lanka

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod pittrys » pát 29. úno 2008 12:34:24

hexus píše:Aha, takže na lanku si lidi musím rychle sehnat sám xD taky se to trošku zvrhlo, díky ...
spirit by sel :D
...:)
Uživatelský avatar
pittrys
 
Příspěvky: 310
Registrován: pát 13. led 2006 18:39:51
Bydliště: de_trinec

Příspěvekod nOx » pát 29. úno 2008 12:44:46

Lyso píše:
JareQ píše:150 nejak drahe ne ?

drahe ?! :D .. to asi ne :D ... jinak ja na lanku us nejdu byl sem na vsech poslednich us mne ani doma nepusti :D ... a je mi chujovo po tom cely vikend v pg ble ... :D ...

a noxi ? kdybys tehdy nepil tak vydrzis tam celou dobu ;DDDDDD


hmm,az na to ze jsem mel asi jenom 5 pulek nebo kolik , mi bylo fajn , akorat ze kdyz tam polovina hraje a polovina sedi nekde,tak takova lanka me docela nebavi :D
Uživatelský avatar
nOx
 
Příspěvky: 31
Registrován: pát 08. pro 2006 21:59:06
Bydliště: Božka Němcová

Příspěvekod cs_Hacker » ned 09. bře 2008 16:29:54

progamers skončilo ... už jsou součástí united-games.cz, tak jako ceskomoravsky svaz progamingu :- ))
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod SonGohan » pon 10. bře 2008 20:25:39

Ace-COM píše:
modryvlk píše:
Janko píše:Nechci být rejpal a offáč, ale PG už přece není PG:)

http://www.pgcc.cz/pgh.asp?sect=3&h=11114



Máš recht, ale je to docela velká škoda a to hlavně pro AAR


PG oficielne PG neni, kvuli konfliktu mezi mnou a panem Miksovskym ohledne dodrzovani smlouvy ze strany Progamers. Skoncilo to tim, ze jsem rekl ze to odmitam platit, kdyz oni nedodrzujou smlouvu a oni to zase vyresili tim, ze me oznacili jako dluznika.

Ale at tak nebo tak. Mezihernaky se u nas dale hraji a stale jsme v podstate PG jen se tomu tak oficielne nerika do doby, nez skonci me vyjednavani s panem Miksovskym, majitelem Progamers.

Oni jsou totiz prazaci pekne tupi. Ale to je jedno, ja jim davam tak rok.. po herni scene koluji famy, ze se rok co rok stale vice zadluzuji a kdo vi, jestli letos vubec na invexu neco bude, kazda z jejich obrich AMD PG heren ma kazdy mesic straty 10-50 tis. Kc :)

Nezapomen že pan Miksovský je pekná kurva, kurva zodpovedná za to že skončila gamezone
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod spirit » čtv 13. bře 2008 12:51:51

pittrys píše:
hexus píše:Aha, takže na lanku si lidi musím rychle sehnat sám xD taky se to trošku zvrhlo, díky ...
spirit by sel :D

koudy to je jasne uz mi to i mama dovolila ale nakonec to nebylo :roll: byla by to moje prvni lanka :cry: :cry:
spirit
 

Příspěvekod FinGeri » čtv 13. bře 2008 19:33:05

spirit píše:
pittrys píše:
hexus píše:Aha, takže na lanku si lidi musím rychle sehnat sám xD taky se to trošku zvrhlo, díky ...
spirit by sel :D

koudy to je jasne uz mi to i mama dovolila ale nakonec to nebylo :roll: byla by to moje prvni lanka :cry: :cry:

neboj dockas se lamo :D
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod tus » pát 14. bře 2008 16:39:19

FinGeri píše:
spirit píše:
pittrys píše:
hexus píše:Aha, takže na lanku si lidi musím rychle sehnat sám xD taky se to trošku zvrhlo, díky ...
spirit by sel :D

koudy to je jasne uz mi to i mama dovolila ale nakonec to nebylo :roll: byla by to moje prvni lanka :cry: :cry:

neboj dockas se lamo :D
:P
tus
 

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků