Code 127

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Code 127

Příspěvekod Bobo » pát 07. črc 2006 15:09:55

Tahle hlaska se mi objevi po pripojeni na server kabelovky... je to hlaska oznamujici detekci cheatu - naprosto zcestna -> vypnout c-d by bylo resenim pro mnoho lidi, ktere to vyhazuje nebo pise tenhle error.
Nevi nekdo, co s tim?(reinstal cs, c-d ani ovladaci grafiky nepomohl, nemam zadne nove modely zbrani).
Kdo chce cheatovat, stahne si limpid, cheating death je naprosto zbytecna hloupost zamezujici hrani na serveru od kabelovky.
VYPNOUT
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

?

Příspěvekod FinGeri » čtv 13. črc 2006 9:44:25

[h] Jo jo je to tak ... :]
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Re: Code 127

Příspěvekod cs_Hacker » úte 18. črc 2006 9:33:18

Bobo píše:Tahle hlaska se mi objevi po pripojeni na server kabelovky... je to hlaska oznamujici detekci cheatu - naprosto zcestna -> vypnout c-d by bylo resenim pro mnoho lidi, ktere to vyhazuje nebo pise tenhle error.
Nevi nekdo, co s tim?(reinstal cs, c-d ani ovladaci grafiky nepomohl, nemam zadne nove modely zbrani).
Kdo chce cheatovat, stahne si limpid, cheating death je naprosto zbytecna hloupost zamezujici hrani na serveru od kabelovky.
VYPNOUT
Máš pravdu a stejně kdyby se tam dal VAC tak jsou na něho taky cheaty potom SSC na to jsou taky cheat prostě je hodně dobrých serverů bez ochrany protože je to zcela zbytečná věc ;)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Pipka » úte 18. črc 2006 18:49:22

jn zbytecna vec.....HAcker co te to zase napadlo :D:D
VAC, SSC jsou dore anticheaty + HLTV.
HLTV nikdo neutece :wink:
znam hodne dobry server bez anticheatu a hraje tam maximalne 1 normalni, ferovy hrac z 10....to je ubohost :D
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Bobo » stř 19. črc 2006 9:28:04

pipec tu vzdycky vlitne na 2 minuty osefuje vsechny topicy a vesele pokracuje v praci .)
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod cs_Hacker » ned 23. črc 2006 23:07:45

No jo neuteče, ale jakože mít na serveru nepřetržitě zapnuté HLTV hmm .... nevím já jsem měl HLTV na cabelu dva dny a potom mě to přestalo bavit tak jsem se na to chvíli díval a řeknu ti fakt husté mno pozorovat je jak hrajou :lol: ale tak sem tam ho tam dám mno a když tak dělám screeny když se děje něco nepělkného *4*
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron