CS Turnaj

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod Pacoo » pát 11. dub 2008 12:28:46

vsak ho nechte ne? hacker je prece nejlepsi :) nejspis trpi nejakym druhem komplexu , tim jak vy mu nadavate a tak ,, tak on se tim bavi.. takovi lide nemaj mozek a to nereste.) je to preci skiller .) UZNAVAM TE HACKERE ses BUH.)
Pacoo
 

Příspěvekod Pacoo » pát 11. dub 2008 12:29:22

BTW: vzdycky sem si pral byt jako hacker .. je to muj tajny sen.. ale PST :oops:
Pacoo
 

Příspěvekod cs_Hacker » pát 11. dub 2008 12:48:33

Hehe číst ty vaše příspěvky je fakt směšné :-D Architekt pořád melé o něčem, že je nějaký Kingpin lepší než já nebo co to bylo a že mnoho dalších :-D a teď nedokáže říct jediný nick :lol: skill klan to není ;) posterus.cz, ale pořád porazíme nooby jako AAR :-D hrával jsem s hodně skill lidma, ale prostě tyhlety klany nevydrží dýl jak měsíc ;) tudíž radši budu hrát s týpkama, kteří trénujou :- )) GL HF AARkáááři :-D v neděli dáme proti vám pokud budete mít tu odvahu vy skilleři :lol:
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Lyso » pát 11. dub 2008 13:20:23

hackere klidni se prosiimte a udelej ze sebe toho chytrejsiho a ukonci tuto debatu ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod mongos » pát 11. dub 2008 13:21:29

je to sice uz mimo tema ale proste mi to neda svijim tady z pana nejlepsi ze vsech asi si vytisknu jeho prispevky a vzdy jak budu mit blbou naladu tak si jeden prectu hned mi zas bude do smichu :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Příspěvekod cs_Hacker » pát 11. dub 2008 13:27:17

Mě to je taky k smíchu, co píšete vy ;) opravdu nci nevíte a já v tom žiju, tudíž nechápu, proč se tady bavím, za prvý s nonejmrama a za druhý s NS lamama xD gg, končím :lol: už se nejde smáát :lol: mě bolí břichooo
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

LOL

Příspěvekod LiBi » pát 11. dub 2008 14:01:42

Ja bych normalne hodil Hackera do jdne kupy s Moskytem!!!OBa dva mluvi jaky maji skill a jaky maji skill clan ale pritom oni tam jsou nejvtsi nobi a akurat ty klany kazi ktere jsou dobre...Vy tak mozna maximalne Umite hrat aimku..Ale co se tyce de_ tak ste Uplne primitivni.
Stacilo mi co jste predvedli na GF turnaji jak byl!!! Ona jaci strasni skileri!!A pritom tam ste predvedli hovno vy cucacu namysleni..Jejku ja bych vam dal nejradsi ranu ted jak to tu pisu bo vetsi namyslence sem jeste nezazil!!!Mozna by ste se aspon spamatovali VY SKILERI!!
Tak zatim cest
LiBi
 

Příspěvekod Pacoo » pát 11. dub 2008 14:28:54

nejvíc ze všeho mě trápí to, že nejsem takovej skiller jako hacker :oops: chtěl bych být taky takovej CS BŮH :cry:
Pacoo
 

Re: LOL

Příspěvekod amkk » pát 11. dub 2008 14:32:33

LiBi píše:Ja bych normalne hodil Hackera do jdne kupy s Moskytem!!!OBa dva mluvi jaky maji skill a jaky maji skill clan ale pritom oni tam jsou nejvtsi nobi a akurat ty klany kazi ktere jsou dobre...Vy tak mozna maximalne Umite hrat aimku..Ale co se tyce de_ tak ste Uplne primitivni.
Stacilo mi co jste predvedli na GF turnaji jak byl!!! Ona jaci strasni skileri!!A pritom tam ste predvedli hovno vy cucacu namysleni..Jejku ja bych vam dal nejradsi ranu ted jak to tu pisu bo vetsi namyslence sem jeste nezazil!!!Mozna by ste se aspon spamatovali VY SKILERI!!
Tak zatim cest

a me ne ?:D:D:D:D:D:D ... posterus wins .)
amkk
 

Příspěvekod $im » pát 11. dub 2008 14:35:50

Myslim ze nezalezi jen na tom jak hrajes, ale taky na tom jak se chovas ne? Ted uz me jen zajima, kdy hacker zautoci na ESWC? nebo CPL? (jestli sem napsal neco blbe tak sry, sem NS)
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod Pacoo » pát 11. dub 2008 15:03:12

podle me asi nikdy, jelikož se CS 1.6 do 1roku skončí :D a nastoupí v celé kráse source ( ten rok je odhad) nejradeji bych byl kdyby to neskoncilo vubec
Pacoo
 

Příspěvekod $im » pát 11. dub 2008 15:09:01

co sem hral source tak mi to pripadalo jako by to ani CS nebylo, je to uplne o necem jinem, aspon podleme
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod Pacoo » pát 11. dub 2008 15:16:38

TO SIM: ne jen podle tebe.-. to je uplne jina hra a mela by patrit do jine kategorie.. ale Majitele STEAMu jsou dementi.. co by si taky chtel vidi jen penize a neberou ohled na to o cem ta hra je...
Pacoo
 

Příspěvekod Ace-COM » pát 11. dub 2008 15:36:12

lol.. nahodou me se treba CS: S libi vic jak 1.6 a vbec mi to nevadi :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod $im » pát 11. dub 2008 15:54:41

no protoze si nepropadl kouzlu 1.6 :/ fakt se source to ma spolecneho jen buymenu a system hry, je to sice zabava, me to taky bavilo na lance :) ale proste zlate CS 1.6
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

PředchozíDalší

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron