Chování

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Chování

Příspěvekod kastan » úte 13. čer 2006 22:42:27

Takže tohle téma jsem založil proto, abych upozornil hráče cs na ktt serveru! Pokud se nezačnete chovat jako normalní lídé, začnout lítat pořadné bany! To mluvím hlavně o slovníku některych dotyčných(nebudu jmenovat)! Už mě nebaví poslouchat věčné nadávky a uražení ostatních hračů! Takže vás tímto varuju! Sklidněte hormony a skuste si nadávat svým rodičům(pak chcu vidět jak budete vypadat)! Tot´ vše Gl&Hf
Uživatelský avatar
kastan
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 10. črc 2005 15:47:23
Bydliště: Freenec

Příspěvekod Gr3k0s » úte 13. čer 2006 22:45:13

jj tak tak... vase nevhodne vyjadrovani nikoho nezajima...uz je toho dost, budou litat bany
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Re: Chování

Příspěvekod Návštěvník » úte 13. čer 2006 23:20:21

kastan píše:Takže tohle téma jsem založil proto, abych upozornil hráče cs na ktt serveru! Pokud se nezačnete chovat jako normalní lídé, začnout lítat pořadné bany! To mluvím hlavně o slovníku některych dotyčných(nebudu jmenovat)! Už mě nebaví poslouchat věčné nadávky a uražení ostatních hračů! Takže vás tímto varuju! Sklidněte hormony a skuste si nadávat svým rodičům(pak chcu vidět jak budete vypadat)! Tot´ vše Gl&Hf


naprosto souhlasim, slusne vyjadrovani prece patri nejen k inteligentnim lidem a uzivatelum, ale i hracum na hernich serverech...
Návštěvník
 

Příspěvekod Luciferka » stř 14. čer 2006 0:47:20

Tak ja se k tomu radsi ani vyjadrovat nebudu, pac jsem se dneska dozvedela, ze jsem jeden z nejsprostejsich lidi na cablu, tak budiz no. Kdyz to o me nekteri tvrdi, necham je v tom. Ja tady nehodlam vyvracet jejich nazory nebo spis nenazory a hadat se s nema. Tak si me admini hlidejte :lol:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Gr3k0s » stř 14. čer 2006 9:21:21

ale dobre... ted se bavime o mladsich... ja taky nejsem zadny vzor co se tyce vyjadrovani (mocna ale na tebe nemam :lol: (joke)) ale me ani ostatni adminy(samozrejme ne jen adminy, ale vsechny slusne hrace) tam uz nikdo sprste urazet nebude (natoz kdyz osobe co urazi je mene jak 15let, coz je v 99 procentech)... tresty budou a budou dost krute... kick se prestane pouzivat a jak bylo psano uz vicekrat BUDOU LITAT BANY.... za tyden se tam bude mluvit spisovne :lol:
todle vse je dusledek toho ze vy vsichni jste sobci, kteri nedokazou ocenit (snad na 2 -3 vyjimky).. prudit umi kazdy, ja se toho do ted vyvaroval a drzel jsem se, ale co je moc to je moc.... :twisted:
Naposledy upravil Gr3k0s dne stř 14. čer 2006 10:19:01, celkově upraveno 1
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Návštěvník » stř 14. čer 2006 9:48:28

Luciferka píše:Tak ja se k tomu radsi ani vyjadrovat nebudu, pac jsem se dneska dozvedela, ze jsem jeden z nejsprostejsich lidi na cablu, tak budiz no. Kdyz to o me nekteri tvrdi, necham je v tom. Ja tady nehodlam vyvracet jejich nazory nebo spis nenazory a hadat se s nema. Tak si me admini hlidejte :lol:



potrefena HUSA nejvic kejha... jsem presvedceny, ze az si prectes ty sve vytvory na foru (nekdy k placi a nekdy k zasmani) za par let, az se mozna plne vyvine tva mozkova kura, budes se zcela urcite dost stydet za ty nesmysly, ktere si schopna ted plodit a dokonce se temi nazory a nesmysly i chlubit...
pokud nechces, nebo nejsi schopna vyvratit nekomu jeho nazor jinou formou, nez pouzivanim vulgarismu, osobniho napadani a jinych dalsich nevhodnych invektiv zamerenych na ty, kteri ti nejdou pod nos, je pro tebe skutecne nejlepsim resenim mlcet, jak si sama napsala vyse... pak se mozna nekde v tobe najde nejaky zbytek vrozene inteligence, a sama od sebe pochpis, ze i v mlceni je sila, ze i mlceni muze byt velmi vymluvne...
Návštěvník
 

Příspěvekod Gr3k0s » stř 14. čer 2006 10:17:29

:lol: anonyme nebud anonym!!
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Ace-COM » stř 14. čer 2006 10:40:13

Greko, myslim, ze by jsi byl hodne prekvapeny, kdyby jsi (jako ja) vedel kdo to psal ;-)

Je sice fakt, ze jsem s DJ taky mel nejake konflikty, ale byly mezi nama a jsou vyresene, ale to ze jsem celou dobu rikal, ze je potreba pritlacit na dodrzovani pravidel serveru a slusneho chovani bere v uvahu jako kazdy admin.

Takze jen vic a houst... at se na tom nasem serveru da konecne hrat bez toho aby mi nekdo kdo ma 50% meho veku rikal ze jsem P**A ;-)

BTW: Vyse uvedenemu Anonymu - Od tebe bych to, ze se budes schovavat za Anonym necekal ;-) Myslel jsem, ze jsi dost hrdy a odvazny na to aby jsi se podepsal... :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Sim » stř 14. čer 2006 14:04:35

pls bude se banovat i za nadavku "CHEATER" jestli jo tak jinde uz hrat nebudu :P
Sim
 

Příspěvekod Luciferka » stř 14. čer 2006 20:49:00

Tak co anonyme? Porad nam nechces ukazat kdo si? Ne ze bych se nesmala, ale smeju se no :lol: Csdd.... Clovek ma pet smyslu, ale kolik ma nesmyslu, to se neda spocitat... vid?;)
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod mike » stř 14. čer 2006 21:05:09

Ace-COM: Pochopil jsem to správně, že pokud budu mít stejný věk jako ty mohu tě oslovovat P**O?? Asi ne že? Nejsem kinder ani se jich nezastávám, ale nezáleží celkem na věku, jelikož i člověk, který má přes 30 roků se může chovat s prominutím jako hovado...
mike
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned 10. črc 2005 9:22:24
Bydliště: Třinec - Sosna

Příspěvekod Luciferka » stř 14. čer 2006 21:54:24

To je pravda, ale takhle to asi ASJ nemyslel.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Gr3k0s » stř 14. čer 2006 23:04:45

jn, nemymslel, ale tady se banda chytne vseco no napsies trosku jinak... treba to zacit resit formou komixu... to bude snad pro nektere napovedou
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Patriarch' Desire » pon 19. čer 2006 11:48:25

muhehehe
Patriarch' Desire
 


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků