LIMITY!

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Příspěvekod Návštěvník » sob 10. kvě 2008 9:05:36

muzete tadik hodit link na tu nabitku neomezeneho insternetu za tech 500? dik
Návštěvník
 

Příspěvekod jari » ned 11. kvě 2008 15:41:47

Taky bych rád k problematice něco dodal. Můžeme sem psát pořád dokola, prosit kabelovku, ať slevní, prosit , aby k nám byla milosrdnější s limitem, ale to všechno je úplně k ničemu. Ona dobře ví, že nablízku nemá konkurenční prostředí, tak se jednoduše chová jako dravec. Divíte se? Taky byste nejednali jinak. Jsem si ale jistý, jakmile se konkurence objeví (moc, moc doufám) že půjde s cenou dolů, odstraní limit a dokonce nám bude namlouvat, že nás doslova miluje, protože jsme s ní a nikdy ji neopustili. A jak se zachováme my? Řeknu vám to. Usmějeme se, povíme si, bude na nějaké to pivečko víc, ale vůbec nás nenapadne, abysme zvedli ten náš líný zadek a šli se zapsat ke konkurenci, která by si to určitě zasloužila. Prostě takoví jsme my, takoví budeme, takoví zůstaneme. Vždyť si vlastně zasloužíme, abysme platili hodně, abysme měli pořádně přiškrcený limit a kabelovka si mnula ruce, jak je zase tenhle rok mimořádně úspěšný......
jari
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 21. pro 2006 8:04:09

Příspěvekod Petris » pon 12. kvě 2008 15:15:17

Naprosto v tomto s Tebou souhlasím, přesně si vystihl naši (českou) povahu a dobře nám tak :twisted:
Petris
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 08. říj 2007 20:31:38

Příspěvekod kejNo » pát 23. kvě 2008 10:25:01

jari píše:Taky bych rád k problematice něco dodal. Můžeme sem psát pořád dokola, prosit kabelovku, ať slevní, prosit , aby k nám byla milosrdnější s limitem, ale to všechno je úplně k ničemu. Ona dobře ví, že nablízku nemá konkurenční prostředí, tak se jednoduše chová jako dravec. Divíte se? Taky byste nejednali jinak. Jsem si ale jistý, jakmile se konkurence objeví (moc, moc doufám) že půjde s cenou dolů, odstraní limit a dokonce nám bude namlouvat, že nás doslova miluje, protože jsme s ní a nikdy ji neopustili. A jak se zachováme my? Řeknu vám to. Usmějeme se, povíme si, bude na nějaké to pivečko víc, ale vůbec nás nenapadne, abysme zvedli ten náš líný zadek a šli se zapsat ke konkurenci, která by si to určitě zasloužila. Prostě takoví jsme my, takoví budeme, takoví zůstaneme. Vždyť si vlastně zasloužíme, abysme platili hodně, abysme měli pořádně přiškrcený limit a kabelovka si mnula ruce, jak je zase tenhle rok mimořádně úspěšný......


vyborne napsano :)
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Příspěvekod Návštěvník » úte 10. čer 2008 9:05:01

Mr. Killer píše:Tak trochu jsem brouzdal a díval se ke konkurenci! NEstačil jsem se divit! Za 475Kč s DPH Vás připojí na linku o rychlosti 10Mbps/1Mbps (in/out) a ted POZOR:
# připojení do místní sítě 100Mbps
# agregace 1:1
# veřejná IP přidělována DHCP serverem
# připojení 24 hodin denně, 365 dní v roce
# bez omezení rychlosti a objemu přenesených dat (FUP)
# je omezena na bytový prostor zákazníka

ZŘÍZENÍ: 595Kč s DPH!!

POčkám do konce měsíce, jak se KTT zachová...


Tak jsem se na to informoval. Vzbudilo to ve mě naději, ale ... Přišla mi tato odpověď :
Dobrý den.
Děkujeme za registraci služby 802.110.Bohužel ve vašem objektu jste momentálně pouze jediný zájemce.
Zřizovací poplatek pro panelový dům by v tomto případě činil 2900Kč bez DPH.
Při dvou zájemcích je to již jen 1450Kč bez DPH a při třech a více 500Kč bez DPH
Pokud bydlíte v panelovém domě a víte o někom dalším z vašeho objektu kdo by měl
zájem o připojení do Internetu budeme rádi když pomůžete s jeho registrací na některou
z našich služeb, urychlí se tím realizace a sníží zřizovací poplatek.

Předpokladem pro zřízení služby je přímá viditelnost na náš vysílač.
V lokalitách připojených radiovou technologií (mimo optickou síť), je rychlost max. 2 Mbps/0,5Mbps.
Pokud máte zájem o připojení i jako jednotlivec s příslušným výše uvedeným zřizovacím poplatkem,
ozvěte se na tento e-mail .

S pozdravem.

www.802.cz

Takže, pokud bych to bral čistě z ekonomického hlediska, tak po roce od pořízení, ušetřím cca 3600 kč. Otázkou zůstává, jaká je strategie 802.cz do budoucna.
Ještě poznámka: pokud už někdo dává informace, ať si pro příště ověří fakta a neplácá nesmysly.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků