Zrušíme Cabelnet

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Zrušíme Cabelnet

Příspěvekod gryzvold » úte 27. čer 2006 2:09:17

Ikdyž v současné době hraji CS jen velmi zřídka,tak i přesto bych Vám chtěl navrhnout řešení ke zkvalitnění požitku ze hry jménem Counter-Strike :D .

Myšlenka zpočívá vtom,že by se uplně zrušil CABELNET CS SERVER a byl nahrazen servrem,který provozuje ASJ a který je rovněž zapojen v síti KTT,tudiž neubírá limit.

Tento krok by vyřešil minimálně tyto problémy,které ůplně zamrazily další vyvíjení Třineckého Cabelnet serveru.

1.Konečně by byl server pod fyzickým dohledem člověka,který je ochoten se starat o další zkvalitnění,jako např.přídávání map,zavedení různých pluginů(potrestání za TK atd.)

2.Odpadli by nejrůznější stížnosti typu ,,Poslal jsem Falconovi plugin,který by umožnil potrestání za TK a on mi ani neodepsal" atd.

3.Falcon by byl konečně osvobozen od neustálého obtěžování ze strany hráčů CS.

Na tomto možném řešení jsem se shodl i s několika velice kvalitními hráči ,kteří nejsou také spokojeni se situací kolem serveru a tudiž chodí hrát jinam,ato je škoda.

Ještě jsem zapoměl,to že bysi ASJ našel čas a byl ochoten se o servr starat jsem usoudil z některých jeho příspěvků,ale pokud se situace změnila je tohle všechno bezpředmětné.

Tak už jsem se vykecal,takže bych navrhoval nějáké veřejné hlasování,poté vyjádření ASJ a v konečné fázi názor pana mgr.Karla Veselého.
gryzvold
 

Příspěvekod Kurt » úte 27. čer 2006 6:17:04

Skvěle řečeno... :) ale souhlasim... navrhoval jsem to uz driv... ;)
Zdar :))) ........
Uživatelský avatar
Kurt
 
Příspěvky: 102
Registrován: úte 13. zář 2005 6:13:05
Bydliště: 3nec

Příspěvekod snb » úte 27. čer 2006 7:46:14

ja nejsem pro nechat cabelnet server
snb
 

Příspěvekod Fruko » úte 27. čer 2006 9:22:21

mno ja rozhodne souhasim pze na cablenet mi jit nejde a mam C-D verzi 4.33.4a pacth v21_full a neche me to tam pustit pze mi to pise you have been baned from this server a pritom sem na tom serveru nebyl teda jako doma myslim a kdyby mi to jelo tak bych souhlasil :D :lol: :)
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod Gr3k0s » úte 27. čer 2006 9:25:24

fruko hehe.... a vis co znamena to co ti to tam pise? myslim tim to "you have been baned" :lol:


gryzvold ty dva posledni body jsou uchvatne....

ten druhy - ohledne pluginu - nikdo (krom me) nepsal o tom ze by mu ho posilal... tim myslim falkonovi.... takze zbytecny bod

ten treti - falkon by byl osvobozen??? on pro to NIC neudelal za posledniho pul roku (ne-li po delsi dobu) takze nema byt od ceho osvobozovan, kdyby neco pro to delal, a porad by lidi na neho nejakym stylem ohledne CS nalehali, tak by to byla jina. ale tak to neni.... na neho se naleha pravem, protoze na to.....

stema serverama jsem pro, ale ty body byly spatne duvody....
Naposledy upravil Gr3k0s dne úte 27. čer 2006 9:32:17, celkově upraveno 1
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Ace-COM » úte 27. čer 2006 9:31:02

Grekos: Pruser je v tom, ze jeho IP v seznamu banu neni a pise mu to tam od zacatku, ma net teprve cca mesic a od sameho zacatku je BANNED..

Uz jsme to tu resili jednou...

ale duvod neznam, u nas mu to jelo..
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Gr3k0s » úte 27. čer 2006 9:33:53

ace tak to ma chudak blbe no
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Ace-COM » úte 27. čer 2006 9:45:03

Gr3k0s píše:ace tak to ma chudak blbe no


nevýhodou je to, že my bychom to měli nějak řešit, jen nevím jak...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod cs_Hacker » úte 27. čer 2006 14:54:59

A jestli chcete, aby se kvalita kinderů zvedla, tak udělejte server přístupný z venku ! Ať tu chodí i jiní "skilleři" :) A tak nechci vám do toho kecat dělejte si co chcete, ale tak chtělo by to zlepšit a ne jenom pluginama :)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Návštěvník » úte 27. čer 2006 15:25:46

cs_Hacker píše:A jestli chcete, aby se kvalita kinderů zvedla, tak udělejte server přístupný z venku ! Ať tu chodí i jiní "skilleři" :) A tak nechci vám do toho kecat dělejte si co chcete, ale tak chtělo by to zlepšit a ne jenom pluginama :)



s malo kterym "nazorem" jde souhlasit, ale s timto ROZHODNE... taky si myslim, ze spousta nekterych problemu (hlavne tech s chovanim) prameni z izolace...
Návštěvník
 

Příspěvekod Pipka » úte 27. čer 2006 15:38:02

jsem skromny...chtelo by to serverik z pingem tak asi 9 (hmmm to by byl luxus), s nejakyma klasickyma plugnama, s adminama kteri maji maximalni pravomoc :) a pristupny z venku :) a nejake volne sloty pro vyvolene :)
No to yb se hraaalo coz ?
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Fruko » úte 27. čer 2006 15:46:12

ace dik ze aspon o mne tak mluivs mno a ze se o to staras :D
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Ty s tim velkym nosem

Příspěvekod FinGeri » úte 27. čer 2006 16:48:59

Fruko Fruko ...precti si ten tvuj prvni prispevek a zamysli se nad nim jo ? Jsou to docela blaboly .. sice jsem ti to mohl rict ve skole , ale nevydrzel bych to dusit v sobe ... :wink:
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Fruko » úte 27. čer 2006 19:14:56

mno kufic jako nevim co tim chces naznacit pze ja za to nemuzu ne asi ze mi to nejde a ty se mi smejes se ti to frajeri jak ti to zrobil nekdo jiny tz cheatre:D hjj lol no a chtel bych to bo by to bylo neco jako kabel ne asi tak proto voe
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod Filuta*Zly » úte 27. čer 2006 19:19:13

Prosim vas lidi,aspon ti dospeli,neodbocujte od tematu,kdyz nekdo napise proc je pro nebo proti,tak mu to hned nevyvracejte,nechytejte ho za kazde slovo a napiste raci vas postoj k danemu tematu,ale hlavne se nehadejte!Copak si neuvedomujete jak je dulezite toto tema a jake vyznamne zmeny by mohlo prinest,samozrejmne jen ty pozitivni(negativni jen pro cheatry a bordelare!).A hlavne tady hned nepiste ze i VAC je prolomitelny!!!!!!!!....to neni dulezite,dulezite je to a ted ctete pozorne:BUDE NOVY SERVER,AKORAT SI VLOZITE DO FAVORITES JINOU IP,POBEZI TO NA KABELOVCE,TAKZE BEZ SOSANI LIMITU A HLAVNE!!!!!!!!!!BUDE TU CLOVEK KTERY JE OCHOTEN SE O NEJ STARAT COZ FALKON NEDELA A BUDE SE HRAT DOBRE TA A TK BUDE POTRESTAN A VSICHNI BORDELARI PUJDOU SRAT!!!Na tomhle jsme se schodli s Grykem a Terczem a myslim ze to logiku ma a pochopil by to i mrtvy kun bez mosku,tak uz sakra premyslejte.
Filuta*Zly
 

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků