SiM?Hakes_?

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

SiM?Hakes_?

Příspěvekod HAKESPEARE » úte 15. dub 2008 1:26:32

Dobi ranko nbo odpo.Admine jmenem SIM za co jsi mi dal ten ban na 5 min. :evil: a za co jsi mi chtel dat ten ban na vzdy? :evil: Nejsem cheatr ani nejakej popitomnenej Hardkorista malej 10 letej nadavac do mikraku!Zadal bych vysfetleni ty 100%Admine!!?? Jako to uz neni mozne spamatuj se mysliz ze by mne to bavilo stav se a ukazu! :D
Uživatelský avatar
HAKESPEARE
 
Příspěvky: 149
Registrován: pon 30. led 2006 14:37:30

Příspěvekod Ace-COM » úte 15. dub 2008 8:05:56

Vzpamatuj se ty Hakespeare, nebo ti ho muzu dat navzdy ja. Uz jen za tohle chovani. A pokud vim, tak jsem ti rikal, ze pokud bude nejaky problem, tak ho schytas jen to hvizde. To ze jsi me ukecal k tomu abych ti dal unban neznamena ze si zase budes otvirat hubu.

Necham ten topic tady a cekam zde jen Simovo vyjadreni a pak to zakmnu. Ostatni prispevky (vcetne tvych Hakesepare) budu mazat.

Preji pekny prosluneny den...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod $im » úte 15. dub 2008 16:43:24

No zacnu od zacatku. Prisel sem na kabel a nekteri nejmenovani hraci mi naznacovali ze s tebou neni neco v poradkum, ale vis jak to chodi, jeden rikal... Tak sem se na to podival sam, zacal sem natacet, vypadalo to jako plany poplach, tak sem se na to vykaslal.. Ale po chvili sem na to zase sel a vypadalo to o moc jinak, napr v dust 1 miril si na mista kde bych se v zivote nepodival, ale dobre, treba mas dobrou intuici, jenze na tech podivnych mistech byl nepritel a takove to zirani na kraj bedny (ten kdo nemaskuje strili pres bednu, nebo ten kdo ho tam videl zabehnout) je dost podivne a hodne lidi se podle toho prozradi. Kazdopadne abych to zhrnul tech 5 minut sem ti dal OMYLEM chtel sem ti dat PERNAMENT, bylo mi te pak lito podle toho co si psal a demo sem mel jen s normalni hrou, takze sem ti rek ze bud uteces nebo dostanes perm. A toho 100%admina si strc pod klobouk, nejvice miluju lidi kteri kvuli HŘE fyzicky napadají jiné lidi, pride mi to dost detinske..nekdo ti da ban a ty si to chces vyridit nejakym "stav se".. Podle toho co si kdysi na kablu predvedl, kazdy vi ze si stary dobry cheater, ALE (zase) JA TI DAVAM SANCI!!A BAN TI NEDAM! A prosim o sanci i Alese, myslim ze mu ji muzem dat :). Kdyz se tak budes chovat dal tak ti dam klidne perm i bez videa, na to kolik ti je..nevim nevim..
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron