stats

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod art* » stř 30. led 2008 12:55:51

:arrow: :arrow:
art*
 

Příspěvekod griswold » stř 30. led 2008 15:05:50

hh art ty babino to lamy nepočitááááá :lol:
griswold
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 09. říj 2006 0:30:25
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Návštěvník » stř 30. led 2008 17:25:14

griswold píše:hh art ty babino to lamy nepočitááááá :lol:
ty stara babino ,kup si listky na kino ty solvino ..hh no kemp :D :D
Návštěvník
 

Příspěvekod walec » čtv 31. led 2008 18:57:48

No jako Acecom,muzes mluvit co chces,ale tem rank v poradku neni teda!Pokud kazdodenne hraje nekdo na cablu,tak by mel mit trochu prehled na kterym miste je a podivat se na statistiky.A ne ze zadas nick a ono nic.I kdyby ten clovek byl na miste 350 tak mu to ma znazornit.A pokud je to zalozene na systemu IP,tak by mel mit ve statistice jen pouzivane nicky toho hrace a ne ze se tam nabalujou uplne cizi nicky!!Urcite mi da vetsina za pravdu!!!!!!! :? zdar
Uživatelský avatar
walec
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 10. črc 2005 12:32:58
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Luciferka » čtv 31. led 2008 19:08:52

walec nic nepochopil :lol:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod LaMeR » čtv 31. led 2008 19:27:23

walec píše:No jako Acecom,muzes mluvit co chces,ale tem rank v poradku neni teda!Pokud kazdodenne hraje nekdo na cablu,tak by mel mit trochu prehled na kterym miste je a podivat se na statistiky.A ne ze zadas nick a ono nic.I kdyby ten clovek byl na miste 350 tak mu to ma znazornit.A pokud je to zalozene na systemu IP,tak by mel mit ve statistice jen pouzivane nicky toho hrace a ne ze se tam nabalujou uplne cizi nicky!!Urcite mi da vetsina za pravdu!!!!!!! :? zdar
Ano,Souhlasim s tebou ten psstats je na hovno :lol: newim jak dlouho ale priblizne mesic uz je prvni tenhle hrac >+P!ranhaS | NyQuisT~>[vN] a vubec tam nehraje .. :lol: hodte tu aspon nejakou anketku nebo co
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod walec » čtv 31. led 2008 20:00:09

Luciferka píše:walec nic nepochopil :lol:
hlavne ze jsi pochopila ty ze?dámo! :)
Uživatelský avatar
walec
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 10. črc 2005 12:32:58
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Návštěvník » čtv 31. led 2008 20:06:36

walec píše:No jako Acecom,muzes mluvit co chces,ale tem rank v poradku neni teda!Pokud kazdodenne hraje nekdo na cablu,tak by mel mit trochu prehled na kterym miste je a podivat se na statistiky.A ne ze zadas nick a ono nic.I kdyby ten clovek byl na miste 350 tak mu to ma znazornit.A pokud je to zalozene na systemu IP,tak by mel mit ve statistice jen pouzivane nicky toho hrace a ne ze se tam nabalujou uplne cizi nicky!!Urcite mi da vetsina za pravdu!!!!!!! :? zdar


Hej jo draku máš pravdu to je fakt jako (PSYCHO) stats protože jsem se podíval na své statistiky a tam byli mimo mé nicky které občas jako každý sem tam upravuju nebo měním tak tam byli uplně cizí nicky co znám s kablu tak nevím jak se tam jako mohli dostat když PC používám jen já prostě LOL :D a to co psal LaMeR je pravda jak může být někdo na kablu první, který tam odehrál hodinu a půl se skorem 105:51 a třeba takovej dávám jenom příklad Krashtan kterej tam odehrál zhruba 70 hodin se skorem 4022:1954 je až 117 :D :D já vím že už tady psal ACE-com jak bere statistiky psychostats ale je to prostě demence ve velkém stylu prostě hrůza :D :D čejšč
Návštěvník
 

Příspěvekod LaMeR » pát 01. úno 2008 9:57:45

Anonymous píše:
walec píše:No jako Acecom,muzes mluvit co chces,ale tem rank v poradku neni teda!Pokud kazdodenne hraje nekdo na cablu,tak by mel mit trochu prehled na kterym miste je a podivat se na statistiky.A ne ze zadas nick a ono nic.I kdyby ten clovek byl na miste 350 tak mu to ma znazornit.A pokud je to zalozene na systemu IP,tak by mel mit ve statistice jen pouzivane nicky toho hrace a ne ze se tam nabalujou uplne cizi nicky!!Urcite mi da vetsina za pravdu!!!!!!! :? zdar


Hej jo draku máš pravdu to je fakt jako (PSYCHO) stats protože jsem se podíval na své statistiky a tam byli mimo mé nicky které občas jako každý sem tam upravuju nebo měním tak tam byli uplně cizí nicky co znám s kablu tak nevím jak se tam jako mohli dostat když PC používám jen já prostě LOL :D a to co psal LaMeR je pravda jak může být někdo na kablu první, který tam odehrál hodinu a půl se skorem 105:51 a třeba takovej dávám jenom příklad Krashtan kterej tam odehrál zhruba 70 hodin se skorem 4022:1954 je až 117 :D :D já vím že už tady psal ACE-com jak bere statistiky psychostats ale je to prostě demence ve velkém stylu prostě hrůza :D :D čejšč
:idea: jn
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod JareQ » pát 01. úno 2008 10:14:47

lamer nepis uz radsi
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Ace-COM » pát 01. úno 2008 10:58:07

OK, az se vratim z Holandska, tak se na to podivam, zkontroluju nastaveni a mozna zkusim udelat Reset a uvidime jestli to pomuze, co by na to?

PS: Na poprve se mohou objevit chyby, to hned nemusite byt sprosti :) Postupne vsechno odlazujem a upravujem ;-)
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod walec » pát 01. úno 2008 12:25:38

jj acecom,hlavne v klidu.Mrkni na to :) P.S.co jedes navstivit hulicsky maraton do Amsterdamu? :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
walec
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 10. črc 2005 12:32:58
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Ace-COM » pát 01. úno 2008 13:04:40

walec píše:jj acecom,hlavne v klidu.Mrkni na to :) P.S.co jedes navstivit hulicsky maraton do Amsterdamu? :lol: :lol: :lol: :lol:




Neeee :D:D:D Jsem tady pracovne, budu rad kdyz se dostanu do Amstru kouknout o vikendu :D

Cofeeshop mam pres ulici pred hotelem, ale nejak me to nelaka :D uz jsem z toho asi vyrost :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod achilles » pát 01. úno 2008 13:44:06

mno ja bych ten rank upe zrušil....pro některý je dobrý vědět jak na tom je....ale jak si někdo uděla camp třeba v baráku za TRR a čeká aby někdo vylezl,tak sry,ale to je čistě o fragach...nevim mno,ale možna bych těch camparu ubylo :D
achilles
 

Příspěvekod griswold » pon 04. úno 2008 20:12:43

:lol:
griswold
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon 09. říj 2006 0:30:25
Bydliště: 3nec

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků