nové téma :D

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

nové téma :D

Příspěvekod Fruko » čtv 14. úno 2008 16:38:22

zdar lidi no hele jedna se o to , ze proste dostal jsme ban na 2 hodiny ja to klidne vydrzim :D opravdu mi to nedela problem :D ale jde o to ze tam kazdy daval SK mapa awp_map a byl tam i krasthan a ja TO SK opravdu nemam rad ale kdyz uz jsem na tom cablu a oni ho davaji me tak proc bych ho nedaval i ja ? a jedna se oto ze tam litalo Sk za SK a krastahn si klido hraje a Sk zatim nedostal ale jini ano a a az ja mu dam po prve SK tak hned nasoli ban ale ze ostatni hraci davaji SK ho vubec nezajima a to me sere nejvic, nejde mi o ten BAn ale o princip ...jinak nic osobniho krasthane :wink:
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Re: nové téma :D

Příspěvekod Magua » čtv 14. úno 2008 17:19:04

Fruko píše:zdar lidi no hele jedna se o to , ze proste dostal jsme ban na 2 hodiny ja to klidne vydrzim :D opravdu mi to nedela problem :D ale jde o to ze tam kazdy daval SK mapa awp_map a byl tam i krasthan a ja TO SK opravdu nemam rad ale kdyz uz jsem na tom cablu a oni ho davaji me tak proc bych ho nedaval i ja ? a jedna se oto ze tam litalo Sk za SK a krastahn si klido hraje a Sk zatim nedostal ale jini ano a a az ja mu dam po prve SK tak hned nasoli ban ale ze ostatni hraci davaji SK ho vubec nezajima a to me sere nejvic, nejde mi o ten BAn ale o princip ...jinak nic osobniho krasthane :wink:


Njn tu mapu jsem taky hrál, ale Imothep tam jasně před tou mapou psal SK=Ban!!! Já osobně jsem dostal dva SK ale nedal jsem ani jedno mrdám nato za ten banan mi ten dotyčný hráč fakt nestojí. A co se týče Krashtana myslím že tam někdo psal že dal jedno nebo dva SK takže nevím no je mi to celkem jedno to je věc adminů. :D

PS: Jako ale vzpamatujte se klučinové nebo chlapáci :D s tím SK protože dneska to tam bylo hrůzostrašné :D jo Fruko a ten ban nemáš na 2 hod. ale na jeden den.. :wink: Příjemný podvečer
Magua
 

Příspěvekod Imothep » čtv 14. úno 2008 18:40:16

Dneska jsem tam zozdal 15ti lidem ban preventivne na jeden den.
PS:Jestli se to nekomu nelibi neni problem ho prodlouzit. :wink:
Uživatelský avatar
Imothep
 
Příspěvky: 88
Registrován: úte 12. črc 2005 13:40:38
Bydliště: Trinec

Re: nové téma :D

Příspěvekod Fruko » čtv 14. úno 2008 19:30:50

Magua píše:
Fruko píše:zdar lidi no hele jedna se o to , ze proste dostal jsme ban na 2 hodiny ja to klidne vydrzim :D opravdu mi to nedela problem :D ale jde o to ze tam kazdy daval SK mapa awp_map a byl tam i krasthan a ja TO SK opravdu nemam rad ale kdyz uz jsem na tom cablu a oni ho davaji me tak proc bych ho nedaval i ja ? a jedna se oto ze tam litalo Sk za SK a krastahn si klido hraje a Sk zatim nedostal ale jini ano a a az ja mu dam po prve SK tak hned nasoli ban ale ze ostatni hraci davaji SK ho vubec nezajima a to me sere nejvic, nejde mi o ten BAn ale o princip ...jinak nic osobniho krasthane :wink:


Njn tu mapu jsem taky hrál, ale Imothep tam jasně před tou mapou psal SK=Ban!!! Já osobně jsem dostal dva SK ale nedal jsem ani jedno mrdám nato za ten banan mi ten dotyčný hráč fakt nestojí. A co se týče Krashtana myslím že tam někdo psal že dal jedno nebo dva SK takže nevím no je mi to celkem jedno to je věc adminů. :D

PS: Jako ale vzpamatujte se klučinové nebo chlapáci :D s tím SK protože dneska to tam bylo hrůzostrašné :D jo Fruko a ten ban nemáš na 2 hod. ale na jeden den.. :wink: Příjemný podvečer

jo mas pravdu ja se spatne podival :D a taky jsem s epdoival spatne na to kdo mi to dal,takze se ti omlouvam krasthnane,hold chybama se clovek uci
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod CZ_m4jkL » čtv 14. úno 2008 21:00:48

Proč jednoduše provozovatel nedá mp_freezetime 0 ??? nebo plugin, který umožní, že 3 vteřiny po narození jste nesmrtelní, ale byl bych raději pro tu první variantu.
CZ_m4jkL
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12. pro 2007 18:19:58
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Lyso » pát 15. úno 2008 6:49:45

proc ? protoze neni to na tech 5 dnu zbytecne ? ;-)
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod JareQ » pát 15. úno 2008 9:45:24

tak hold decka jsou fragovi no :(
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Sim » pát 15. úno 2008 9:56:07

uz vam nebudu davat pet minut za SK...po tom co jeste nadavate..těšte se
Sim
 

Příspěvekod krashtanos » pát 15. úno 2008 12:06:06

Ja ti fruko ten ban nedal :) . Ja admn totiz nejsem :D takze se mi omlouvat nemusis!
krashtanos
 

Příspěvekod cs_Hacker » pát 15. úno 2008 13:04:14

Dejte freezetime 1 xD
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod FinGeri » pát 15. úno 2008 22:02:31

cs_Hacker píše:Dejte freezetime 1 xD
To fakt pomůže, se akorát všichni stačí otočit a připravit na tu počáteční střelbu xDD
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod CZ_m4jkL » sob 16. úno 2008 9:05:19

tak plugin, který ti dá na startu 3 vteřiny ocranu + mp_freezetime 0, to by šlo, ne?
CZ_m4jkL
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12. pro 2007 18:19:58
Bydliště: Třinec

Příspěvekod JareQ » ned 17. úno 2008 6:55:13

staci jak dospejete a zadny freeztime nemusi byt
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Návštěvník » pon 18. úno 2008 14:43:06

Heh Adler je hustý no dává za cheaty 600 minut :D :D :D
Návštěvník
 


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků