Žere kabel limit ??

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Žere kabel limit ??

Příspěvekod Pan Blonďatý » stř 19. pro 2007 21:32:21

Zdravím všechny chci se zeptat ohledně limitu, nevím jestli to je jen u mě, ale prostě s torrentu momentálně nic netahám jenom s DC no a dneska jsem hrál pár hodin CS a ubylo mi pár procent s limitu tak nevím jestli jste někdo natom podobně, nebo jestli to je můj problém děkuji...
Pan Blonďatý
 

Příspěvekod SonGohan » stř 19. pro 2007 22:15:05

ano Cabel tahá data, protože je to normální non steam server a někdo by to měl zařídit tak aby to data nežralo. A dneska to opět lagovalo.
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod ToNy_raky_HorOr » stř 19. pro 2007 23:09:53

SonGohan píše:ano Cabel tahá data, protože je to normální non steam server a někdo by to měl zařídit tak aby to data nežralo. A dneska to opět lagovalo.


Jn přesně tak laguje to jak pjes a o těch datech škoda mluvit. :evil:
****Shut Up!!****
Uživatelský avatar
ToNy_raky_HorOr
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 12. pro 2007 18:06:25
Bydliště: Třinec - Lyžbice

Příspěvekod unit » čtv 20. pro 2007 7:07:50

ToNy_raky_HorOr píše:
SonGohan píše:ano Cabel tahá data, protože je to normální non steam server a někdo by to měl zařídit tak aby to data nežralo. A dneska to opět lagovalo.


Jn přesně tak laguje to jak pjes a o těch datech škoda mluvit. :evil:

mě to nelahuje xD ani vy se mi nelagujete takže dobré xD
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Ace-COM » čtv 20. pro 2007 11:11:37

Podle vyjádření KTT žádný server, který běží v síti KTT neubírá datový limit. Tento server běží přímo na centrále KTT, takže by tím mělo být jasné, že data ubírat nemže.

Co se týče LAGu, pátrám po tom čí by to mohlo být, ale zatím to nevypadá že by to mohlo být samotným serverem.

PS: Pokud chcete mít jistotu, že vám nic nebere data, tak si vypněte přeba Skype, který pokud je zapnutý funguje jako uzel Skype Sítě a nevíš co všechno přes něj může procházet ;-)
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod modryvlk » čtv 20. pro 2007 15:38:41

ToNy_raky_HorOr píše:
SonGohan píše:ano Cabel tahá data, protože je to normální non steam server a někdo by to měl zařídit tak aby to data nežralo. A dneska to opět lagovalo.


Jn přesně tak laguje to jak pjes a o těch datech škoda mluvit. :evil:


Beztak máš 20fps a myslíš si, že ti to laguje

Ne server nelaguje a mě to taky nelaguje :) :wink:
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod ToNy_raky_HorOr » čtv 20. pro 2007 18:27:27

modryvlk píše:
ToNy_raky_HorOr píše:
SonGohan píše:ano Cabel tahá data, protože je to normální non steam server a někdo by to měl zařídit tak aby to data nežralo. A dneska to opět lagovalo.


Jn přesně tak laguje to jak pjes a o těch datech škoda mluvit. :evil:


Beztak máš 20fps a myslíš si, že ti to laguje

Ne server nelaguje a mě to taky nelaguje :) :wink:


Spi dál... :D
****Shut Up!!****
Uživatelský avatar
ToNy_raky_HorOr
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 12. pro 2007 18:06:25
Bydliště: Třinec - Lyžbice

Příspěvekod SonGohan » čtv 20. pro 2007 18:41:44

Ace-COM píše:Podle vyjádření KTT žádný server, který běží v síti KTT neubírá datový limit. Tento server běží přímo na centrále KTT, takže by tím mělo být jasné, že data ubírat nemže.

Co se týče LAGu, pátrám po tom čí by to mohlo být, ale zatím to nevypadá že by to mohlo být samotným serverem.

PS: Pokud chcete mít jistotu, že vám nic nebere data, tak si vypněte přeba Skype, který pokud je zapnutý funguje jako uzel Skype Sítě a nevíš co všechno přes něj může procházet ;-)

Podel vyjádření hráče ano ten server žere data.)
nepoužívám skype, nepoužívám ICQ.
Naposledy upravil SonGohan dne čtv 20. pro 2007 21:34:58, celkově upraveno 1
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod mongos » čtv 20. pro 2007 21:19:28

no obcas se na servru stava ze vetsina lidi ma ping 100+ a nekdy je to zas vklidu
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod Návštěvník » pon 24. pro 2007 10:33:28

Prostě kabel žere tutově limit včera jsem si opsal limit nic jsem netahal neměl jsem zapnutý ani skype ani icq ani torrent jenom DC ale nic jsem netahla hral jsem CS a 2% limitu v čoudu takže asi tak.... BTW jako robte stim něco kua ....
Návštěvník
 

Příspěvekod Neomo » pon 24. pro 2007 13:09:11

Anonymous píše:Prostě kabel žere tutově limit včera jsem si opsal limit nic jsem netahal neměl jsem zapnutý ani skype ani icq ani torrent jenom DC ale nic jsem netahla hral jsem CS a 2% limitu v čoudu takže asi tak.... BTW jako robte stim něco kua ....

Mě to limit nebere :lol:
Obrázek
Neomo
 
Příspěvky: 190
Registrován: sob 08. dub 2006 11:46:25
Bydliště: Slován

Příspěvekod cs_Hacker » pon 24. pro 2007 17:19:07

Pokud se tam napojí někdo z venku (znamená ten, kdo nemá net přes KTT), tak vám to limit bere :-) jinak yb to nemělo brát limit ... určitě to není jakože lan server, proto lagy budou pořád, jelikož žáden 1.6tkový server nejde dobře nastavit pro všechny providery :-)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Ace-COM » stř 26. pro 2007 10:06:26

Limit by to nemělo ubírat ani v případě že hraje někdo kdo je mimo KTT. Data tomuto uživateli nejdou od Vás ale ze Serveru. Pro vás je to vždy komunikace mezi váma a serverem v síti KTT takže pokud se někde nestala nějaká chyba (kterou já bohužel neovlivním) tak by to data brát nemělo nikomu.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron