Na kablu se množí cheateři :D

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod nestranny » čtv 24. led 2008 20:15:31

Lyso píše:jej :roll: vetsinu banu musi schvalit ales :roll: takze nevim co resis ... ales je momentalne dokonce i mimo cr tak proboha pst :D


Poslete PM kteremukoli z adminu (krome me momentalne, pac jsem pro zmenu pracovne v Holandsku a nemam tu CS) s linkem na DEMO, informaci o case a nicku a poznamkama...

Kterykoli Admin si rad najde cas, zkontroluje DEMO, podle zaznamu si najde IP a zaridi se podle toho

BANy se daji davat i zpetne jednoduse pred Web, takze to urcite kazdy z nich v pohode zvladne
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
nestranny
 

Příspěvekod unit » čtv 24. led 2008 20:43:04

nestranny píše:
Lyso píše:jej :roll: vetsinu banu musi schvalit ales :roll: takze nevim co resis ... ales je momentalne dokonce i mimo cr tak proboha pst :D


Poslete PM kteremukoli z adminu (krome me momentalne, pac jsem pro zmenu pracovne v Holandsku a nemam tu CS) s linkem na DEMO, informaci o case a nicku a poznamkama...

Kterykoli Admin si rad najde cas, zkontroluje DEMO, podle zaznamu si najde IP a zaridi se podle toho

BANy se daji davat i zpetne jednoduse pred Web, takze to urcite kazdy z nich v pohode zvladne
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


dowez mi něco dobře zaplatím :roll:
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Mameluk » čtv 24. led 2008 20:43:14

Ace-COM píše:Poslete PM kteremukoli z adminu (krome me momentalne, pac jsem pro zmenu pracovne v Holandsku a nemam tu CS) s linkem na DEMO, informaci o case a nicku a poznamkama...

Kterykoli Admin si rad najde cas, zkontroluje DEMO, podle zaznamu si najde IP a zaridi se podle toho ;-)

BANy se daji davat i zpetne jednoduse pred Web, takze to urcite kazdy z nich v pohode zvladne ;-)


Nevím ty admine jménem Lyso jestli si znás utahuješ nebo nečteš, protože se nestačím divit ! ''Ace-COM o voze, Lyso o koze'' :D :D :D
Mameluk
 

Příspěvekod griswold » čtv 24. led 2008 22:33:32

Ace-COM píše:Poslete PM kteremukoli z adminu (krome me momentalne, pac jsem pro zmenu pracovne v Holandsku a nemam tu CS) s linkem na DEMO, informaci o case a nicku a poznamkama...

Kterykoli Admin si rad najde cas, zkontroluje DEMO, podle zaznamu si najde IP a zaridi se podle toho ;-)

BANy se daji davat i zpetne jednoduse pred Web, takze to urcite kazdy z nich v pohode zvladne ;-)


Myslím že je zbytečné něco někomu posílat,ani to nemám za potřebí.Sám vidíš jak se pan admin lyso nesmyslně vymlouvá na všechno možné,je tady přímo link na demo i dokonce ip ale stále v banlistu není...
griswold
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 09. říj 2006 0:30:25
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Návštěvník » pát 25. led 2008 10:28:12

griswold píše:
Ace-COM píše:Poslete PM kteremukoli z adminu (krome me momentalne, pac jsem pro zmenu pracovne v Holandsku a nemam tu CS) s linkem na DEMO, informaci o case a nicku a poznamkama...

Kterykoli Admin si rad najde cas, zkontroluje DEMO, podle zaznamu si najde IP a zaridi se podle toho ;-)

BANy se daji davat i zpetne jednoduse pred Web, takze to urcite kazdy z nich v pohode zvladne ;-)


Myslím že je zbytečné něco někomu posílat,ani to nemám za potřebí.Sám vidíš jak se pan admin lyso nesmyslně vymlouvá na všechno možné,je tady přímo link na demo i dokonce ip ale stále v banlistu není...
,,tak tak jak kdyby se nic nestalo.. :arrow: :arrow:
Návštěvník
 

Příspěvekod art* » pát 25. led 2008 10:29:06

:arrow: :arrow:...
art*
 

Příspěvekod Mameluk » pát 25. led 2008 15:11:59

Tak se mi to líbí Mongos se nemazlí zprávný admin hned Pat, Mat, ajinka a e(x)esSs Permanent ! Tak je to zprávně kázeň musí být :D :D Lyso s Mongosa si vem příklad ne jak ty ty NEadmine ! :D
Mameluk
 

Příspěvekod mongos » pát 25. led 2008 15:17:21

dnes jsem mel cas tak jsem se podival na dema
a s tim pat a mat to neslo prehlidnout
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod SonGohan » pát 25. led 2008 15:59:20

Nj...mongos dá ban, ale lyso se začne vymlouvat..."správný admin"
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Lyso » pát 25. led 2008 16:26:24

ja a neadmin ? LOL ? :D si radsi zapnete pexeso :D ... rady admin tymu byli dneska posilene takze us budte potichu... cheateri postupne budou miznout .... a ty dema mi posilejte rad se podivam ale se smekelinem to necham na alesovi ...

Mameluk ... LOL ? :D si delas srandu ne ? ... de videt ze vis o adminovani tolik jak nasi byvali soudruzi o demokracii ...

a este si pls uvedomte ja nejsem Cheat hunter ale security admin ktery dava na takoveto veci pozor ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Pyszczek » pát 25. led 2008 16:28:41

smeklin hraje dobre :D rofl
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod SplaTT » pát 25. led 2008 17:04:45

Lyso píše:ja a neadmin ? LOL ? :D si radsi zapnete pexeso :D ... rady admin tymu byli dneska posilene takze us budte potichu... cheateri postupne budou miznout .... a ty dema mi posilejte rad se podivam ale se smekelinem to necham na alesovi ...

Mameluk ... LOL ? :D si delas srandu ne ? ... de videt ze vis o adminovani tolik jak nasi byvali soudruzi o demokracii ...

a este si pls uvedomte ja nejsem Cheat hunter ale security admin ktery dava na takoveto veci pozor ...


Aha..Takze kdyby to nebyl Smek tak by jsi mu dal ban ale za to ze se snim zna tak mu ho nedas?

A Ales mu ho neda bo ho zna ....
Si myslim ja.! :)
--------m--------
Uživatelský avatar
SplaTT
 
Příspěvky: 498
Registrován: úte 18. pro 2007 12:57:41
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Lyso » pát 25. led 2008 18:06:23

si mysli co chces :)
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod LaMeR » pát 25. led 2008 20:15:11

SonGohan píše:Nj...mongos dá ban, ale lyso se začne vymlouvat..."správný admin"
jn mongos dobřre ze si dal ban exessovi rikal ze ma wh ab ve skole
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod Pyszczek » sob 26. led 2008 6:07:48

v holandsku si mohl rict bych jel stebou :) ale pojedu tam za mesic :D dovez mi nejakeho speka :D:D:D::D
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků