Na kablu se množí cheateři :D

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod unit » sob 26. led 2008 8:10:41

Pyszczek píše:v holandsku si mohl rict bych jel stebou :) ale pojedu tam za mesic :D dovez mi nejakeho speka :D:D:D::D

jn dowez mi taky
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Ace-COM » sob 26. led 2008 11:14:37

Lyso píše:jej :roll: vetsinu banu musi schvalit ales :roll: takze nevim co resis ... ales je momentalne dokonce i mimo cr tak proboha pst :D




Nemusim, bude mi stacit kdyz se na tom shodnou alespon 3 admini ;-)
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Poustevník » úte 29. led 2008 12:10:15

Zdravím tak si pročítám ty topicy a docela svijim. :D

Cituji pana admina Lysa :D : a este CHEATHUNTER == ADMIN ...

a v dalším topicu opět perlil : a este si pls uvedomte ja nejsem Cheat hunter ale security admin ktery dava na takoveto veci pozor ...

Tož tak jak to je pane = cheat hunter admin, anebo ne LOOOOOOOOOL
tak to je moooooc :D :D zdarec...

PS: ty bys měl dělat admina tak max. na dětských stránkách,protože tam píšeš makové a tam tvarohové víš co děcka by ti to žrali ale (mluvím za sebe) já ne! :D :D
Poustevník
 

Příspěvekod Lyso » úte 29. led 2008 12:19:00

achjoo mas to trochu popletene ... ano admin na serveru vykonava praci cheathuntera ne ? :) .. to ze ma moznosti zmeny mapy atd je bonus ...

a PS: :D:D ... zrovna po tvojem prispevku mi pripada ze toho admina na detskych strankach delam :)
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Poustevník » úte 29. led 2008 12:34:17

HMM docela dobře si se z toho vylízal :D :D :D

100 bodů :D
Poustevník
 

Příspěvekod Návštěvník » úte 12. úno 2008 11:05:39

Čaute hej čemu není třeba na kablu čistě ve spectators HLTV CheatHunter třeba např. jak je na united.games PUB 1 , 2 a 3 myslím že by to hodně pomohlo a bandička co tak ráda cheatuje by možná s toho vystihala a raději ani nezapínala heh jak říkám na NONSTEAM united.games to je a je to super čejšč.
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron