Code 127

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Code 127

Příspěvekod pecco » sob 16. zář 2006 22:28:17

Zdravím !
Včera jsem vyměnil starší grafiku GF 9550 za novější GF 7600GT.Zformátoval jsem disk C: a na čistý disk jsem nainstaloval CS 1.6 s C-D 4.33.4 a patchem v21.A prostě hra nejede,vypisuje to kód 127! Upozorňuji,že nemám cheaty ani jsem to nijak nemodifikoval.
Zkoušel jsem různé patche od verze 19 až 28 a pořád nic.
Ale když vypnu C-D tak to je na chvíli v poho dokud mě to nevyhodí.Myslím si,že mám poslední verzi C-D cheatu.
Nevím,jestli je to tím,že mám novou grafiku a program C-D cheat ji nepodporuje,nebo to je nějak špatně nastavené na serveru.Možná,že dělám někde chybu já,ale mám internet přes dva roky a vždy po zformátování jsem se připojil bez problémů.Dělá mi to ted jen s novou grafikou.
Prosím o pomoc lidi,kteří se tomu rozumí např.Ace-Com,Falcon,Pipka a jiní...
Doufám,že se zdrží komentářů lidi,kteři chtějí psát mimo mísu a jen tu tak něco hodit aby jsme si mysleli že jsou chytří.
Předem VŠEM děkuji za pomoc,já to sic nehraji,ale kluci vám za to budou vděční (Hanzi a Ferenc)
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23

Příspěvekod wenca » ned 17. zář 2006 8:34:26

To se mi stalo taky jednou po formátování, a nejde se připojit do teď :roll: , zrušil bych ten CD..., sice už cs delší dobu nehraju, ale občas bych si ještě zapařil :twisted:
Uživatelský avatar
wenca
 
Příspěvky: 47
Registrován: sob 25. úno 2006 20:26:24
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » ned 17. zář 2006 9:11:49

Duvod k teto chybe muze byt ruzny. Jednim z nich je spatna spoluprace mezi C-D a CS, druhym treba ale High Definition Modely nebo modely z CS: CZ.

Další věcí je třeba to, že C-D jako takové se již dále nevyvíjí a NEMÁ PODPORU PRO NOVÉ VERZE STEAMu.

Taky jsem pro zrušení C-D, resp. zprovoznění distribuce serveru v takové podobě, v jaké jsem to KTT navrhnul (a testoval).

Snad se najdoou prostředky aby k této změně konečně mohlo dojít.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Bobo » ned 17. zář 2006 9:15:02

code 127 mi to zaclo psat po instalaci nejnovejsich nvidia ovladacu
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Athos » ned 17. zář 2006 12:13:01

Jn je to novými ovladači. C-D se už nevyvijí, takže bere nové ovladače jako čít. Asi. Taky me to nepusti na kabel :cry: . Sice mi tam ta mladež nadavá do čitrů, ale upřímně, chybí mi to huntění. Ještě že Steamu nové ovladače nevadí. C-D je už na nic. Čítry to pustí a nové ovladače ne. Zatím zdar všem.
Uživatelský avatar
Athos
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 13. lis 2005 15:59:40

Příspěvekod pecco » ned 17. zář 2006 12:28:05

Děkuji Všem za odpovědi.
Holt kluci si budou muset počkat,než se vypne C-D ! Doufám,že to bude brzo. :(
Jsem,jaký jsem!
Uživatelský avatar
pecco
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned 10. črc 2005 13:54:23


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků