Poraďte pls

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Poraďte pls

Příspěvekod Návštěvník » pát 04. dub 2008 13:34:33

Zdravím. Prosím vás byl by s vás někdo tak hodnej a poradil mi konkrétně co mám dělat? Prostě mi ubíhá limit nic netahám nemám zapnuté ani DC ani torrent prostě nic viry nemám a dnes 4.4. mám 9% vyčerpaný limit. To stakovou jak mi to tak pujde pořád tak budu mit na konci měsíce vyčerpáno přibližně nějakých 80% a nic stoho nebudu mít. Pls poraďte mi někdo konkrétně nebo podrobnějic co mám udělat aby mi neubýval sám od sebe limit. Já se totiž zas tak dobře v PC nevyznám takže opravdu netuším. Předem děkuji za vaše příspěvky zdar.
Návštěvník
 

Re: Poraďte pls

Příspěvekod Fantomas » pát 04. dub 2008 14:39:05

Anonymous píše:Zdravím. Prosím vás byl by s vás někdo tak hodnej a poradil mi konkrétně co mám dělat? Prostě mi ubíhá limit nic netahám nemám zapnuté ani DC ani torrent prostě nic viry nemám a dnes 4.4. mám 9% vyčerpaný limit. To stakovou jak mi to tak pujde pořád tak budu mit na konci měsíce vyčerpáno přibližně nějakých 80% a nic stoho nebudu mít. Pls poraďte mi někdo konkrétně nebo podrobnějic co mám udělat aby mi neubýval sám od sebe limit. Já se totiž zas tak dobře v PC nevyznám takže opravdu netuším. Předem děkuji za vaše příspěvky zdar.


Na dálku se v takovém případě radí dost špatně. Ubíhá ti limit i když máš zapnuté PC?

Nemáš náhodou wifi router?
Fantomas
 

limit

Příspěvekod Fantomas » pát 04. dub 2008 14:40:09

Myslel jsem vypnuté PC.
Fantomas
 

Příspěvekod Návštěvník » pát 04. dub 2008 14:47:15

Cus hej myslím že jak mám vypnuté PC tak mi neubývá (snad :D to už by bylo na mě moc) ale dejme tomu dám příklad zapnu ráno PC mám dejme tomu 10% a večer jak ho vypnu tak mám např 17.6% toe příklad přitom jsem zkoušel mít vypnuté úplně všechno co de ani steam na cs nemám na žadné stránky které žerou limit jsem nechodil a i tak mi to ubývá takže jsem z toho docela v řízku..
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » pát 04. dub 2008 14:47:41

Jo a wifi router nemám.
Návštěvník
 

Příspěvekod TOW » pát 04. dub 2008 21:02:07

Anonymous píše:Cus hej myslím že jak mám vypnuté PC tak mi neubývá (snad :D to už by bylo na mě moc) ale dejme tomu dám příklad zapnu ráno PC mám dejme tomu 10% a večer jak ho vypnu tak mám např 17.6% toe příklad přitom jsem zkoušel mít vypnuté úplně všechno co de ani steam na cs nemám na žadné stránky které žerou limit jsem nechodil a i tak mi to ubývá takže jsem z toho docela v řízku..


A což takový Skype? Btw nejlepší by bylo nahrát tam nějaký firewall který má analýzu provozu a ten ti přímo ukáže kolik která aplikace komunikuje (já tu mám třeba staré Kerio 4.1.3 a to tohle umí)
TOW
 

Příspěvekod Návštěvník » sob 05. dub 2008 17:40:59

Hej né no skype sice mám ale zapnu ho jednou za půl roku xD kurva poradte někdo '' Fucking Bastard'' jsem bezradnej...
Návštěvník
 

netlimiter

Příspěvekod nSwCZ » úte 08. dub 2008 21:40:46

nainstaluj si NETLIMITER a pak se podivej ktery program kolik prenasi ... pripadne koukni dalsi den na denni statistiku
nSwCZ
 


Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků