cheater

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Re: dd

Příspěvekod kotiik » sob 15. bře 2008 20:18:54

ceztreska píše:už ado tu psal ze cheatoval a tebe asi uz skube v mozku

no tak vidíš ty blbecku že se vetsina shodla a ešte hraje v pg :-D me by zajímalo jak by v pg naistaloval cheaty :D tak se spamatuj nebo ti tež asi škubnu ... ..closed topic.....
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Lyso » sob 15. bře 2008 21:55:14

Ja skubnu a smazu vas vsechny :D ...
Tento topic bych nezaviral a nechal ho na hlaseni takovychto zprav .. pokud muzu alese poprosit tak at tu takove flamy mazat :)

Prosim davejte tu normalni veci ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod LaMeR » ned 16. bře 2008 19:56:39

Lyso píše:Ja skubnu a smazu vas vsechny :D ...
Tento topic bych nezaviral a nechal ho na hlaseni takovychto zprav .. pokud muzu alese poprosit tak at tu takove flamy mazat :)

Prosim davejte tu normalni veci ...
heh mno tedka tam byl zrovna hustej citer kterej si tam lital se SH,Ab a wh rovnez :D byl tam i mongos a videl ze ma Skore 35 : 0 ma SH a vsechni killuje ja mu reknu at mu da BAN a on da ban mě a ho si necha klidne odejit..LoooooooooooooooooooL :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:jo,a mel nick HAFAn
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod mongos » ned 16. bře 2008 20:06:21

tak abych taky k tomu neco rekl sotva sem se pripojil tak mi tam hned nekdo zacal psat ve stylu DUPEJ DEJ MU BAN aniz bych vedel o koho jde az pak mi napsali ze ma nick hafan a ze ma udajne cheaty ale to uz se odpojil bohuzel a takove chovani jako delej dupej a si ocas bych si pro priste odpustil pokud neco chcete po adminovi tak pokud jste tak chytri jako na forum tak snad jste udelali demo ne?
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod FinGeri » ned 16. bře 2008 21:09:30

jeste napsali dupej dej mu ban na zacatku kola ne ? :D:D kdyz to videl i on :D dementi :D
--zde odstřihněte---
Uživatelský avatar
FinGeri
 
Příspěvky: 561
Registrován: úte 07. úno 2006 18:59:45
Bydliště: Třinec

Příspěvekod mongos » ned 16. bře 2008 21:11:28

jo sem se pripojil tak zrovna zacinalo kolo a on hned zacal psat dej mu ban dklonce si to dal i do nicku takze se nedivim ze hned utekl nemel sem moznost se na nej ani podivat

jo a jeste nebudu davat hned nekomu ban protoze ma dobre skore aniz bych se na nej podival
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod amkk » pon 17. bře 2008 8:07:12

2 nox:
amkkER (17:57:16 14/03/2008)
ano AMD highskill kabelovy AB
2 anti-hovi's:
Ano chces mi rict ze takova nula co neumi ani napsat na klavesnici svoje jmeno vybehne 4 kola po sobe stredem v dust2 s deaglem a vzdy da na 5 naboju 5 hlav... v PG ? Na starych pc jeste ? Trochu spawn nemyslis ?
amkk
 

Příspěvekod TEKnickk » pon 17. bře 2008 17:17:29

kdyby meli admini davat bany pokažde co neaka chytra hlava napise ze ma ten a ten ban tak by museli vyhodit kazdeho druheho... mne tak porad nekdo pise ze jsem cheater jen protože ze hraju lip než oni napriklad neaky FF a pise mi to kazde kolo nevim kdo to je ale je to dobra lama...
TEKnickk
 

Příspěvekod $im » pon 17. bře 2008 18:18:00

Ado nekdo te zabije a ty hnedka brecis ze je to cheater...fakt ubohe a stylem "ten ten a ten maji cheaty" to asi nepude..to muze rict kazdy, jestli chces pomoct udelej demo a neobvinuj nekoho bez dukazu.
A to ze ho neznas a nemusis ho, neznamena ze je to " nula co neumi ani napsat na klavesnici svoje jmeno"... kdyz si dva jako spawn tak je zdrejme lepsi jak ty.
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod amkk » úte 18. bře 2008 7:46:23

$im píše:Ado nekdo te zabije a ty hnedka brecis ze je to cheater...fakt ubohe a stylem "ten ten a ten maji cheaty" to asi nepude..to muze rict kazdy, jestli chces pomoct udelej demo a neobvinuj nekoho bez dukazu.
A to ze ho neznas a nemusis ho, neznamena ze je to " nula co neumi ani napsat na klavesnici svoje jmeno"... kdyz si dva jako spawn tak je zdrejme lepsi jak ty.

HIGHSKILLER promluvil xDD... vis co nepis stacily mi ty kicky za nick </3 ADMINS i kdyz to neni zadna urazka ;)
amkk
 

Příspěvekod Ace-COM » úte 18. bře 2008 13:01:45

amkk píše:
$im píše:Ado nekdo te zabije a ty hnedka brecis ze je to cheater...fakt ubohe a stylem "ten ten a ten maji cheaty" to asi nepude..to muze rict kazdy, jestli chces pomoct udelej demo a neobvinuj nekoho bez dukazu.
A to ze ho neznas a nemusis ho, neznamena ze je to " nula co neumi ani napsat na klavesnici svoje jmeno"... kdyz si dva jako spawn tak je zdrejme lepsi jak ty.

HIGHSKILLER promluvil xDD... vis co nepis stacily mi ty kicky za nick </3 ADMINS i kdyz to neni zadna urazka ;)


Možná to není hrubá urážka, ale milé to rozhodně není a na většině serverů za navážení se do adminů ať už hrubě nebo třeba takovou kravinou dávají PB bez milosti... Prostě pochopili, že jinak tomu nezabrání...

Buď se uklidni a nebo se nediv...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod $im » úte 18. bře 2008 15:21:56

nechci se hadat..ale zadne kicky za takovy nick sem nedal, az zase budes kecat udelej si aspon screen...je to asi potreti co me obvinujes z toho ze sem ti dal kick nebo ban a ja to jeste neudelal...
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod LaMeR » úte 18. bře 2008 20:47:20

$im píše:nechci se hadat..ale zadne kicky za takovy nick sem nedal, az zase budes kecat udelej si aspon screen...je to asi potreti co me obvinujes z toho ze sem ti dal kick nebo ban a ja to jeste neudelal...
:lol:
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod amkk » stř 19. bře 2008 9:06:07

$im píše:nechci se hadat..ale zadne kicky za takovy nick sem nedal, az zase budes kecat udelej si aspon screen...je to asi potreti co me obvinujes z toho ze sem ti dal kick nebo ban a ja to jeste neudelal...
SRY dal jsi mi ban nebudu te resit na admina proste u me nemas tim to konci :roll:
amkk
 

Příspěvekod achilles » stř 19. bře 2008 16:34:21

stačí mi z vás...ja se přiznám hral jsem KDYSI na chvili s cheatama (cca 3 dny +/-) a uměl jsem to dost zakrýt a nikdo nepoznal, že jsem je měl :-)...tím nechci říkat, že každý tam cheatuje,ale určitě nebude tak blbej, že bude chodit a dívat se do zdi atd...každý kdo není blbej umí trošku kamuflovat 8) ....kdysi jsem byl hajzl na cheatery,ale teď je mam v piči :-)...akorát mě potěší když zabiju cheatera :-)....ALE ADMINI DAVEJTE SI POZOR, PŽE JE JICH TAM VÍC NEŽ SI MYSLÍTE :-)....
btw: každý zkusil cheat :-)...sice na chvilku,ale zkusil :-)
achilles
 

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků