TOP TRINEC

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

TOP TRINEC

Příspěvekod Pyszczek » stř 30. led 2008 14:12:35

ja rad debatuju ... sory

Myslim ze 3nec mel hodne zajimavych hracu a zajimavych momentu, pred takovymi jako byl Ams (Smoula), Bitte a dalsi podobni, kteri hrali vyborne a bohuzel (nebo mozna bohudik... mozna dostali rozum) s tim uz sekli bychom porad jeste leckteri mohli smeknout...

FNX hraval krute, ale je fakt, ze jsem ho nevidel hrat vice nez pul roku a vite jake to je, kdyz vypadnete ze cviku, ale porad si myslim, ze si zaslouzi misto v pomyslne sini slavy 3neckeho CS.

A ti ostatni? Kdysi jsem rikal, ze bych rad aspon jednou videl pohromade klan slozeny s lidi jako je Pipka, Paco, Pysk, Fenix, Architekt (nebo tak neco). Takhle parta kdyby se dokazala sehrat, tak by urcite neco dokazala, ale bohuzel maji vetsinou osobni duvody, zasti, nenavisti a jine kraviny, ktere jim v tom brani. Je to stejne jako to proc Jaryn, ktery se tu strasne chubil tim ze GF dostane pod patronat ted tak strasne ryje do mne kvuli serveru. Neni to nic jineho nez zavist a vztek... A tohle vsechno nici nasi CS Scenu...

Je tady spousta super hracu, ale zavist, nenavist a zloba mezi vama dela z 3necke CS sceny zumpu bezcennych ztracenych individualistu, kteri si chteji sami sobe a ostatnim navzajem neco dokazat a pritom by daleko vic dokazali, kdyby tady zase zavladla ta pratelska a pohdova atmosfera, kterou pamatuju pred 3 lety, kdyz jsem zacinal s hernou Sad

To jedine je mi lito a to je taky duvod proc koncim tuhle debatu a vsechny debaty na podobne tema, protoze nejen ze v sobe nedokazete najit kousek ucty k druhym, ale ba ani slusnosti. Je to tu sama nadavka a urazka a absolutne nic, co by stalo za zamysleni.
____________________________________________________________

bitte to je stara skola,byl to muj ucitel cska :) a v dobe kdy my hrali z botama on hral sice 4amd :) ale co z toho nic :) smoula ten to urcite porad hraje a co umi to uz ... od rozkladu CC to fnx nehraje vubec jen parkrat co sme se sesli a dostali na prdel


Myslim ze v te sestave byli jini lidi nebo spis tam nebyl architekt

ja bych treba nebyl proti ale jediny kdo mi tohle navrhl si byl ty alesi. a pak jeste roces boy se zminil o necem co vypadalo zajmave ale ti mto zhlaslo tecka konec. jasne kazdy chetl mit svuj clan a svuj respekt :)

ta pohoda byla jen pred prvni sezonou bych rekl :) pak to zaclo :lol:
jinak ze zbytkem mas pravdu

jen pochybuju ze by tady nejaka pohoda mohla jeste zavladnout spis ne nez jo :)
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod architekt » stř 30. led 2008 22:38:56

tak to slozeni te sestavy byl jen priklad nic vic a ze ty by si me tam nechtel to je druha vec !
architekt
 

Příspěvekod JareQ » čtv 31. led 2008 9:43:16

sestava Kipo pysk pipec paco achiles to by byl klan kdyby se sehrali :)
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Pyszczek » čtv 31. led 2008 13:54:40

architekt píše:tak to slozeni te sestavy byl jen priklad nic vic a ze ty by si me tam nechtel to je druha vec !


jsi zase ozraly vidis nekde napsane ze nekde nekoho nechcu ?
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod architekt » čtv 31. led 2008 22:44:23

logicky jak reknes ... kdyby tam nebyl architek ,,,, tak to znamena ze ho tam nechces tak sem to pochopil ja a ozraly nejsem teprv budu !
architekt
 

Příspěvekod Pyszczek » čtv 31. led 2008 22:53:15

to moc logicke neni, jen jsem rekl ze si v te sestave kdyz o tom ales mluvil nebyl
Posledni slovoJeMoje
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod JareQ » pát 01. úno 2008 10:11:19

nehadej te se panove a rasi zajdete na pivo :P
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Ace-COM » pát 01. úno 2008 10:42:36

TO Architekt:

Pysk nepsal "kdyby tam nebyl Architekt", ale ze tehdy kdyz jsem o tom hodne mluvil tak ty jsi byl s CS jeste v plenkach takze v te 3nec-AllStars sestave jsi nebyl.


TO Pysk:

Mno Architekta jsem tam ted dal proto, ze si myslim, ze patri k tem lepsim hracum a nejak me nenapadlo rozumnejsi reseni, ale ano, mas pravdu, mam dojem ze tehdy jsem mluvil o Kipovi ;-)


TO All:

I ted bych nekdy rad videl nejakou snahu uvolnit zase atmosferu, navazat stara pratelstvi a nedelit se podle klanu a podle herny. Kdysi jsme byli vsichni (vcetne me) na jedne lodi, ted si pripadam ze lod se koliba ze strany na stranu podle toho na kterou stranu se zrovna postavi vic lidi a ja jako byvaly kapitan jsem uz davno pres palubu co :D:D:D

Ne, kazdopadne me proste mrzi, ze uz je po kamaradstvi, tohle neni herni scena, tohle mi obcas prijde jako otevrena valka.

PS: 3nec-AllStar Team bych porad jeste nekdy rad videl a klidne bych byl ochoten treba jim nejak pomoct se sehrat a ukazat Prazakum (a jinym pripadum) ze i v 3nci se da hrat dobre... Ale jak rikam, to bychom se nejdrive museli vsichni uklidnit, prestat tolik hulit a chlastat, nekteri by museli konecne projit pubertou a uklidnit se a pak bychom o tom mohli mozna uvazovat ;-)



Hoj, zdravim z Haarlemu :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod achilles » pát 01. úno 2008 14:16:26

tohle neni špatnej nápad.....jen přemýšlím, že kdyby se utvořil ALLSTARS team 3nce a ostatní budou odmítnuti,thak zase budou nadávat xD....
achilles
 

Příspěvekod modryvlk » pát 01. úno 2008 16:41:04

achilles píše:tohle neni špatnej nápad.....jen přemýšlím, že kdyby se utvořil ALLSTARS team 3nce a ostatní budou odmítnuti,thak zase budou nadávat xD....


Já bych do toho taky šel :], ale hold semnou tu moc lidí hrát nechce :D
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod adoO » pát 01. úno 2008 16:50:26

modryvlk píše:
achilles píše:tohle neni špatnej nápad.....jen přemýšlím, že kdyby se utvořil ALLSTARS team 3nce a ostatní budou odmítnuti,thak zase budou nadávat xD....


Já bych do toho taky šel :], ale hold semnou tu moc lidí hrát nechce :D

Ja bych stebou hral :D jako kdysi v LZ nebo 3v0luti0N :D:D casio :D
adoO
 

Příspěvekod modryvlk » pát 01. úno 2008 16:58:55

adoO píše:
modryvlk píše:
achilles píše:tohle neni špatnej nápad.....jen přemýšlím, že kdyby se utvořil ALLSTARS team 3nce a ostatní budou odmítnuti,thak zase budou nadávat xD....


Já bych do toho taky šel :], ale hold semnou tu moc lidí hrát nechce :D

Ja bych stebou hral :D jako kdysi v LZ nebo 3v0luti0N :D:D casio :D

Nj LZ to kdysi bolo :D
Casio stejně jako 3v0luti0n už je mrtvé. :)
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod JareQ » pát 01. úno 2008 19:45:46

tam sem te hral no .:D
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod adoO » pát 01. úno 2008 21:56:42

modryvlk píše:
adoO píše:
modryvlk píše:
achilles píše:tohle neni špatnej nápad.....jen přemýšlím, že kdyby se utvořil ALLSTARS team 3nce a ostatní budou odmítnuti,thak zase budou nadávat xD....


Já bych do toho taky šel :], ale hold semnou tu moc lidí hrát nechce :D

Ja bych stebou hral :D jako kdysi v LZ nebo 3v0luti0N :D:D casio :D

Nj LZ to kdysi bolo :D
Casio stejně jako 3v0luti0n už je mrtvé. :)

Ja vim sou to jen vzpominky :D myslim ze sme byli docela dobri :D
adoO
 

Příspěvekod modryvlk » sob 02. úno 2008 0:39:31

adoO píše:
modryvlk píše:
adoO píše:
modryvlk píše:
achilles píše:tohle neni špatnej nápad.....jen přemýšlím, že kdyby se utvořil ALLSTARS team 3nce a ostatní budou odmítnuti,thak zase budou nadávat xD....


Já bych do toho taky šel :], ale hold semnou tu moc lidí hrát nechce :D

Ja bych stebou hral :D jako kdysi v LZ nebo 3v0luti0N :D:D casio :D

Nj LZ to kdysi bolo :D
Casio stejně jako 3v0luti0n už je mrtvé. :)

Ja vim sou to jen vzpominky :D myslim ze sme byli docela dobri :D


Možná jo :]
Ale zpět k tématu :]
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků