Oslavujte, GfLion s OPováním zkončil

Obecné fórum o internetu přes Kabelovou televizi Třinec.
Naleznete zde také obecné informace pro používání těchto diskusních fór - ČTĚTE!!!

Moderátor: Luki

Oslavujte, GfLion s OPováním zkončil

Příspěvekod GfLion » stř 05. říj 2005 18:17:38

Už dlouho jsem uvažoval o tom, že s funkcí Operátora na DC zkončím. Důvodů je hned několik a jsou osobní. Vzdání se funkce je dobrovolné.

Funkci jsem položil hlavně z nedostatku času. Hodně jsem omezil chození s přáteli ven na pivko. Také se to ale projevilo na škole atd...

Další věc, proč končím je ta, že mi hodně lidí řeklo, že jsem se ve funkci OP změnil, a když se podívám zpátky, mají asi pravdu... Za tu dobu jsem přišel o hodně kamarádu.... Přátelé se vráti, kamarádi někteří...

Chvílemi jsem měl pocit, že jsem funkci OP nezvládal, nezvládal jsem to věčné kickani, banovani lidí, které jsem znal atd... přišlo mi toho příliš

Nepopírám, že jsem z funkce OP odstoupil i pro kartáče na PM od některých uživatelů... ale velkou roli to fakt nerálo

Vím, že mě spousta z Vás bude nesnášet, ale s tím nic neudělám....

Ale abych si pořád jen nestěžoval, tak to byla další zkušenost....

Par vzkazů:

Falcon: to co děláš, málo lidí si to uvědomuje, ale je to velký kus práce... HUB, CS, WoW, CoD atd atd... a krom toho musí chodit bezvadně internet... Hodně si Tě vážím jako člověka i jako admina...

(EU)Mall: skus popřemášlet nad tím, že user = člověk = omylný tvor....
Prostě jsem měl jsem někdy třeba i pocit, že si neuvědomuješ, že za tím nickem xxxyyy je člověk, který chodí do práce, do školy, má třeba ten den určitou náladu (nasraný, šťastný), nejsou to stroje... a to že jeden den vybouchne neznamená že po BANu to bude furt stejný user... Proto by si nemusel ignorovat kategoricky všechny users, kterým jsi kdy dal BAN...
Dobrému (nerovná se nikdy BANovanému) userovi pomož, nepoučitelného kopni

OPs (Luki, Luke, Papaja, Falcon): Dobrému userovi pomož, nepoučitelného kopni. Jste fajn chlapi - GL ;-)

Users: OP = operátor = taky člověk - platí to samé, taky jsme lidi, taky máme svůj život, taky jsme náladoví.

FOR ALL: život je přílieš krátký na to abyjste se hádali. Ono když někdo řekne: "hele debile, nemohl bys..." nebo "prosímtě, nemohl bys" tak kdy vám člověk raději pomůže, ikdyž důvod oslovení je stejný? Trošku víc tolerance... Třinec je malý, lidi se znají...Myslím že je škoda strávit slunečný den strávit tak, že budeme psát GfLion jako nový OP je **** cenzured - ikdyž to je asi pravda...

Já se teď načas stáhnu úplně z internetového života... Chci se věnovat více přátelům, začít skusit nechrápat ve škole atd.... budu asi na ICQ, pokud budu na DC, tak jenom jako sosající user a nebudu na PM...Nebudu se zapojovat do jakýchkoliv chatů, flejmů ani do diskuze na foru...

Protože jsem nenašel způsob jak zakázat odpovědi na tento přízpěvek, tak jen oznamuji, že to stáhnutí GfL z netu myslím vážně, nebudu po odeslání tohoto číst odpovědi a v tom případě ani na ně reagovat...
GfL
Uživatelský avatar
GfLion
 
Příspěvky: 115
Registrován: pon 18. črc 2005 10:14:48

Zpět na net@tvtrinec.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků