Neustalé LAGY

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Neustalé LAGY

Příspěvekod ado.n+ » stř 17. kvě 2006 16:50:28

Já vím , že to je zbytečně založeb TOPIC , ale potřeboval bych pomoct :) ...
na kablu mám neustale LAGY a dostavám kick nebo nadávky ať si to spravím , ale já nevim jak . Restartuju modem i 10x zasebou a nic ... poradte pls diky :roll:
ado.n+
 

Příspěvekod ado.n+ » stř 17. kvě 2006 18:27:42

Please pomozte mi nekdo :( nemuze to byt modemem ? bo u nekterych lidi co jsem byl meli malicky cerny modem po kabelu a ja mam taky mega bily obrovsky :D nemuze to byt tim :(
ado.n+
 

Příspěvekod ado.n+ » stř 17. kvě 2006 18:58:57

Nikoho fakt nic nenapada ??? :( prosim
ado.n+
 

Příspěvekod St. Paprika » čtv 18. kvě 2006 9:31:10

Typem modemu to asi nebude. Lagy mám poměrně často a mám "ten nový černý, malý modem". Restart modemu nepomáhá, ze zkušenosti jsem si ověřil. Možná záleší na místě připojení a pokud je tam sít přetížena, má to za následek vysoký ping. Nejsem odborník, ale pokud je to tak, nedá se s tím nic dělat.
St. Paprika
 

Příspěvekod St. Paprika » čtv 18. kvě 2006 9:34:28

Jo a taky se mi zdá, že lagy nějak souvisí s C-D. Čím víc spuštěných aplikací, tím větší lagy. Opět nezaručuji, že to tak je, ale zkušenost potvrdila. Chtělo by to, aby se ozval nějaký odborník z cablu, problém s lagy má hodně lidí.
St. Paprika
 

Příspěvekod ado.n+ » čtv 18. kvě 2006 13:48:55

[b] Ano zjistil sem ze sem trochu zazhaveny modem :) "mel sem ho zapnuty 20 dni v kuse :D " tak sem ho nachvili asi na 10 hidn vypl a lagy jsem ztratil uvidime co bude dal :
ado.n+
 

nevim

Příspěvekod Happy-Gilmore » pát 19. kvě 2006 11:06:51

No nevim nevim. Jakoze ja¨mam modem zapnuty od te doby co mam net a to uz je pekne dlouho a nikdy sem s tim problemy nemel. Mozna to bude tim kde jsi pripojen. pamatuju si ze nekdo tadyk rikal ze sosna ma pomale pripojeni. Ze tam sou enjake problemy, ale nevim. Nejsem taky odbornik
Uživatelský avatar
Happy-Gilmore
 
Příspěvky: 290
Registrován: ned 10. črc 2005 19:11:23
Bydliště: Bozky nemcove

Příspěvekod Kipo » pát 19. kvě 2006 15:25:29

jj mozna je to tim, co bylo napsano v jinem topicu, a to ze kabel na sosnu je uz hodnekrat prekopnuty a zase spojeny cimz se snizuje rychlost
Uživatelský avatar
Kipo
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned 12. bře 2006 19:35:33

no jako

Příspěvekod HAKESPEARE » pát 19. kvě 2006 23:29:45

ale ale skus restrtnout modem taky to mam proste vyndej kabel z modemu a vloz ho spet uvidiz ze to bude lepsi!!
Uživatelský avatar
HAKESPEARE
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 30. led 2006 14:37:30


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků