CS Turnaj

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod Luciferka » pát 11. dub 2008 16:09:57

Pacoo píše:podle me asi nikdy, jelikož se CS 1.6 do 1roku skončí :D a nastoupí v celé kráse source ( ten rok je odhad) nejradeji bych byl kdyby to neskoncilo vubec

ja ti nechci kazit iluze, ale o tom se mluvi uz tak 2 roky a furt nic ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Bobo » pát 11. dub 2008 17:13:08

hehe skutecny genius se pozna tak ze se proti nemu spoji vsechny hloupe hlavy :wink:
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod cs_Hacker » pát 11. dub 2008 18:16:17

LIBI - teď hraju v posterusu hlavně já, neříkám, že to hraju celé sám, protož to je kolektivní hra, ale dávám nejvíc ;) a na mixech taktéž ;) hrávám mixy s oskarem, skalarem, bafem, nutisem, nextrem, PHardem, jAPKEM, Johanem, jRRRim a mohl bych pokračovat do nekonečna ... neymslím žáden blbej VT server posterus, kde se mixuje, ale ten kde se sejdou brain hráči a hrajou ;) Vy si pořád budete mlít to své, ale nic to nezmění na tom, že my dva s moskytem jsme lepší :- )) kdyby to Achill nepřestal hrát, tak je asi i lepší ;)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Lyso » pát 11. dub 2008 18:36:40

hackere nejprv neco dokaz a az pak pis :) ... as budes hrat za neophyte nebo nejaky dalsi klan co hraje 1.A Gygabite ligu tak tu pis ze si nejlepsi. Nikdo ti nebere to jak umis hrat a s kym vsim si hral ale pokud nas tady chces vsechny presvedcit tak misto kecu radsi dokaz ze umis hrat za dobre klany, sak novy komp mas tak mas us co dokazovat ;)
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod cs_Hacker » pát 11. dub 2008 18:42:37

MG xD Já píšu jen o Třinci OMG xD určitě nejsem nejlepší v ČR to fakt jako ne :-D a nikdy nebudu a ani to neplánuju ;)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Fruko » pát 11. dub 2008 18:54:01

cs_Hacker píše:MG xD Já píšu jen o Třinci OMG xD určitě nejsem nejlepší v ČR to fakt jako ne :-D a nikdy nebudu a ani to neplánuju ;)

hackre hackre kdy vyrostes s te namyslenosti ?ja ti to neberu ses dosti dobrej ale ta namyslenost ti to kazi, v nedeli s vama dame,nemam strach :-), i kdyz predpokladam ze dostanem tak se do toho pustim s vervou ! :wink:
Uživatelský avatar
Fruko
 
Příspěvky: 140
Registrován: čtv 18. kvě 2006 8:58:29

Příspěvekod Mias » pát 11. dub 2008 19:13:15

Šel do toho s vervou :D
Uživatelský avatar
Mias
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 29. led 2006 17:54:18

Příspěvekod mongos » pát 11. dub 2008 19:14:31

cs_Hacker píše:LIBI - teď hraju v posterusu hlavně já, neříkám, že to hraju celé sám, protož to je kolektivní hra, ale dávám nejvíc ;) a na mixech taktéž ;) hrávám mixy s oskarem, skalarem, bafem, nutisem, nextrem, PHardem, jAPKEM, Johanem, jRRRim a mohl bych pokračovat do nekonečna ... neymslím žáden blbej VT server posterus, kde se mixuje, ale ten kde se sejdou brain hráči a hrajou ;) Vy si pořád budete mlít to své, ale nic to nezmění na tom, že my dva s moskytem jsme lepší :- )) kdyby to Achill nepřestal hrát, tak je asi i lepší ;)


Ale to kde si vsude hral nebo hrajes nikoho nezajima ale to jak se chovas a z toho ostatni sviji uz ani pomalu nerozlisujes realitu od virtuality nekdo napise ze se chovas namyslene a ty hned do toho tahas CS je mi uplne fuk jak si dobry v CS ja uz CS hraju jen tak pro radost a nejake tve narazky ze jsme nobi ns hraci me vubec ne*re proste sviji z toho jak se tu chovas a klidne si tu zas pis ze znas tu svijis protze jsi dobry v CS to mi vubec nevadi jen se smej jednou ti to mozna dojde :wink:
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod cs_Hacker » pát 11. dub 2008 21:08:13

Já vím, že jsem namyšlený, ale tady jde o to, že vím, že jsem tady nej, tak proč bych to neřekl? :- )) Nejsem skromný člověk a nenávidím prohru :-P banán lidičky :-P
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod modryvlk » pát 11. dub 2008 21:11:21

cs_Hacker píše:Já vím, že jsem namyšlený, ale tady jde o to, že vím, že jsem tady nej, tak proč bych to neřekl? :- )) Nejsem skromný člověk a nenávidím prohru :-P banán lidičky :-P


Stačí dvě slova " JSI BLBEČEK " ... Jiné slova Tě nevystihujou... :]
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod SonGohan » pát 11. dub 2008 21:26:47

modryvlk píše:
cs_Hacker píše:Já vím, že jsem namyšlený, ale tady jde o to, že vím, že jsem tady nej, tak proč bych to neřekl? :- )) Nejsem skromný člověk a nenávidím prohru :-P banán lidičky :-P


Stačí dvě slova " JSI BLBEČEK " ... Jiné slova Tě nevystihujou... :]

Headshot :D
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod amkk » pát 11. dub 2008 22:11:42

cs_Hacker píše:Já vím, že jsem namyšlený, ale tady jde o to, že vím, že jsem tady nej, tak proč bych to neřekl? :- )) Nejsem skromný člověk a nenávidím prohru :-P banán lidičky :-P

Najdu tu tolik lidi co te vytriskej na aimce taky bych tu psal ze jsem nejlepsi kdybyh lezl jako ty do kazde riti... my nejsme hraci typu "oskare oskare prosim nech me stebou hrat jeden mix bude to pro me pocta" ... ano vsichni by sme si to prali ale ty "jakozto mistr sveta" se dostanes do kazde riti , ale budiz nebudu ti brat iluze o tom ze jsi nej... nemam nazor na nej hrace jak v CR tak na celem svete protoze v cs jde hlave o tymovou hru taky bych byl dobrej blbecek jako ty kdybych hral s takovyma a sedel u toho 12 hodin denne jenze lidi jako ty znaj jen skolu cs a mozna nejaky sport ale o tom docela pochybuju , ano klanim se ti v cs jses na tom hodne dobre ale po normalni strance ses pro me nula :) Kdyby treba takovej Archi sedel u toho 12 hodin jako ty denne tak verim ze ti behem mesice da na prdel a i celemu tvemu klanu ty ultra mega high pro plasma bote... tim koncim debatu o nejvetsi chujovi na cs :)
amkk
 

Příspěvekod cs_Hacker » pát 11. dub 2008 23:05:03

Další příspěvek, co mě pobavil :- )) jedem dáááál, kdo bude další? Nechám se překvapit :-P
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod amkk » pát 11. dub 2008 23:26:07

cs_Hacker píše:Další příspěvek, co mě pobavil :- )) jedem dáááál, kdo bude další? Nechám se překvapit :-P

No to vis ze jo... ty jsi myslis ze jsi z gymplu ze jsi nejchytrejsi a ze me prispevkem ze jsem te pobavil ze me odjebes to jse ti musim hodne smat hlupaku tebe bavi vsichni ale vzdy je to jeden clovek ale je tu taky jeden kterej bavi vsechny hadej hackre kdo to asi je ? :idea:
amkk
 

Příspěvekod Ace-COM » pát 11. dub 2008 23:41:57

Nechte ho pri tom, tim jen ukazuje jaky je. My takovi byt nemusime.

Hacekere, prekvapim te ja

LOCKED SRY
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Předchozí

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků