Jste normální?

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Jste normální?

Příspěvekod kotiik » čtv 21. úno 2008 20:43:33

awp_india- Každé kolo se našel s prominutím "dement" který dal start kill..!Prosím o řešení problému.. vypnou freezetime.. nebo neco podobného... Admini?Soudím že asi tam nebyli ..(Sice mi nejde chat ale podle toho že jeden nejmenovany hrač dal asi 3 krát za sebou start kill a žadny kick nebo tak .. tak soudím že tam nebyli).( I když v tuhle dobu by tam aspoň jeden mohl být :roll: .........(psáno20:43 nevím s jakého důvodu je nahoře uvedeno 21:43)
Naposledy upravil kotiik dne čtv 21. úno 2008 20:57:21, celkově upraveno 1
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Bobo » čtv 21. úno 2008 20:51:53

mozna by sis moh sehnat na nejakeho admina icq nebo dotycneho nahrej a predej dal
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Re: Jste normální?

Příspěvekod kotiik » čtv 21. úno 2008 21:42:37

kotiik píše:awp_india- Každé kolo se našel s prominutím "dement" který dal start kill..!Prosím o řešení problému.. vypnou freezetime.. nebo neco podobného... Admini?Soudím že asi tam nebyli ..(Sice mi nejde chat ale podle toho že jeden nejmenovany hrač dal asi 3 krát za sebou start kill a žadny kick nebo tak .. tak soudím že tam nebyli).( I když v tuhle dobu by tam aspoň jeden mohl být :roll: .........(psáno20:43 nevím s jakého důvodu je nahoře uvedeno 21:43)

Opet to same den hrač Player start kill a nic se nedeje :-X
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod $im » pát 22. úno 2008 8:07:43

Ste jak mali, delate SK, ale jak vam to nekdo oplati jdete brecet na forum, kdyz ho dela jeden tak ho delejte vsichni a hotove..
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod a e rO » pát 22. úno 2008 9:00:30

$im píše:Ste jak mali, delate SK, ale jak vam to nekdo oplati jdete brecet na forum, kdyz ho dela jeden tak ho delejte vsichni a hotove..
na sk plati jen sk... :D
a e rO
 

Příspěvekod JareQ » pát 22. úno 2008 10:04:56

nebo davejte TK a reknete jezisi lubosi sry ja nechtel :P
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Re: Jste normální?

Příspěvekod Návštěvník » pát 22. úno 2008 10:33:50

kotiik píše:awp_india- Každé kolo se našel s prominutím "dement" který dal start kill..!Prosím o řešení problému.. vypnou freezetime.. nebo neco podobného... Admini?Soudím že asi tam nebyli ..(Sice mi nejde chat ale podle toho že jeden nejmenovany hrač dal asi 3 krát za sebou start kill a žadny kick nebo tak .. tak soudím že tam nebyli).( I když v tuhle dobu by tam aspoň jeden mohl být :roll: .........(psáno20:43 nevím s jakého důvodu je nahoře uvedeno 21:43)


Taky nevím proč nezalatví třeba že budeš 3 sekundy nebo tak nesmrtelný jak to je na jiných serverech. Aspoň by bylo po problémech a nemuseli se tu furt řešit off topicy protože stejně budou jelimaňi dávat SK takže to podle mě ňikam nevede a mluvím teď za sebe jak mi dá nějaký žebrák malý 3krát zasebou SK tak se na mě nezlobte, ale dám mu ho taky protože mám jen jedny nervy. :D

PS: kottiku to že tady je vždy uvedenej čas o hodinu později bude tím, že jak se přesouval čas o hodinu tak to tu nezalatvili :D :D
Návštěvník
 

Příspěvekod kotiik » pát 22. úno 2008 13:07:22

$im píše:Ste jak mali, delate SK, ale jak vam to nekdo oplati jdete brecet na forum, kdyz ho dela jeden tak ho delejte vsichni a hotove..

Ja nebrečím :!: a nevidím proč bych ho měl dělat na jejich ůroveň se nesnížím jesi ty jo tak to je tvoje věc.
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron