sim= Adminská demence

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

sim= Adminská demence

Příspěvekod ACross » čtv 17. dub 2008 19:02:52

Sim pořad banuje a kickuje za uplne jine duvody nez ktere se banovat ma proto nechapu proč takovy ..... ješte ma adminska prava
:!: :!:
A proto by se melo hlasovat minimalne jestli jeste ma zustat adminem na cablu
ACross
 

Příspěvekod Ace-COM » čtv 17. dub 2008 19:35:24

Chtěl bych vědět za co třeba a vynech urážky. Myslel jsem že máš dost rozumu aby jsi zachoval chladnou hlavu a napsal něco rozumného.

A chci tady i vyjádření Sima.

Vše ostatní odsud smažu.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod across » čtv 17. dub 2008 19:55:37

napr napsal jsem mu ze je spatny admin okamzite ban na 6hod
nebo kicknul me duvod ze pry k nemu nemam uctu atd. kickuje za blbosti
staci napsat nebo co semu nelibi a neni to treba sproste a kick hned ,dela si co chce .
across
 

Příspěvekod cs_Hacker » čtv 17. dub 2008 20:41:25

Hmm ... být $imem, tak bych ti dával ban na víc hodin ;) třebai na celej den :- )) úcta k adminovi je to nejdůležitější ;)
Uživatelský avatar
cs_Hacker
 
Příspěvky: 740
Registrován: čtv 04. srp 2005 8:19:21
Bydliště: Polní 380,Třinec

Příspěvekod Magua » pát 18. dub 2008 9:14:31

across píše:napr napsal jsem mu ze je spatny admin okamzite ban na 6hod
nebo kicknul me duvod ze pry k nemu nemam uctu atd. kickuje za blbosti
staci napsat nebo co semu nelibi a neni to treba sproste a kick hned ,dela si co chce .


Já bych ti dal zato banan na měsíc a ještě bych tě vytahal za kotlety.. :D :D
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Ace-COM » pát 18. dub 2008 9:30:51

heh, no zkus nekdy rict na ulici policajtovi ze je debil :D

Myslim ze i kdyby jsi mel pravdu, tak by jsi si zadelal na ne takove problemy :D

Pokud mas s Adminem osobní spor, tak to řeš rozhovorem na úrovni někde jinde a nějak jinak. Admin je bůh a pokud mu vynadáš, tak se nediv...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Magua » pát 18. dub 2008 9:50:07

Přesně tak jako ty tam seš na tom serveru od toho, abys hral a ne abys nekomu říkal že je špatný admin. Tak se prosím tě starej o hru a ne o adminy tím pádem nebudeš mit žádnej ban a nebudeš tady muset řešit svoje sračky.. :wink:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Návštěvník » pát 18. dub 2008 12:52:53

piše sam nadavky za ktere pak kickuje ja mu nic spatneho nenapsal a hned ban neni schopny ani napsat caw kdyz mu to napisu a misto toho me kickne tak co si mam myslet jako on nem. A nenapsal jsem mu ze je debil ale ze je spatny admin protoze kicknul za to co za chvili napsal sam.proste demence
samozrejme tak neotravuje jenom me

Alesi a chci teda vedet za co jsem dostal ten ban
pokud ten ban je jenom tak od sima tak to je pekne nespravedlive protoze ban ma byt za cheat nadavani tk sk a ne ze napisu ze je spatny admin to je muj svobodny nazor
Návštěvník
 

Příspěvekod Ace-COM » pát 18. dub 2008 13:43:44

Ja jsem jen rekl, ze si to mate vyrikat v klidu a mimo hru. Pokud je Sim sam na serveru vulgarni, tak to si s nim vyrikam ja, protoze Admin by mel jit prikladem.

Ale je fakt, ze Admin se nema nechat urazet. Na urazku ma reagovat tak aby si vydobyl respekt.

To se tezko resi, jeste tu porad nemam Simovo vyjadreni.
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Lyso » pát 18. dub 2008 14:19:52

sim je este ve skole,

crosi kdyz sem byl na serveru a byl si tam ty a mnel si ukecanejsi naladu, tak bych ti s chuti dal ban i na dva mesice protoze ty proste hrajes na nervy ruznyma blbyma vecma, a prekracujes mez, pises hovadiny a delas blbosti ...

myslim si ze uz mas as as nasbirane a sim te pravem potrestal ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod $im » pát 18. dub 2008 15:00:29

To Hacker: konecne ses projevil v cele sve krase :) dik.
To Magua: presne tak!

K tomu "vyjadreni":
Je to porad to same dokola a dokola, uz jednou sem tu o Acrossovi psal, fakt se mi nelibi ze mi pises "sime prepoj se k tr", "sime prepoj se k tr", "sime prepoj se k tr" a jak ti reknu ok az umru tak "vis nechcu hrat v tymu s lamou"....ale to me nenastvalo, tvoje urazky jsou sice nevulgarni a podobne ale jsou tak otravne a neuveritelne me rozciluji. Choves se tam jak nejvetsi OSVOBODITEL a jako bych se ti mel klanet a dat ti moje adminstvi.. proste vim nejsem pro tebe dost dobry, ale to je tvuj problem, rozumni lide semnou problem nemaji, protoze me respektuji a zbytecne nenadavaji, jo a k te vulgarite..kdyz vas nekdo zabije tak napsat mu "k*kot kempersky" "pi*a luckerska" a podobne? to je jako hra? to sme kde? v jeskyni? napsal sem vam ze se nehovate jako lidi a ze ste jako HOVADA a hups hned druhy radek pod tim co napisu "pica kemperska" ...jo fakt parada, a ANO byl jsem VULGARNI a nesel sem prikladem a to jen proto, ze me tam HRACI jako Across vytaceji a proste ja jim nic nemuzu udelat PROTOZE JE TO HNEDKA NA FORU!! a pritom jiny admin "nejmenovany" da za urazku 30 DNU a nic proste... ja dam kick a hnedka se choves jak bych ti nejvice ublizil, uz me to fakt stve porad psat "klid" "klid" "slovnik" "klid" proste vy ste nepoucitelni!!!! a porad to tu muzu opakovat jak blbec!!! furt a furt dokola!! problem je ze vy tam nejdete hrat vy jdete dupat aby ste pak mohli brecet na foru, ja vydrzim hodne ale kdyz ACROSS porad provokuje tak co mam delat? hledejte chybu u SEBE a ne u MNE!
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod $im » pát 18. dub 2008 15:03:09

myslim ze jsem dobry admin a ze se umim chovat, ale je mi z vas na nic.
A podleme je nejlepsi zpusob jak si vydobyt respekt je potrestat lidi co urazeji banem, jenomze pak se to tu stale resi a resi jako bych byl zase ja ten nejhorsi.
AreYouReallyTheBest?
Uživatelský avatar
$im
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 27. srp 2005 14:29:33

Příspěvekod Ace-COM » pát 18. dub 2008 15:10:18

A tim si myslim, ze je tema vycerpano.

Stojim za $imem a tim co rika, ma totiz pravdu.

aCrossi, bud v pohode a urcite se ti to znova nestane... Nezapominej ze to ma byt pro radost a zabavu a ne proto aby jsi nekoho ponizil a nebo zesmesnil. ;-)

$ime jen tak dal, oni to sand i casem pochopi...

GL&HF
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32


Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků