1hp

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod Adooo » úte 08. led 2008 15:15:52

Ja nevedel ze kabelovka je liga .. ptz pak bych zrusil bind mwheelup +duck
... Pokud vim tak je begrip zakazany ve vsech ligach a pritom ho jde udelat na kazdem serveru ale jen kabel musi byt vyjmecny radeji to smazte ten plugin
Adooo
 

Příspěvekod Lyso » úte 08. led 2008 20:56:00

sak us ho mazu ;D ja si chtel udelat pruzkum toho kolik lidi to tu umi ;)
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Návštěvník » stř 09. led 2008 19:07:08

Čaute, vím že tyhle otázky do tohodle topicu nepatří, ale nechci zakládat zbytečně nový. Byl bych rád kdyby mi někdo s vás poradil, jak nebo kde si zjistím kolik mám FPS v CS 1.6, a ještě bych chtěl aby mi někdo s vás poradil někdo kdo se vyzná a hrajeto už dlouho jaké je nejlepší nastavení myši tzn. já mám laserovou myš a můžu si měnit rozlš. na 800, 1600 a 2000 tak na jaké rozlš. to mám podle vás hrát jaké je nejlepší a ještě kolik si mám dát sensitivite mouse v nastavení děkuji předem...
Návštěvník
 

Příspěvekod Fruko » stř 09. led 2008 19:38:49

Anonymous píše:Čaute, vím že tyhle otázky do tohodle topicu nepatří, ale nechci zakládat zbytečně nový. Byl bych rád kdyby mi někdo s vás poradil, jak nebo kde si zjistím kolik mám FPS v CS 1.6, a ještě bych chtěl aby mi někdo s vás poradil někdo kdo se vyzná a hrajeto už dlouho jaké je nejlepší nastavení myši tzn. já mám laserovou myš a můžu si měnit rozlš. na 800, 1600 a 2000 tak na jaké rozlš. to mám podle vás hrát jaké je nejlepší a ještě kolik si mám dát sensitivite mouse v nastavení děkuji předem...

no fps zjistist prikazem net_graph 1 nebo 2 nebo 3 a to rozliseni to neni jestli lepsi nebo horis teda aspon myslim ja to je proste jak se ti hraje ale ze pry kdyz si vas vysoke dpi a malou sens tak treba 2000 dpi a nevim sensitivity 1 nebo tak.. no
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod Návštěvník » stř 09. led 2008 20:55:26

Fruko píše:
Anonymous píše:Čaute, vím že tyhle otázky do tohodle topicu nepatří, ale nechci zakládat zbytečně nový. Byl bych rád kdyby mi někdo s vás poradil, jak nebo kde si zjistím kolik mám FPS v CS 1.6, a ještě bych chtěl aby mi někdo s vás poradil někdo kdo se vyzná a hrajeto už dlouho jaké je nejlepší nastavení myši tzn. já mám laserovou myš a můžu si měnit rozlš. na 800, 1600 a 2000 tak na jaké rozlš. to mám podle vás hrát jaké je nejlepší a ještě kolik si mám dát sensitivite mouse v nastavení děkuji předem...

no fps zjistist prikazem net_graph 1 nebo 2 nebo 3 a to rozliseni to neni jestli lepsi nebo horis teda aspon myslim ja to je proste jak se ti hraje ale ze pry kdyz si vas vysoke dpi a malou sens tak treba 2000 dpi a nevim sensitivity 1 nebo tak.. no

Prosim tě já jsem to zdal do console net_graph 1 ale me to furt počítá fps v pravým dolním rohu jak to mám už vypnout aby to tam nebylo jsem vypl cs zapl a porad to tam je a počítá pls poraď(te)...
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » čtv 10. led 2008 0:49:19

net_graph 0
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron