Prosím AlešI nezamykat

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod unit » stř 02. led 2008 21:15:28

Mias píše:Jo jo přidat adminy ... ale FF nevypínat :D to mi fakt nedělejte ... Dyt se to tam bude palit jak na nějakých podúrovňových DM :roll: To je fakt špatný Hapad :idea:

víš já bych to i vypnil protože vem si nějakého lofasa s cablu, střelíš ho a jeb tk no a co ti pomužě nějaké tabulka tam mu daš slay na další kolo a on si dá retry a hraje i to další kolo,, já jsem pro ff off :) pís
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Ace-COM » stř 02. led 2008 21:17:44

Mias ma pravdu, pokud vypneme FF tak to muzeme rovnou udelat jen DM
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod unit » stř 02. led 2008 21:18:28

Ace-COM píše:Mias ma pravdu, pokud vypneme FF tak to muzeme rovnou udelat jen DM

no ale tak dm by taky nebyl špatný :D:)
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Mameluk » stř 02. led 2008 21:42:22

Brej večír, já mám jednu takou otázku nevím jak se to počíta ale ten psychostats je fakt asi na pi*u. Teď se dívám na rank a nevím jakto že je třeba první nějaký >+P!ranhaS | NyQuisT~>[vN.. se skorem 105 : 51 a třeba např takovej TerCZ se skorem 1708 : 633 je až 31 tak opravdu netuším jak se to počítá... :D :D
Mameluk
 

Příspěvekod Krashtanos » stř 02. led 2008 21:52:13

Kazdopadne bych dal ten mirror je to na jinych servrech na kterych hraju a je to super. lidi si davaj vic pozor nez zacnou strilet nebo hazet hecka!!! Jinak jsem taky pro stary rank. ten novy je silene neprehledny a navic clovek musi cekat nez mu tam neco vubec najede!
Krashtanos
 

Příspěvekod Ace-COM » stř 02. led 2008 21:55:36

Mameluk píše:Brej večír, já mám jednu takou otázku nevím jak se to počíta ale ten psychostats je fakt asi na pi*u. Teď se dívám na rank a nevím jakto že je třeba první nějaký >+P!ranhaS | NyQuisT~>[vN.. se skorem 105 : 51 a třeba např takovej TerCZ se skorem 1708 : 633 je až 31 tak opravdu netuším jak se to počítá... :D :D


Nejde tam jen o Skore, ale o presnost, uspesnost atd. Ne jen pomer Kill:Death Koukni se nejen na poradi, ale taky na Skill (bodove hodnoceni)

Tam jsou zapocitavany nejen zabiti, smrti, ale taky presnost, HS, defuzovani, pokladani atd. Zajimavou veci, ktera se mi libi je bodova penalizace pokud na serveru dlouhou dobu nehrajes. I kdyby jsi byl sebevetsi Skiller, pokud nehrajes, zacne ti klesat skill ;-)

Algoritmus vypoctu je docela slozity a nechce se mi ho vysvetlovat, ale zkus se podivat na www.psychostats.com a tam je vse popsano i vysvetleno ;-)

www.psychostats.com píše: How is skill calculated?

PsychoStats version 3+ continues to use the ELO formula to calculate skill values for players. In a nutshell, ELO tries to base how many points you gain or receive for kills and deaths based on your skill compared to your victim or killer. It calculates a probability of chance when someone kills another player.

Also, PS3 is currently experimenting with the ELO formula and has tweaked it a little to allow for total online time of a player to have an affect of how much the probability changes on each kill. The more online time you have the less your skill will go up/down.
Naposledy upravil Ace-COM dne stř 02. led 2008 22:07:14, celkově upraveno 1
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod mongos » stř 02. led 2008 22:35:10

ja bych normalne FF vypnul a byl by klid a o jednu starost mene i kdyby tam byl ten mirroring tak je to na cypa trebas mi nekdo skoci pred gunu a doplatim na to ja a na kablu je to celkem normalni ze mi tam nekdo vbehne
proste nejednodusi bude vypnout FF je to i na jinych servrech
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod ZeeKee » čtv 03. led 2008 9:42:06

Jsem pro Mirror ...
BLIZZARD POWA!!!
Uživatelský avatar
ZeeKee
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 23. říj 2005 20:29:59
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Fruko » čtv 03. led 2008 9:52:29

taky jsem pro mirror
jenze je to porad vypnout ff,dalsi je pro mirror,a dalsi je pro nechani tak jak to je takze nejlepsi budfe asi alesi kdyz das opet anketu coz ?
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod FinGeri » čtv 03. led 2008 16:20:58

Mirror na hrad 8)

A ten psychostats :-D Dobrá věc, když nehraješ klesá ti skill ... to vůbec nedává smysl :-D To ostatní snad nutí hrát jen na cablu, jestli chcou být v top :-D
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Ace-COM » čtv 03. led 2008 16:34:11

FinGeri píše:A ten psychostats :-D Dobrá věc, když nehraješ klesá ti skill ... to vůbec nedává smysl :-D To ostatní snad nutí hrát jen na cablu, jestli chcou být v top :-D


O tom to je. Ten propočet je docela komplexní, počítá to body různě podle rozdílu v ranku mezi útočníkem a objetí. Dostane více bodů když zabiješ někoho s lepším rankem a méně bodů pokud zabiješ někoho s menším rankem.

Co se týče toho nucení.. Přečti si podrobně popis výpočtů. Čím více hraješ tím menší je pravděpodobnost, že se ti rank změní ať už nahoru nebo dolů. Pak už musíš jen mít stěstí a zabít co nejvícekrát ty, kteří jsou v ranku nad tebou :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod 4D10 CPL 08 ? AN0 » čtv 03. led 2008 16:43:23

Ace-COM píše:
FinGeri píše:A ten psychostats :-D Dobrá věc, když nehraješ klesá ti skill ... to vůbec nedává smysl :-D To ostatní snad nutí hrát jen na cablu, jestli chcou být v top :-D


O tom to je. Ten propočet je docela komplexní, počítá to body různě podle rozdílu v ranku mezi útočníkem a objetí. Dostane více bodů když zabiješ někoho s lepším rankem a méně bodů pokud zabiješ někoho s menším rankem.

Co se týče toho nucení.. Přečti si podrobně popis výpočtů. Čím více hraješ tím menší je pravděpodobnost, že se ti rank změní ať už nahoru nebo dolů. Pak už musíš jen mít stěstí a zabít co nejvícekrát ty, kteří jsou v ranku nad tebou :D
TO JE BLB0ST
4D10 CPL 08 ? AN0
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 03. led 2008 16:41:56

Příspěvekod art » čtv 03. led 2008 17:07:27

Ace-COM píše:To bych spíše uvažoval o Mirroringu.

Tzn, já tě střelím, ale ubere to mně, ne tobě.

Co vy na to?
asi nejlepsi reseni :shock:
art
 

Příspěvekod ZeeKee » čtv 03. led 2008 17:09:35

Ano, je to cool, to už není jen o tom, kdo je tu jak často a kolik zabije ty noobky ... v tomdle už líp rozeznáš lepší hráče ^^
BLIZZARD POWA!!!
Uživatelský avatar
ZeeKee
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 23. říj 2005 20:29:59
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Athoss » čtv 03. led 2008 18:33:04

Nerozeznas. Staci kdyz se ti vydari jedna mapa s hracema z top10 a vymrsti te to mezi ne. Berte me s rezervou. Jinak pri prechodu na tu IP to nejak zazmatkovalo, PS jste neresetovali a me aniz bych hral pribylo hafo fragu.
Athoss
 

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků