Přístup,mapy,bany,názor

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Přístup,mapy,bany,názor

Příspěvekod dA* Thomas » čtv 07. pro 2006 19:54:40

Zdárek lidi Smile
Někteří admini jsou vážně neschopni ale nic s tím neuděláme , Falconovi se do toho moc nechce má hodně jiných důležitějších starostí , než se starat o přiguplou hru "counter-strike" a Aleš prodle mne nemá takove pravomoce aby tohle mohl změnit v správný prospěch , takže máte smůlu co se týče tohodle
Pokud vím tak se permanently dávají pouze za cheaty, a ne za vyjadřování,a TK za tohle se dávají bany na dobu určitou
Mimochodem mě samo o sobě samotného štve jen jedna věc a to ne BANY protože se chovám slušne, ale změny map a přístup a to :
1.)Pokud se hraje dejme tomu příklad:de_inferno tak je fajn jenmože z toho se objeví z ničeho nic (nejmenovaný admin) a nezeptá se na změnu a sám od sebe si votne (nevím jak to je přesně) "de_chaetau" a samozřejmě někteří hráči jsou málo zkušení a to tak že buď mapu neznají a tak dají ano ..nebo tím lepe dají ne a ti nejchytřejši kteří nechcou změnu stačí dát ("0") =none (žádný vot)
2.) Takoví ti co baví fy_pool_day si to s radostí votnou a plnou zábavou se střílí v bazénku ..nebo (nejsem si jitsý jaká je přípona=cs asi) "cs_deagle si votnout příjde admin...a ti co to nechcou hrát což je polovina a polovina si to votnout takoví ti nevím jak je nazvat na můj vkus k CS "střelení" tak potom se objeví admin polovina napíše ať dá změnu a oni to nezmění nevím jak to mám brát jako provokaci anebo lenivost ? Smile
3.)Bylo něco podobného myslím že aim_map a chtěli jsme změnu protože v 24lidech tuhle mapu je lidově řečeno "maras" píšeme (nejmenovanému adminovi) a on řekl " nic měnit nebudu , i kdyby to chtěl celý "kabl" buď budete hrát nebo zmiste sprominutím někdy ten přístup když už mají pravomoce je nehorázný , neváží si toho .. a zneužívají samozřejmě ne pokaždé ..Smile

Tímto chci říct že problém mám jen s mapama.. a přístupem k hráčům od adminů , je to můj názor a nikdo mi ho nemůže vzít mam na to právo a mám svou hlavu ..Smile

Taky chci poprosit Ty co nemůžou ustát můj názor ať si ty příspěvky řeknou pro sebe a nenádavají mi tu do(všeho možného)
Díky moc za pozornost přeji GL # HF
dA* Thomas
 

Příspěvekod Janko » čtv 07. pro 2006 21:56:06

Nechci ti nadávat a nebo tě nějak shazovat, ale pokud dovolíš tak sem hodím svůj názor.

Myslím že zastanu názor těch lidí, kteří CSko hrají jen pro zábavu a relax. Mapy jako poolday, deagle a všelijaké aim mapy slouží hlavně pro lidi kteří se chcou hrou bavit popřípadě se odreagovat a hlavně pro ně tady ten server je. Horši už to je s lidmi(rádoby skilleři) kteří hrajou různé ligy za různé clany a už mají nějakou tu úroveň. Ti nesnesou to že musí hrát s lidmi(většinou děti) kteří třeba hraní tak vážně neberou a jsou třeba začátečníci(rádoby "skillery" nazýváni "lamky"). Pro tyhle lidi v tom připadě třinecký server není a musí se poohlednout po něčem jiném(skillovějším) a nebo to přetrpět(přece jsme všichni nějak začínali). V tom je podle mě hlavní problém a odnesou to všemi milovaní ADMINI.

ADMINI

Asi to bude znít jako vlezdoprdelectví ale myslím že svou práci dělají dobře(chybám se však nevyhnou). Přece jsou tam od toho aby dodržovali pořádek a jsou tam pro lidi kteří se chcou hrou bavit. nenechají přece mapu kde si to botí nějaká squadra z nějakeho über clanu a zbytek jen čumí jak dostavaj přes zeď HSka. To je potom pro tu většinu pořádná nuda. V tom připadě přichazí na řadu vote např. poolday kde se ty rozdíly aspon trosku smáznou.
Za to jak se admini chovají si podle mě můžou hrači sami a platí tu přisloví jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá.

Toť je názor hrače který tu hru zas tak moc nežere, nehraje si na nějakého frag huntera nebo rádoby skillera, ale co má rád pohodu při hraní hry jako je Counter-Strike 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod dA* Thomas » pát 08. pro 2006 14:54:59

Janko jasně já tě beru, já taky nejsem žádný skiller ale lamka .. ale myslím že se líp relaxuje u map de než u map cs,aim :) Přecejenom se tam hraje v poklidu a není to rychlé kolo :) A hru už tak moc nežeru jak před 2mi lety :) teď si sem tam když je nuda nemám nic na práci důležitého zapnu csko a zapařím .. a s adminy někdy samozřejmě odvádí práci na výbornou ale je hodně případů kdy je jejich skušenost a úvaha o tom co mají s pravomocemi dělat na nedostatečnou :) Díky za vyjádření

Thomas
dA* Thomas
 

Příspěvekod JareQ » pát 08. pro 2006 15:12:25

:)
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Lion » sob 09. pro 2006 0:04:41

dA* Thomas píše:Janko jasně já tě beru, já taky nejsem žádný skiller ale lamka .. ale myslím že se líp relaxuje u map de než u map cs,aim :) Přecejenom se tam hraje v poklidu a není to rychlé kolo :) A hru už tak moc nežeru jak před 2mi lety :) teď si sem tam když je nuda nemám nic na práci důležitého zapnu csko a zapařím .. a s adminy někdy samozřejmě odvádí práci na výbornou ale je hodně případů kdy je jejich skušenost a úvaha o tom co mají s pravomocemi dělat na nedostatečnou :) Díky za vyjádření

Thomas


No nevím. Já když se chci odreagovat tak si mapu fy_pool_day zahraju velice rád. Nehledě na to že za chvilku se všichni vystřílí a tato mapa netrvá dlouho. Pokud je hodně map de, tak sem tam takové odreagování není na škodu. A jak Janko správně podotkl, tento server je víceméně pro zábavu. Komu se na něm nelíbí, tak může hrát přeci na spoustě jiných servrů a mít klid. Ale možná už tomu tolik nerozumím. :o A Janko ty piš dál. Sem tam rozumný příspěvek se hodí :D

||DEDEK||Gas
Lion
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 17. črc 2005 14:50:43
Bydliště: Třinec

Příspěvekod JareQ » sob 09. pro 2006 9:10:59

Lion píše:
dA* Thomas píše:Janko jasně já tě beru, já taky nejsem žádný skiller ale lamka .. ale myslím že se líp relaxuje u map de než u map cs,aim :) Přecejenom se tam hraje v poklidu a není to rychlé kolo :) A hru už tak moc nežeru jak před 2mi lety :) teď si sem tam když je nuda nemám nic na práci důležitého zapnu csko a zapařím .. a s adminy někdy samozřejmě odvádí práci na výbornou ale je hodně případů kdy je jejich skušenost a úvaha o tom co mají s pravomocemi dělat na nedostatečnou :) Díky za vyjádření

Thomas


No nevím. Já když se chci odreagovat tak si mapu fy_pool_day zahraju velice rád. Nehledě na to že za chvilku se všichni vystřílí a tato mapa netrvá dlouho. Pokud je hodně map de, tak sem tam takové odreagování není na škodu. A jak Janko správně podotkl, tento server je víceméně pro zábavu. Komu se na něm nelíbí, tak může hrát přeci na spoustě jiných servrů a mít klid. Ale možná už tomu tolik nerozumím. :o A Janko ty piš dál. Sem tam rozumný příspěvek se hodí :D

||DEDEK||Gas


jo tez mas pravdu obcas si tez rad zahraju aimku :) jak je treba malo lidi ale jak je plny kabel a decka davaji same sk tak to fakt nejde hrat to musite uznat ;)
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod dA* Thomas » sob 09. pro 2006 9:31:50

Jareq: víš že to bude mopžná ten problém na AIM mapy proč je nesnáším .. hned po začátku kola jsou same SK/start kill ... a samé héčka což není hra... kdyby tohle nebylo tak si rád zahraju samozřejmě už párkrát sem přišel v noci na cablenet a jareq tam hrál s několika lidmi aim_map nebo něco podobného tak si rád zahraju .. ale jinak v 20 lidech to je horor a ještě s SK a HE ... a nadávky v micr..

Thomas
dA* Thomas
 

Příspěvekod Pyszczek » ned 10. pro 2006 13:52:28

nechapu lidi co si furt stezujou na adminy.

Vem si to z druhe strany co kdyby tam admini nebyli ? HM ?

Uz jsem hral na tolika serverech ale opravdu tehle nas je vymecny. tak si toho vazme :roll: :lol:
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod dA*Thomas » stř 13. pro 2006 19:52:27

Pyszczek píše:nechapu lidi co si furt stezujou na adminy.

Vem si to z druhe strany co kdyby tam admini nebyli ? HM ?

Uz jsem hral na tolika serverech ale opravdu tehle nas je vymecny. tak si toho vazme :roll: :lol:


lidí ale pysk má pravdu ... zask dyž tam není admin a je tam .... na nic map tak to je oničem protože ji nikdo nemůže zmenit , nebo když tam není padají samé TK ( že hex ) asi se o Tebe postaram .. a když tam je tak se stěžuje

A že je server vyjímečný , máš taky pravdu takový není nikde :P :)

GL HF

Thomas
dA*Thomas
 

Příspěvekod cs_Hacker » úte 02. led 2007 1:44:43

No ..... admini jsou zapotřebí, to jo, ale když je na serveru 8 lidí hraje se mapa aim_taliban přijde admin(nebudu radši jmenovat) a dá vote chcete jinou mapu?
1.JA
2.NI


a JA da 5 lidi a NI 1, tak proč si to admin změní za 10 sekund na de_dust2 ?? Tohle je pro mě nepochopitelná věc ..... a zároveň jsem dostal kick, že jsem se zeptal admina jestli je normální ... Jako promiň te, ale tohle je fakt moc ..... a ty malé děti(lamky) to žerou ještě víc než CPL hráči ... oni to nehrajou pro zábavu jak vy si myslíte, ale chcou se to naučit ..... nejlepší by bylo povolit přístup z venčí ..... udělit práva hráčům, kteří tam jsou skoro pořád .... nebo starším, rozumnějším nebo zkušenějším .... Paprika a TerCZ už měli bejt dávno admini ..... :) a ti admini co jsou teď, tak ty bych i nechal .... ale jednomu bych to přece vzal ... no spíše dvěma mnoo .... ale nebudu jmenovat nebo sem hodí zbytečně trapné připomínky ..... :) Nevím jestli jsem na něco zapoměl, ale asi ne ..... :)



GL & HF skilleři :lol:
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod ZeeKee » úte 02. led 2007 10:01:49

No,ja taky nechapu,proc admin prijde na server a meni mapy jako napriklad Assault,Taliban,prodigi(ci jak :) ) ... zdaj se mi jako v poho mapy tak proc se meni ??

Janko : Jestli je PoolDay na odreagovani ve 24lidech,kde si vsichni davaj TK,pak do sebe jebou atd. atd... nezda se mi 8) :lol:
BLIZZARD POWA!!!
Uživatelský avatar
ZeeKee
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 23. říj 2005 20:29:59
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Sami » úte 02. led 2007 23:19:41

cs_Hacker píše:No ..... admini jsou zapotřebí, to jo, ale když je na serveru 8 lidí hraje se mapa aim_taliban přijde admin(nebudu radši jmenovat) a dá vote chcete jinou mapu?
1.JA
2.NI


a JA da 5 lidi a NI 1, tak proč si to admin změní za 10 sekund na de_dust2 ?? Tohle je pro mě nepochopitelná věc ..... a zároveň jsem dostal kick, že jsem se zeptal admina jestli je normální ... Jako promiň te, ale tohle je fakt moc ..... a ty malé děti(lamky) to žerou ještě víc než CPL hráči ... oni to nehrajou pro zábavu jak vy si myslíte, ale chcou se to naučit ..... nejlepší by bylo povolit přístup z venčí ..... udělit práva hráčům, kteří tam jsou skoro pořád .... nebo starším, rozumnějším nebo zkušenějším .... Paprika a TerCZ už měli bejt dávno admini ..... :) a ti admini co jsou teď, tak ty bych i nechal .... ale jednomu bych to přece vzal ... no spíše dvěma mnoo .... ale nebudu jmenovat nebo sem hodí zbytečně trapné připomínky ..... :) Nevím jestli jsem na něco zapoměl, ale asi ne ..... :)



GL & HF skilleři :lol:
No Hacker jenom to řekni kdo tam byl byl jsem to já ale když to skoro těch 8 lidí nechce hrát a píše tam že to chcou změnit tak napíšu jestli to chcou změnit a můžeš být rád že jsem ti dal jenom kick a ne Ban já se nenechám urážet od nějakého mladšího Deb... než jsem já a nenapsal jsi mi normální ale něco jiného tak se vzpamatuj!!!!
Uživatelský avatar
Sami
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 08. čer 2006 21:34:07
Bydliště: Třinec Dál nevím

Příspěvekod JareQ » stř 03. led 2007 14:49:53

jo thomas to mas pravdu ze aimku si zahrat max v 8 lidech je good ale jak je 24 lidi tak to se na me nezlobte ale to fakt nejde :roll:
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod cs_Hacker » stř 03. led 2007 15:29:16

Sami ... poprvé jsem ti to řekl normálně, ale po druhé mě to fakt vytočilo! Chci hrát a nehledat v osmi lidech kempery ! ;) myslím si, že se to asi nikomu nechtělo a JareQ s tebou souhlasím, jakože hrát aim_ak-colt ve 24 lidech ... FU :)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Luciferka » stř 03. led 2007 22:57:10

No a nebo se hraje aim_taliban, priblizne v poctu 5x5, pohodicka a nekdo prijde a zmeni to, jen protoze se mu to nelibilo... vid Jarqu? ;D Nekdy to tam zrovna svate neni na tom nasem serveru ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků