srovnání cen

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

srovnání cen

Příspěvekod Fantomas » pon 01. zář 2008 9:41:25

Dovolím si tady srovnat ceny ADSL O2 a KTT

ADSL 8192kb/s 475 Kč s DPH
KTT 70Kbps 490 Kč s DPH s bonusem 10GB rychlostí 4mega
Fantomas
 

srovnání cen

Příspěvekod Fantomas » pon 01. zář 2008 9:47:23

ADSL 16384 kb/s 832,-Kč
KTT 300 Kbps 1.390,-Kč s bonusem 70GB rychlostí 6Mega
Fantomas
 

Příspěvekod SonGohan » pon 01. zář 2008 10:08:28

Porovnej stabilitu.
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod corpse » pon 01. zář 2008 10:21:47

SonGohan píše:Porovnej stabilitu.


Kolik znáš lidí co to připojení mají? Já 5 a nějak si na stabilitu nestěžují. Ani jiní kteří mají třeba připojení přes wifi, jako Siles net nebo Hnojník net apod. Rychlejší připojení, bez limitu a levnější. Pokud taková firma, jako Hnojník net si může dovolit připojení jaké mají co si teprve může dovolit KT s počtem jejich klientů? Ono jen stačí chtít. Taky bych radši neměnil připojení, když mám i TV a pevnou přes KT, ale pokud to bude 100let za opicema tak nic jiného nezbyde. Mně jako zákazníka zajímá jen to kolik platím a za co a ne jaké má firma možnosti.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod SonGohan » pon 01. zář 2008 12:22:17

já jich znám polovinu guildy ve wowku a na stabilitu nadávají na každém raidu.
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod corpse » pon 01. zář 2008 12:53:51

No nevím, jaké to mají u her je možné, že ne luxus. Ale dost lidí si stěžuje na lagy apod i tady u KT věčně a navíc dřív měli u O2 upload 128MB teď od září je to 512MB to už je znát. Nějak hry po síti nemusím a ani nikdo z mých známych, tak jen vím tolik, že net a stahování z netu jim jede luxusně.
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

rychlost

Příspěvekod Fantomas » pon 01. zář 2008 12:57:50

Chtěl jsem jen poukázat na ten OBROVSKY!!! rozdíl vždyť konkurence jede na 16MEGA a u nás max 0,3MEGA!!!! když nepočítám ten bonus dat vyžší rychlostí. A stabilita v KTT je silně diskutabilní a rozhodně nepatří mezi nejlepší... KTT prostě vubec není schopná držet krok s dobou a s konkurencí. Umí jen slibovat ...
Fantomas
 

Příspěvekod » pon 01. zář 2008 13:10:23

Nez tady zacnete vychvalovat O2, tak se podivjte na forum u kazdeho clanku. Rychlosti co nabizeji, jedou do 1 km dratu od ustredny, potom to muzete delit 2 kazdy dalsi kilometr. Jejich agregace 1:50 je taky sila.
Jeste si prectete smluvni podminky (jestli je nekde najdete), pokud se nepletu, maji tam neco o velkem prenosu dat, muzou omezit rychlosti a zakazat nektere komunikace, jako napr DC a Torrenty.
 

Příspěvekod Návštěvník » pon 01. zář 2008 13:22:28

€ píše:Nez tady zacnete vychvalovat O2, tak se podivjte na forum u kazdeho clanku. Rychlosti co nabizeji, jedou do 1 km dratu od ustredny, potom to muzete delit 2 kazdy dalsi kilometr. Jejich agregace 1:50 je taky sila.
Jeste si prectete smluvni podminky (jestli je nekde najdete), pokud se nepletu, maji tam neco o velkem prenosu dat, muzou omezit rychlosti a zakazat nektere komunikace, jako napr DC a Torrenty.


Jo a těch 16MEGA je za 800,-Kč KTT chce za 0,3MEGA 1.390,-
Návštěvník
 

Re: rychlost

Příspěvekod GfLion » pon 01. zář 2008 13:44:44

Stabilita je perfektní. Mě osobně padá net jen s výpadkem proudů. Pingy a latency u her je taky vždy 100%.
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Příspěvekod » pon 01. zář 2008 13:44:58

Za 800Kc + pausal za pevnou cca 400Kc !!!! tak tady fantomas prestan psat klamne informace jak O2.
Jinak nikde negarantuji tu rychlost co nabizi. Staci zavolat na informace O2 a je kazdemu, kdo trochu neco vi o pripojeni netu vse jasne.
 

Příspěvekod falcon » pon 01. zář 2008 13:53:27

Pro informaci uvádím, že do plánovaných podzimních změn stále platí letní rozšíření tarifů - vyšší rychlosti u nelimitovaných tarifů a vyšší podílové počítání dat u limitovaných.

Připomínky shromaždujeme a budeme se snažit nabídku upravit tak, aby byla krokem vpřed a po stránce technické nabídla takové parametry, které budou dostupné co největšímu počtu uživatelů (tedy pokud možno všem).
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

rychlost

Příspěvekod Fantomas » pon 01. zář 2008 14:42:32

€ píše:Za 800Kc + pausal za pevnou cca 400Kc !!!! tak tady fantomas prestan psat klamne informace jak O2.
Jinak nikde negarantuji tu rychlost co nabizi. Staci zavolat na informace O2 a je kazdemu, kdo trochu neco vi o pripojeni netu vse jasne.


Nejsem zastáncem O2 vždyť jsem od nich kdysi utek ke KTT, tehdy mi KTT nabídla lepší rychlost i ceny ale dnes je vše jinak ADSL dnes stojí VČETNĚ pevné 16MEGA za 951 Kč!!! A pokud ještě někdo doma pevnou má tak by byl blázen kdyby platil KTT za internet.
Taky nechci odcházet od KTT využívám všechny její služby ale nebyli schopni reagovat na konkurenci když skoro všichni poskytovatelé zrušili limity. A dnes je konkurence těžce válcuje cenama, rychlostí...
Fantomas
 

Příspěvekod corpse » pon 01. zář 2008 15:40:24

falcon píše:Pro informaci uvádím, že do plánovaných podzimních změn stále platí letní rozšíření tarifů - vyšší rychlosti u nelimitovaných tarifů a vyšší podílové počítání dat u limitovaných.

Připomínky shromaždujeme a budeme se snažit nabídku upravit tak, aby byla krokem vpřed a po stránce technické nabídla takové parametry, které budou dostupné co největšímu počtu uživatelů (tedy pokud možno všem).


No asi není už co řešit ne? Počkáme si na to co bude na podzim a pak už záleží na každém co udělá. Já osobně pokud to bude aspoň trochu podobné konkurenci zůstávám u KT. A za to ponechání prázdninových tarifů dík. I to je poznat pokud to jede o 50% líp, než před prázdninama
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Příspěvekod Buba » pon 01. zář 2008 19:31:57

Všichni, jak se dívám, vidí jen negativa KTT.
Pochybuji silně že by mi někdo nafakturoval POUZE 63 korun za 4 hodiny volání. Necelá polovina byla do vlastní sítě.
Před nedávnem mi nejel NET (odešel zdroj od modemu), zavolal jsem KT zašel si do kulturáku a bylo po problému. Ani to moc dlouho netrvalo. Nevím jak to chodí u konkurence.
Cena za to vše? Cca 800 telefon net a x kanálů které vlastně ani nevyužiju. Já si ale nestěžuji, jak vidím někdy co mají někteří...

Píšete tady jak je to strašně předražené a konkurence to má levnější a lepší, nikdo nikoho nedrží. Kolik z vás má mobil a využijete opravdu všechny jeho funkce? Pochybuji!!! SMS volání a někteří Java hry.
Uživatelský avatar
Buba
 
Příspěvky: 405
Registrován: ned 10. črc 2005 14:57:23
Bydliště: u 4.ZŠ

Další

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků