akce samé jedničky

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

akce samé jedničky

Příspěvekod Shreck » stř 14. kvě 2008 6:36:17

Chci se zeptat, zda akce samé jedničky bude opět pouze marketingovou akcí, která má KTT nalákat pouze nové zákazníky ? Bude to zase jen zvýhodnění pro jedničkáře kteří ještě připojení do KTT nemají nebo konečně zvýhodníte i děti, které už připojení do KTT mají ?
Prosím o vyjádření KTT.
PS: měli by jste to jasně napsat do pravidel akce samé jedničky, ať se děti s již existujícícm připojením necítí podvedené. Moje děti to za podvod od KTT považovali a věřte mě, že jsem jim tento názor nevyvracel.
Shreck
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 05. zář 2005 10:48:02

vysvědčení

Příspěvekod Lincoln » úte 24. čer 2008 15:29:38

jasně, když akce samé jedničky, tak pro všechny !
Lincoln
 

Příspěvekod Shreck » sob 19. črc 2008 8:58:32

:( no přesně takhle nějak si předstuvuji, že vypadá spolupráce se zákazníkem. Žádná odpověď ani po 2 měsících. Hmmm to je opravdu skvělá úroveň služeb.
Shreck
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 05. zář 2005 10:48:02

Příspěvekod Návštěvník » čtv 24. črc 2008 11:32:36

:D LOL, tak o tohle se s vámi musím podělit :lol:
V třineckém magazínu č.442 řekl ředitel KTT Ing. Liszka doslovně toto : "...co je novinkou je, že bude možnost využití pro stávající klienty nebo stávající klienty, kteří jsou samí jedničkáři a tam bude navýšení tarifu o jeden výše, to znamená, jestliže měl někdo limit basic, tak si dostane za 2 měsíce na to limit basic plus."komentátor pokračuje:"V rámci akce samé jedničky se bude možné přihlásit od konce června do konce července."
Vyslán natěšenými dětmi jsem zašel tedy dnes na KTT. Na vysvětlení mám 2 děti o obě mají samé jedničky. Takže jejich i moje představa byla, že za každé vysvědčení bude navýšen tarif o 2 měsíce. Nejprve jsem se dozvěděl od paní recepční, že limit bude navýšen jen na 1 měsíc a jen za jedno vysvědčení, protože to je údajně akce jen na prázdniny. Když jsem se ohradil, že v třineckém magazínu bylo řečeno něco zcela jiného, tak jsem dozvěděl, cituji doslova "co bylo řečeno v třineckém magazínu není závazné". Požádal jsem, že tuhle větu bych si rád poslechnul od pana ředitele osobně. Následoval 10 minutový rozhovor s Ing. Liszkou, kde ze sebe pana ředitel sypal jednu slovní perlu za druhou. Pro pobavení všech některé cituji :
1. " tak jak to bylo v magazínu řečeno to nebylo myšleno. Je snad samozřejmé, že navýšení tarifu platí jen po dobu prázdnin."
2. Na můj dotaz jak může být navýšení tarifu na 2 měsíce, když lze o něj požádat do konce července, protože pak zbývá jen srpen a takto to v magazínu rozhodně řečeno nebylo, jsem se se dozvěděl následující : "Akce se řídí interními pravidly a podle nich je platnost pouze po dobu prázdnin". Požádal jsem o předložení tohoto interního pravidla "........." tečky znamenají trapné mlčení. Co si budem vykládat, žádná napsaná pravidla k akci samé jedničky zřejmě nejsou :lol:
3. a další skvělý slovní obrat "to co jsem řekl v třineckém magazínu není závazné, to nelze používat jako obchodní dokument"
4. odpověď na můj dotaz, zda si můžu tento rozhovor natočit a přehrát doma dětem a zveřejnit na internetu "rozhodně ne"

Shrnu to následovně - Vážená KTT, svojí akci samé jedničky si strčte někam...... třeba do šuplíku. Já navýšení tarifu nepotřebuji, ještě nikdy jsem limit nepřečerpal, měla to být pouze psychologická odměna dětem za jejich dobré výsledky ve škole.
Obrázek co je KTT za firmu a pan ředitel Ing. Liszka za člověka si, z výše uvedeného, udělá snadno i průměrně inteligentní člověk, natož chytré děti.
Návštěvník
 

Příspěvekod Shreck » čtv 24. črc 2008 11:39:16

Ten příspěvek výše jsem napsal já. Nevšiml jsem si, že než jsem příspěvek dopsal, tak mě odlogovalo z fóra.
Shreck
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 05. zář 2005 10:48:02

Příspěvekod Magua » čtv 24. črc 2008 11:49:53

Ten třinecký magazín jsem taky viděl prostě tam mají nehorázný bordel ani se tu nikdo neobtěžuje napsat viz. "falcon" neměl by co psát je mu asi trapně :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Luciferka » čtv 24. črc 2008 12:00:10

delaji z lidi jenom debily, ale co ni jsou zac, to ani nejde vyjadrit... je mi z nich spatne
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod corpse » čtv 24. črc 2008 12:23:47

Tady nejde o nic jiného, než nabrat co nejvíc lidí nových. Vyplatí se jim akce na "dva měsíce" zdarma a pak platit na dnešní dobu nehorázné sumy za nic extra služby. Už mi taky začínají lézt na nervy. Myslet si navýšením rychlosti u single basic na 1,2M za 780Kč mesíčně, že je nevím co a to ještě jen na dva měsíce max. to je ubohost maximální.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod corpse » čtv 24. črc 2008 12:49:57

Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod TOW » čtv 24. črc 2008 20:34:49



a copak ti brání na tyhle služby přejít (samozřejmě mimo optik, ty tady nejdou)?
TOW
 

Příspěvekod corpse » čtv 24. črc 2008 21:20:12

Třeba to, že ve městě není pokrytí mezi domy. Dal sem to tady pro příklad jak vypadá net u jiných firem. Jaké mají ceny a podobně. Ne pro blbé otázky.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Felix » pát 25. črc 2008 12:39:04

Corpse: To se vždycky najde nějaky chytrolín s perfektníma komentama :)
Uživatelský avatar
Felix
 
Příspěvky: 81
Registrován: pát 21. pro 2007 23:47:40
Bydliště: 3Nec-Terasa

Příspěvekod TOW » pát 25. črc 2008 17:58:54

corpse píše:Třeba to, že ve městě není pokrytí mezi domy. Dal sem to tady pro příklad jak vypadá net u jiných firem. Jaké mají ceny a podobně. Ne pro blbé otázky.


Podívej se na to z druhé strany - poskytovatel internetu není charita, dělá to samozřejmě pro zisk. Cena není určovaná tím, co by si přál zákazník, ale tím, co trh dovolí. V okamžiku, kdy začne kabelovce utíkat lidi (nebo se zastaví příliv nových) zareagujou, dřív ne. Je to kruté, ale chceš lepší služby za lepší cenu a současný poskytovatel ti je nechce dát - tak to musíš přejít jinam. A on ve tvém bydlišti nikdo takový není? Bohužel smůla, když se to jinému providerovi nevyplatí, tak tam prostě nepůjde. A uvědom si taky, že tak pro 80% lidí těch 10GB znamená neomezený internet.
TOW
 

Příspěvekod corpse » pát 25. črc 2008 20:42:18

Jen tak pro info, jak vypadají internetové služby dnes tzn. v roce 2008....

Asi na tom je něco k nechápání no, ale už to nemíním řešit.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Abusek » pát 25. črc 2008 21:14:44

dobre klid uz vysvedceni je uz mesic za nami tak ticho tady :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Abusek
 
Příspěvky: 557
Registrován: pon 26. lis 2007 5:33:07
Bydliště: 3NEC Lyžbice

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků