zapnuté ani DC ani torrent prostě nic a z ranních 54,9% mám teď v 22:45 hod 60,1% takže by mě zajímalo jestli má někdo podobnej problém děkuji...


Viry, spywary a podobná havěť?
TOW
 

Re: Limit

Příspěvekod Návštěvník » úte 18. bře 2008 13:00:04

TOW píše:
Anonymous píše:Zdravím, mám takovej problém nevím čím to je, ale prostě mi ubývá limit aniž bych něco stahoval, nebo chodil na stránky které žerou limit a steam taky nemám takže nevím čím to je. Dneska ráno v 9:00 jsem zapl PC a schválně jsem si napsal kolik mám přesně limitu neměl jsem dnes zapnuté ani DC ani torrent prostě nic a z ranních 54,9% mám teď v 22:45 hod 60,1% takže by mě zajímalo jestli má někdo podobnej problém děkuji...


Viry, spywary a podobná havěť?


Zdravím no právě že viry nemám žádné teď jsem se díval. A už mám teď po zapnutí PC limit 62,2% takže nechápu. Buďte někdo prosím tak hodný a poraďte co mám stím nebo co se dá stím dělat předem děkuji.
Návštěvník
 

Re: Limit

Příspěvekod TOW » úte 18. bře 2008 23:19:59

Anonymous píše:
TOW píše:
Anonymous píše:Zdravím, mám takovej problém nevím čím to je, ale prostě mi ubývá limit aniž bych něco stahoval, nebo chodil na stránky které žerou limit a steam taky nemám takže nevím čím to je. Dneska ráno v 9:00 jsem zapl PC a schválně jsem si napsal kolik mám přesně limitu neměl jsem dnes zapnuté ani DC ani torrent prostě nic a z ranních 54,9% mám teď v 22:45 hod 60,1% takže by mě zajímalo jestli má někdo podobnej problém děkuji...


Viry, spywary a podobná havěť?


Zdravím no právě že viry nemám žádné teď jsem se díval. A už mám teď po zapnutí PC limit 62,2% takže nechápu. Buďte někdo prosím tak hodný a poraďte co mám stím nebo co se dá stím dělat předem děkuji.


Coby se s tím dalo udělat - musíš diagnostikovat - nahrát buď nějaký síťový monitorovací soft nebo nějaký firewall který má monitoring v sobě a zjistit, co tam komunikuje. Nebo se obrátit na někoho kdo ví co s tím. Nebo to rovnou vzít načisto - format + nová instalace :-) Btw. to že tam není nic vidět ještě neznamená, že tam nic není :-))
TOW
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků