Prosím AlešI nezamykat

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Prosím AlešI nezamykat

Příspěvekod Mias » stř 02. led 2008 15:20:48

Vím že v topicu , který jsi dneska zamkl , jsme se trochu nechali unést a bavili se o něčem jiném než kvůli čemu byl ten top založen...

Ale zakládám nový aby se tady o tom dalo mluvit... Co se lidem nelíbí na novém kablu atd ... , a klidně i vášnivě ... Stejně jako ve sportu , rozhodčí musí mít pořádek na hřišti to je jeho práce (stejně jako twoje , mít pořádek tady) ... ale když to přehání a vyhazuje hráče za blbosti , tak pochvalu nesklidí :arrow: :!: Já jsem pro že na fóru nemají co dělat vulgární výrazy atd , ale vášnivá debata je zajímavá a není od věci :D ... 8)


-> Ted bych si jaxi dovolil ještě jednou napsat moje negativní dojmy z nového cablu

- 1.Padání serveru a lagy na něm ani nevypisuju když říkate že to není na Vás...ale...

- 2. ... Jednoznačně PSYCHOSTATS - Je to nepřehledné , špatné , škaredé atd...

- 3.To mluvení ... za jak dlouho bude Voting atd atd ... na starem serveru bylo jasne , 30 Kol , ve 28. Voting... pohodka ...

- 4.Hloupost , ale mě to vytáčí - SprayLogo zůstává více než jedno kolo - Hnus -> tapety na stěnách si nechte na doma...

- 4.1.Vlastní loga... Dyt je to hnus... Only Lambda 4Ever


A ještě jedna otázka :?: Je pravda že na starý kabel byl přístup z venčí ? ... jelikož jeden z lidí co má podíl na zkáze Cabelu mi říkal že ano , že na starém serveru mohli hrát lidi z pryču ?:D Je ( nebo spíš Bylo ) tomu tak ???

Jak říká pan Ace-Com Prosím pouze konstruktivní připomínky.
Uživatelský avatar
Mias
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 29. led 2006 17:54:18

Příspěvekod FinGeri » stř 02. led 2008 15:31:53

Souhlasím s miasem, přesně moje slova, respect :twisted: :)
A pořád si stojím za svým, nejlepší by bylo, kdyby jste to zrušili ( hlavně mi tu nenapiště ať tam nehraju, když se mi to nelíbí, protože já tam stejně nehraju :-D) ... :arrow:


-----------------------------------------------------------------------------------------


Na starý cabel se šlo napojit zvenčí ? :-D :-D :-D :-D :-D jestli to fakt někdo řekl, tak je trochu mimo x] ... (Lyso tím do tebe nerýpu, myslel si to asi nějak jinak :O ...)

No nevím co bych tu ještě napsal, když mi to ten mias sebral z úst ...


GL
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Lyso » stř 02. led 2008 16:17:17

no pokud ja vim tak se lumik pred par lety napojoval na cabel z tesina ... ale dobre

se spray logama udelam co se bude dat ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Fruko » stř 02. led 2008 16:50:00

a ted ja
takze si myslim ze novy cabel je celkem v poho , no ale taky mam vyhrady
1,nejlepsi by bylo vypnout friendly fire ,protoze jak naky frajirek zacne ubirat a nechava vam naschval treba 5 hp co stim udelate?NIC!zabijeteho a on vam to oplati slapem nebo necim jinym,dale pak kdyz hodite hecko nak vam to ujede a vas spoluhrac ma 1 hp a vz ho zabijete nechtene tak nekdo mladsi to nepochopi a taky vam to oplati slapem Takze friendly fire bych vypl
2,PS mi celkem nevadi nevim co je natom spatneho ani dobreho kdyz uz se tam divam staci mi ktery jsem a dobre
a to je asi tak vse no ..
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod Mias » stř 02. led 2008 18:22:50

No lol ještě vypnout friendly fire a já zahájím protestní spánek ... To fakt NE :!: :arrow: dyt to by jen potvrdilo Funovství :D
Uživatelský avatar
Mias
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 29. led 2006 17:54:18

Příspěvekod Fruko » stř 02. led 2008 19:07:02

Mias píše:No lol ještě vypnout friendly fire a já zahájím protestní spánek ... To fakt NE :!: :arrow: dyt to by jen potvrdilo Funovství :D

ty si satan takmi rekni k cemu je dobry na CABLU zaply ff ? schvalne
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod Ace-COM » stř 02. led 2008 19:40:50

To bych spíše uvažoval o Mirroringu.

Tzn, já tě střelím, ale ubere to mně, ne tobě.

Co vy na to?
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Bobo » stř 02. led 2008 20:08:34

jedine oboum
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Ace-COM » stř 02. led 2008 20:14:38

Bobo píše:jedine oboum


Tak to trochu popis jak to myslis, jako myslim, ze pokud by to ubralo obema, tak by to strasne rozhodilo vyrovnanost hry, nemyslis?
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod ToNy_raky_HorOr » stř 02. led 2008 20:16:31

Ace-COM píše:To bych spíše uvažoval o Mirroringu.

Tzn, já tě střelím, ale ubere to mně, ne tobě.

Co vy na to?


Tohle by bylo nejlepší já jsem pro...
****Shut Up!!****
Uživatelský avatar
ToNy_raky_HorOr
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 12. pro 2007 18:06:25
Bydliště: Třinec - Lyžbice

Příspěvekod Bobo » stř 02. led 2008 20:17:16

podle me nemas smysl to nastavit tak, aby to ubiralo jen postizenemu, to by bylo lepsi FF vypnout uplne
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Mias » stř 02. led 2008 20:36:19

Ja nechapu trošku boba proč to nemá smysl ?...

Je škoda že se tohle musí řešit ... Nejlepší by bylo normalně že se dá ubrat svým ... jako ja když chci tak nikomu neuberu , ale nejsou všichni takoví :? ... , ale prostě omluva a tak to někteří neznají :- / škoda že to nerozezná :D co bylo nechtic a co chtic :D Protože tk HEčkem když měl fakt malo ... za to se nemuže... Je to neřešitelné si myslím

Ale nejhorší řešení je Vypnout FF
Uživatelský avatar
Mias
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 29. led 2006 17:54:18

Příspěvekod Ace-COM » stř 02. led 2008 20:46:28

Bobo píše:podle me nemas smysl to nastavit tak, aby to ubiralo jen postizenemu, to by bylo lepsi FF vypnout uplne


Ne ubrat postizenemu ale ubrat utocnikovi. Dneska jsem dal BAN na 1 hodinu blbounovi co na zacatku kola chvili pockal a pak mi proste napalil desertem do hlavy a jako by se nic nedelo odbehl nekam neco huntit a ja mel 40HP

Takhle by si to rozmyslel, kdyby po mne vystrelil a ubralo by to jemu a mne ne.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod unit » stř 02. led 2008 21:07:29

1. psychostats off, dát starou top15 ta byla nejlepší :)
2. vypnout ff, pže tam hrajou dmnti :)
3. s miasem souhlasím s 3kou
4. Aleši na tohle Mirroringu se vyser pak bude cabel celý přeplácaný, už ted se stává samé pludingy nebo co to tam je prostě old cabel nejlepší, stačilo tam přidat par adminů, vypnout ff a bylo by fajn :)

muj nazor :)
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Mias » stř 02. led 2008 21:10:18

Jo jo přidat adminy ... ale FF nevypínat :D to mi fakt nedělejte ... Dyt se to tam bude palit jak na nějakých podúrovňových DM :roll: To je fakt špatný Hapad :idea:
Uživatelský avatar
Mias
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 29. led 2006 17:54:18

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků