za co?

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

za co?

Příspěvekod $im » pon 17. bře 2008 20:07:52

Neptejte se proboha za co! vzdyt to zadavani duvodu tam je proto aby ste si ten duvod pak precetli.
pro zmetka: nejlepsi je zeptat se za tri hodiny za co sem ti dal ban na pet minut ban a jeste takovym tonem jako bych se ti z toho musel zpovidat.. dostal si ho za nick "DALSI TAKOVA PITCHA" (byly tam jeste nejaky hvezdicky a strisky a nevim co jeste..) a ty se jeste DRZE zeptas: ZA CO SI MI DAL BAN??!!??!!
pro acrosse: to ze se do me porad navazis a rozkrikujes ze davam bany jen tak pro radost a za nic pro nic se mi nelibi, takze bud prestan nebo jeden "pro nic za nic" dostanes. Nechapu proc na me porad hledate chyby a snazite se me ponizovat...misto toho by ste meli byt radi ze tam nekdo dela poradek. uznavam ses lepsi player a nesaham ti ani po kotniky, ale to neni duvod proc bych se te mnel ptat "prosimte muzu mu dat ban? ma v nicku dost vulgarni slova"....no comment radsi, vzpamatujte se!!
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod art* » pon 17. bře 2008 22:22:36

sim ....na sto procent dobry admin.... :D aspon co sem videl.zatim ..kdo prudi at si prudi...stoho bych si hlavu vubec nedelal.. zDraviim :)
art*
 

Příspěvekod Athos » úte 18. bře 2008 0:00:06

Stojim za tebou. Jen tak dal $ime. Mladezi vzpamatujte se. Ja bych se s provokatery nesral. Proc se tak casto a urputne snazite vsechny presvedcit o sve demenci a pak se tu jeste hadate a fnukate? Ale s vama je to marne, kdyz nemate co do roboty. Snad jednou zmoudrite. TerCZ
Uživatelský avatar
Athos
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 13. lis 2005 15:59:40

Příspěvekod Ace-COM » úte 18. bře 2008 12:59:06

Jsem stejného názoru, když se neumíte chovas slušne, sportovně a hrát Fair play, tak na tom serveru nemáte co dělat a už vůbec né pak tady hlásat kidy o tom, kdo je a nebo není dement, protože tím jen ukazujete jak jste na tom s vlastním IQ...

Já si za svým Admin Teamem stojím na 100% a když se vám to nelíbí, tak sklapněte a jděte hrát jinam a nebo sklapněte a hrejte bez urážek a v klidu.

Měli byste dospět někteří a to jako že fest a rychle...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Magua » úte 18. bře 2008 13:09:02

Přesně tak souhlasím sváma. Jako někdy jak tam hraju, tak se nestačím divit. Prostě také drzé spratky jsem ještě neviděl a přitom ti nějvětší prudiči mají zbídou 15 let, na zadku ještě otisk od nočníku a tak si to tam vyskakuje. Já být admin tak to tam kickuju, banuju jak na běžícím páse za ty jejich drzé hlášky aspoň by si pak moc dobře porozmýšleli jak se budou chovat zdar..
Magua
 

Příspěvekod kotiik » úte 18. bře 2008 16:04:55

Magua píše:Přesně tak souhlasím sváma. Jako někdy jak tam hraju, tak se nestačím divit. Prostě také drzé spratky jsem ještě neviděl a přitom ti nějvětší prudiči mají zbídou 15 let, na zadku ještě otisk od nočníku a tak si to tam vyskakuje. Já být admin tak to tam kickuju, banuju jak na běžícím páse za ty jejich drzé hlášky aspoň by si pak moc dobře porozmýšleli jak se budou chovat zdar..
presně tak
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Nechapu za co BANN!?

Příspěvekod Saryn » stř 26. bře 2008 18:58:04

Dneska mě nějaký Filipek nebo tak nějak vybanoval a ani nevím za co? Nikdy jsem nezměnil nick, ani nepoužil cheaty, protože to neumím!!! Nekomunikuji, protože nemám mikrofon!!!

PROČ - PROČ - PROČ - PROČ SE NEMŮŽU PŘIPOJIT?!

Hraji jen občas, protože nemám moc času a vždycky je nějaký problém ...
Saryn
 

Re: Nechapu za co BANN!?

Příspěvekod Magua » stř 26. bře 2008 19:14:44

Saryn píše:Dneska mě nějaký Filipek nebo tak nějak vybanoval a ani nevím za co? Nikdy jsem nezměnil nick, ani nepoužil cheaty, protože to neumím!!! Nekomunikuji, protože nemám mikrofon!!!

PROČ - PROČ - PROČ - PROČ SE NEMŮŽU PŘIPOJIT?!

Hraji jen občas, protože nemám moc času a vždycky je nějaký problém ...


Tady se podívej na jak dlouho a zaco jsi to dostal ty uličníku... :D
http://pgcc.ace-com.cz/BanList/ban_list.php
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Hmm

Příspěvekod Saryn » stř 26. bře 2008 19:28:46

Hmm... tak díky za odpověď ... alespoň tam jsou i ti, co mě stejným způsobem zastřelili ...
Saryn
 

Příspěvekod Fruko » stř 26. bře 2008 19:57:55

lea zabanovala , dobre dobre doufam ze se nekteri ponauci stech start killu
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod YdioteK » stř 26. bře 2008 20:56:30

Saryn:ja sem FilipeK a Ban si dostal za start kill...myslim ze tim ze sem ti dala ban sem nic spatne neudelala...:)

A jestektomu to je vas problem ze davate SK :) psala sem tam nejednou SK = BAN a ze vy furt ty sk davate to uz muj problem neni...Ja tam chodim schvalne jak sou ty aim mapy a tak :) protoze vim ze davate sk...a mam ,,radost" s toho ze vam ten ban dat muzu :)
YdioteK
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 31. led 2008 20:19:26

Příspěvekod LaMeR » stř 26. bře 2008 21:04:40

YdioteK píše:Saryn:ja sem FilipeK a Ban si dostal za start kill...myslim ze tim ze sem ti dala ban sem nic spatne neudelala...:)

A jestektomu to je vas problem ze davate SK :) psala sem tam nejednou SK = BAN a ze vy furt ty sk davate to uz muj problem neni...Ja tam chodim schvalne jak sou ty aim mapy a tak :) protoze vim ze davate sk...a mam ,,radost" s toho ze vam ten ban dat muzu :)
přesně :wink:
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod Lyso » stř 26. bře 2008 21:25:26

prosim lamera aby nequotoval a nepsal duchaplne prispevky typu: presne tak, :D:D:D , ;-) ;-) a dalsi ruzne potrebne prispevky


saryn: skus nekdy pouvazovat a ten startkill nedavat, problemy us mit nebudes
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod unit » pát 28. bře 2008 12:49:35

kdo stoji za simem je pičus, i sam sim je pičus to je muj nazor :D šulin jeden :D když to neumí at to neděla buzerant jeden
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod Magua » pát 28. bře 2008 14:27:41

unit píše:kdo stoji za simem je pičus, i sam sim je pičus to je muj nazor :D šulin jeden :D když to neumí at to neděla buzerant jeden


Podle toho co si napsal a jakým stylem si to napsal tě tipuju max 15 let...
Prostě podle mě mu ty a ostatní co do něho prudíte, závidíte že je admin a vy ne! lolci :lol:

PS: utři si čelo potíš samé pí*oviny...
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron