Pro JarQa

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod Luciferka » úte 14. lis 2006 22:57:56

Jeste, ze uz nejsem admin ;DD
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Návštěvník » stř 15. lis 2006 1:17:05

SonGohan píše:Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil?? Jasně že ne to samé s tím banem

SonGoPei :Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil??
Jasně že ne!Kick jsi měl oprávněně,choval ses jak hajzl.A není jen ten hajzl co cheatuje,ale horší je ten co se dovolává spravedlnosti kde může a nezeptá se nejdřív Admina na PM za co to dostal!Ublížilo by Ti,kdybys ses zeptal Admina který tě kicknul na PM a nerozpitvával to tady?Ale ty nechceš své problémy řešit normálně,chceš být středem pozornosti a proto zakládáš nové topicy.Jsi takový 16-17 letý kluk,který nemá holku,šprtá se a rodiče ho připravují na výšku.Možná,že jsi chytrý v matematice a máš velké IQ,ale v životě to není všechno.Podle mne si své mindráky vybíjíš virtuálně,nikdy by jsi to neřekl do očí! (a jestli chceš přímý kontakt,tak napiš tady,domluvíme se)

Pecco
Návštěvník
 

Příspěvekod Happy-Gilmore » stř 15. lis 2006 5:19:50

Anonymous píše:
SonGohan píše:Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil?? Jasně že ne to samé s tím banem

SonGoPei :Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil??
Jasně že ne!Kick jsi měl oprávněně,choval ses jak hajzl.A není jen ten hajzl co cheatuje,ale horší je ten co se dovolává spravedlnosti kde může a nezeptá se nejdřív Admina na PM za co to dostal!Ublížilo by Ti,kdybys ses zeptal Admina který tě kicknul na PM a nerozpitvával to tady?Ale ty nechceš své problémy řešit normálně,chceš být středem pozornosti a proto zakládáš nové topicy.Jsi takový 16-17 letý kluk,který nemá holku,šprtá se a rodiče ho připravují na výšku.Možná,že jsi chytrý v matematice a máš velké IQ,ale v životě to není všechno.Podle mne si své mindráky vybíjíš virtuálně,nikdy by jsi to neřekl do očí! (a jestli chceš přímý kontakt,tak napiš tady,domluvíme se)

Pecco



Ty voe hezky receno. Tleskam :-D Fakt good :-D
Uživatelský avatar
Happy-Gilmore
 
Příspěvky: 290
Registrován: ned 10. črc 2005 19:11:23
Bydliště: Bozky nemcove

Příspěvekod Lucky Luke » stř 15. lis 2006 10:02:41

Aha takže třeba já jsem pro tebe hajlz jo???Kdybys dostal něco co by se ti nelibilo a ještě neoprávněně, ty bys to nechal tak jako by nic? V tom případě musís typek typu - mouchy snězte si me...
Lucky Luke
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 02. lis 2006 12:07:07

Příspěvekod SonGohan » stř 15. lis 2006 15:19:00

Anonymous píše:
SonGohan píše:Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil?? Jasně že ne to samé s tím banem

SonGoPei :Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil??
Jasně že ne!Kick jsi měl oprávněně,choval ses jak hajzl.A není jen ten hajzl co cheatuje,ale horší je ten co se dovolává spravedlnosti kde může a nezeptá se nejdřív Admina na PM za co to dostal!Ublížilo by Ti,kdybys ses zeptal Admina který tě kicknul na PM a nerozpitvával to tady?Ale ty nechceš své problémy řešit normálně,chceš být středem pozornosti a proto zakládáš nové topicy.Jsi takový 16-17 letý kluk,který nemá holku,šprtá se a rodiče ho připravují na výšku.Možná,že jsi chytrý v matematice a máš velké IQ,ale v životě to není všechno.Podle mne si své mindráky vybíjíš virtuálně,nikdy by jsi to neřekl do očí! (a jestli chceš přímý kontakt,tak napiš tady,domluvíme se)

Pecco

Pecco jo byl si tam :D choval sem se jak hajzl zastrelil sme Kipa mas pravdu :D 1. šprt nejsem
2. PM psát nebudu,protože chci ukázat všem jak to na kablu je (už to opakuju po třetí)
3.k tomu setkání se ti vyjádřím na PM
4. Matematika mi brutálně nejde
5.nový topic sem založil proto,protože starý byl smazaný
6.mindráky si nevybíjím virtuálně,na to mám času dost venku a na tréninku

JEste neco? Jeste nekdo me chce shodit svým přituplým komentářem,když tam(když jsem dostal na kablu kick) nebyl?
Mám už dost těch vašich polointeligentních zvratků...admini na kablu jsou hovada,holt se s tím musíme smířít že ruka ruku myje,sejdou se přibližně jednou za 14. dní,poplácají se po zádech,poměří kdo koho kolikrát kicknul a zabanoval , pustí si pár dem jak se to hraje a přitom se všichni shodnou na tom že je to cheater a jde se domů..
Ende
EDIT: jo a holku mám :lol: takže se dá říct že jsi úplně mimo :D
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod kotiik » stř 15. lis 2006 15:28:55

SonGohan píše:
Anonymous píše:
SonGohan píše:Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil?? Jasně že ne to samé s tím banem

SonGoPei :Někdo tě zastřelí a stojí tam 5 týpků co se jim kouří z pistole...Není to jedno kdo tě zastřelil??
Jasně že ne!Kick jsi měl oprávněně,choval ses jak hajzl.A není jen ten hajzl co cheatuje,ale horší je ten co se dovolává spravedlnosti kde může a nezeptá se nejdřív Admina na PM za co to dostal!Ublížilo by Ti,kdybys ses zeptal Admina který tě kicknul na PM a nerozpitvával to tady?Ale ty nechceš své problémy řešit normálně,chceš být středem pozornosti a proto zakládáš nové topicy.Jsi takový 16-17 letý kluk,který nemá holku,šprtá se a rodiče ho připravují na výšku.Možná,že jsi chytrý v matematice a máš velké IQ,ale v životě to není všechno.Podle mne si své mindráky vybíjíš virtuálně,nikdy by jsi to neřekl do očí! (a jestli chceš přímý kontakt,tak napiš tady,domluvíme se)

Pecco

Pecco jo byl si tam :D choval sem se jak hajzl zastrelil sme Kipa mas pravdu :D 1. šprt nejsem
2. PM psát nebudu,protože chci ukázat všem jak to na kablu je (už to opakuju po třetí)
3.k tomu setkání se ti vyjádřím na PM
4. Matematika mi brutálně nejde
5.nový topic sem založil proto,protože starý byl smazaný
6.mindráky si nevybíjím virtuálně,na to mám času dost venku a na tréninku

JEste neco? Jeste nekdo me chce shodit svým přituplým komentářem,když tam(když jsem dostal na kablu kick) nebyl?
Mám už dost těch vašich polointeligentních zvratků...admini na kablu jsou hovada,holt se s tím musíme smířít že ruka ruku myje,sejdou se přibližně jednou za 14. dní,poplácají se po zádech,poměří kdo koho kolikrát kicknul a zabanoval , pustí si pár dem jak se to hraje a přitom se všichni shodnou na tom že je to cheater a jde se domů..
Ende
EDIT: jo a holku mám :lol: takže se dá říct že jsi úplně mimo :D

LOl přispevek ale ma pravdu s tema adminama!byt adminem na cablu tak se stydím :-(
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Janko » stř 15. lis 2006 15:44:19

Tak už se do toho neser kotiiiku kdyz ti to tak vadí :?
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod mongos » stř 15. lis 2006 15:47:44

jn navic kotiiku by ses mel uz davno stydet sam za sebe ze tu vubec pises
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod JareQ » stř 15. lis 2006 16:06:55

kdo to ma furt cist?
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod SonGohan » stř 15. lis 2006 16:08:13

Kdo ti říká aby jsi to četl?
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Kipo » stř 15. lis 2006 16:34:46

ty nikoho nenutis aby to tu cetl, ale porad se neceho po nekom domahas, zajimave
btw nic po me nechtejte, tady odpovim jenom na to co chcu
Uživatelský avatar
Kipo
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned 12. bře 2006 19:35:33

Příspěvekod SonGohan » stř 15. lis 2006 16:51:57

Jedine ceho se domaham je tvoje odpoved na otazku proc jsi me bezduvodne kicknul tot vse...ale ty radsi neodpovidas...vime co vime..
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Ace-COM » stř 15. lis 2006 16:55:08

Lucky Luke píše:Prostě Třinec- BINEC... no comment stydím se vás...Banda vylízaných mozků tady.. Ps: až buseš chtít pomoct - pomoz si sám, kde to žijem OMG.


Hmmms... to už se dá brát osobně...

Mimochodem, je nejvyssi cas abyste se vzpamatovali a dali pokoj. Tyhle veci ABSOLUTNE NEPATRI NA FORUM!

Uz me to nebavi cist (a ani to uznectu) a ani mazat...

Asi to tu necham abyste si to po letech mohli precist a zasmat se sami sobe co jste to byli za kokoty ;-)

TOPIC LOCKED !
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků