Nadavky na sima 2

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Nadavky na sima 2

Příspěvekod kotiik » stř 21. kvě 2008 15:45:30

Jenom takovy menší dotaz mám .. nechci aby tady psal hacker se svmými ubohými poznámkami atd...Proč se k tomu nevyjadřil sim?má strach?? Nebo mu to nevadí a nechá si to líbit a svojí zlost si vybíjí na cablu a banuje všechny okolo............?
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Magua » stř 21. kvě 2008 16:57:24

Tak asi má i jiné věci na práci než se tady zbytečně a bez výsledku dohadovat nebo hádat s bandou neandrtálců :wink: kteří to stejně nepochopí a budou si furt mlít ty hrdinské hlášky. :D Takže to má dle mého názoru v paži. :D

PS: Tam se zamkne nesmyslnej topic a ty založíš další nesmysl. Mevim mám takovej pocit že žiju na planetě opic popřemýšlej a příště založ něco rozumného... :wink:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Re: Nadavky na sima 2

Příspěvekod ado0 » stř 21. kvě 2008 16:59:05

kotiik píše:Jenom takovy menší dotaz mám .. nechci aby tady psal hacker se svmými ubohými poznámkami atd...Proč se k tomu nevyjadřil sim?má strach?? Nebo mu to nevadí a nechá si to líbit a svojí zlost si vybíjí na cablu a banuje všechny okolo............?

Radši ti da ban , než aby ti tady napsal , že tě zbije nebo tak něco...jako chapu , že se snaží...ale když na to nemá tak ať to nedělá.Bude mín "offtopicu,banu,nadávek apod.." prostě problémů.Prostě na místě $im-a už bych stim seknul :wink: , ale tak je to jeho věc a...když už to chce robit tak ať si už konečně uvědomí jak to bude dělat (myslím to adminovaní)
Uživatelský avatar
ado0
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 04. kvě 2008 13:53:27

Příspěvekod kotiik » stř 21. kvě 2008 17:02:15

Magua píše:Tak asi má i jiné věci na práci než se tady zbytečně a bez výsledku dohadovat nebo hádat s bandou neandrtálců :wink: kteří to stejně nepochopí a budou si furt mlít ty hrdinské hlášky. :D Takže to má dle mého názoru v paži. :D

PS: Tam se zamkne nesmyslnej topic a ty založíš další nesmysl. Mevim mám takovej pocit že žiju na planetě opic popřemýšlej a příště založ něco rozumného... :wink:
A taky jsem napsal //nechci aby tady psal hacker se svmými ubohými poznámkami atd// tím jsem myslel takove chytráky jako jsi ty.. mě to zajíma taky protože si tam banuje jak chce sam jsem byl svědkem tak až budu po tobe chtít dalši nekou rozumnou radu tak se ozvu do te doby drž prosímte hubu dík moc..
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod ado0 » stř 21. kvě 2008 17:02:43

Magua píše:Tak asi má i jiné věci na práci než se tady zbytečně a bez výsledku dohadovat nebo hádat s bandou neandrtálců :wink: kteří to stejně nepochopí a budou si furt mlít ty hrdinské hlášky. :D Takže to má dle mého názoru v paži. :D

PS: Tam se zamkne nesmyslnej topic a ty založíš další nesmysl. Mevim mám takovej pocit že žiju na planetě opic popřemýšlej a příště založ něco rozumného... :wink:

Taky asi nemúžeš pochopit , že některí lide se chcou taky vyjádřit...Ty jsi myslíš , že když máš 18+ , že jsi největší dospělak a , že zbytek sou děti...
Kdyby ty jsi dostal neprávem ban taky by jsi tu začal zakladat offtopicy.Prostě když na to nemá , tak ať to nedělá...
Uživatelský avatar
ado0
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 04. kvě 2008 13:53:27

Příspěvekod ado0 » stř 21. kvě 2008 17:03:59

kotiik píše:
Magua píše:Tak asi má i jiné věci na práci než se tady zbytečně a bez výsledku dohadovat nebo hádat s bandou neandrtálců :wink: kteří to stejně nepochopí a budou si furt mlít ty hrdinské hlášky. :D Takže to má dle mého názoru v paži. :D

PS: Tam se zamkne nesmyslnej topic a ty založíš další nesmysl. Mevim mám takovej pocit že žiju na planetě opic popřemýšlej a příště založ něco rozumného... :wink:
A taky jsem napsal //nechci aby tady psal hacker se svmými ubohými poznámkami atd// tím jsem myslel takove chytráky jako jsi ty.. mě to zajíma taky protože si tam banuje jak chce sam jsem byl svědkem tak až budu po tobe chtít dalši nekou rozumnou radu tak se ozvu do te doby drž prosímte hubu dík moc..

Taky to tak vidím , nikdo ho nežádal až se tu vyjadřuje ... jen hodně lidí (podle maguy děti) si asi říká "PROČ?"
Uživatelský avatar
ado0
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 04. kvě 2008 13:53:27

Příspěvekod Magua » stř 21. kvě 2008 17:05:27

Jo a ještě malej dodatek. Já sice $ima vůbec neznám ale např. mě třeba ban nikdy nedal a čím pak to asi může být chlapáci? Mám normálni nick, ne jak vy a ty vaše dětinské nicky "$im je piča atd. atd......" s toho nejvíc svíjím a taky proto že neprudím protože to nemám zapotřebí tam jsem od toho abych hrál zbytek mě nezajímá. Takže trošku byste měli provětrat mozkové závity a vysrat se nato už konečně běžte třeba na pivo nebo si ubalte pořádnou mrkev :D prostě to berte sportovně :wink: zdar.
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

Příspěvekod ado0 » stř 21. kvě 2008 17:19:05

Magua píše:Jo a ještě malej dodatek. Já sice $ima vůbec neznám ale např. mě třeba ban nikdy nedal a čím pak to asi může být chlapáci? Mám normálni nick, ne jak vy a ty vaše dětinské nicky "$im je piča atd. atd......" s toho nejvíc svíjím a taky proto že neprudím protože to nemám zapotřebí tam jsem od toho abych hrál zbytek mě nezajímá. Takže trošku byste měli provětrat mozkové závity a vysrat se nato už konečně běžte třeba na pivo nebo si ubalte pořádnou mrkev :D prostě to berte sportovně :wink: zdar.

Lidem kteri maj takove nicky se ani nedivim , pac kdyz dava nesmyslne bany a pak se divi ze ma takove spory s polovinou kablu
Uživatelský avatar
ado0
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 04. kvě 2008 13:53:27

Příspěvekod Lyso » stř 21. kvě 2008 17:21:02

Už mně to pořádně začíná srát... Nechápete že prostě ste ho nasrali ? a NECHCE se k tomu vyjadřovat ? Tu neni o čem se bavit ! Mně s tím taky už někteří pořádně serete ... Jak mi třeba takový ado a saw může říct: ,, radši mu zruš práva a předejdi problémum" a to same unit jakože do prdele, co to je ?!

Práva sem mu dal, proto abych mu dal šanci ukázat co je v něm, což by mnoho lidí neudělalo a popral se s tím dobře a na cablu si vede taky dobře až na bandu pubertálních děcek, kteří závidí tomu, že sim je admin a oni ne ..

Já si to jinak prostě nedokážu vysvětlit OMG! A myslíte si vy všichni, co mu nadáváte, že když mu teď řeknete jenom třeba blbečku, že vám ban nedá ? Ale ANO on ma povolení ode mně za JAKOUKOLI NADAVKU od někoho kdo do něj pořád jebe BANOVAT !!! A ado pro tebe přesaň s tím, že sim dává neprávem bany !!! Protože toto by si sim nikdy nedovolil.

Nechci zase říkat, že sim je nejlepší admin, že dává vše přesně do puntiku a podle pravidel, protože to se nedá, každý admin ma při adminování svůj úsudek, ale prostě jestli vy do něj jebete, tak on straci s vámi nervy a banuje vás.... DOBŘE VÁM TAK ! ...

hm ado a co ma udělat, když na něj nadáváte ? Má říct dojebu vás vy prašívé pulmetrové děcka ? Má dělat ze sebe to co je z Vás ? Vy neumíte nic řešit normalně jen tím, že každému říkate jak je dojebete! A myslím si, že u většiny z Vás to je je jen projevení toho jací jste velcí machří, v tom že mu napíšete ,,Zabiju tě čuráku!!!"

Už se proboha probudtě a buďte normální OMG a nenuťte mně k tomu ať zbytečne se rozdávají permanentní bany jak tady tak i na cabel !!! Já chci předejít tento spor normálně a tím, že pochopíte a ne že budeme s falconem vymýšlet jak Vás děcka utišit ! !! !!!

Tohle je ode mně vše, každý příspěvek, který bude obsahovat sime si pica a podobné debiloviny MAŽU a za každý domluvím BAN !!!
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod ado0 » stř 21. kvě 2008 17:31:44

Lyso píše:Už mně to pořádně začíná srát... Nechápete že prostě ste ho nasrali ? a NECHCE se k tomu vyjadřovat ? Tu neni o čem se bavit ! Mně s tím taky už někteří pořádně serete ... Jak mi třeba takový ado a saw může říct: ,, radši mu zruš práva a předejdi problémum" a to same unit jakože do prdele, co to je ?!

Práva sem mu dal, proto abych mu dal šanci ukázat co je v něm, což by mnoho lidí neudělalo a popral se s tím dobře a na cablu si vede taky dobře až na bandu pubertálních děcek, kteří závidí tomu, že sim je admin a oni ne ..

Já si to jinak prostě nedokážu vysvětlit OMG! A myslíte si vy všichni, co mu nadáváte, že když mu teď řeknete jenom třeba blbečku, že vám ban nedá ? Ale ANO on ma povolení ode mně za JAKOUKOLI NADAVKU od někoho kdo do něj pořád jebe BANOVAT !!! A ado pro tebe přesaň s tím, že sim dává neprávem bany !!! Protože toto by si sim nikdy nedovolil.

Nechci zase říkat, že sim je nejlepší admin, že dává vše přesně do puntiku a podle pravidel, protože to se nedá, každý admin ma při adminování svůj úsudek, ale prostě jestli vy do něj jebete, tak on straci s vámi nervy a banuje vás.... DOBŘE VÁM TAK ! ...

hm ado a co ma udělat, když na něj nadáváte ? Má říct dojebu vás vy prašívé pulmetrové děcka ? Má dělat ze sebe to co je z Vás ? Vy neumíte nic řešit normalně jen tím, že každému říkate jak je dojebete! A myslím si, že u většiny z Vás to je je jen projevení toho jací jste velcí machří, v tom že mu napíšete ,,Zabiju tě čuráku!!!"

Už se proboha probudtě a buďte normální OMG a nenuťte mně k tomu ať zbytečne se rozdávají permanentní bany jak tady tak i na cabel !!! Já chci předejít tento spor normálně a tím, že pochopíte a ne že budeme s falconem vymýšlet jak Vás děcka utišit ! !! !!!

Tohle je ode mně vše, každý příspěvek, který bude obsahovat sime si pica a podobné debiloviny MAŽU a za každý domluvím BAN !!!

Prostě nemá na to ... Nedava pravem bany ? Mam svedka ze ano.Je to modryvlk ... nebylo to tak davno a resilo se to i tady mel sem nick "</3 admins" neni tam zadna nadavka nic jen proste ze mi za todle da ban na 10hodin je prehnane... nejde o zavist ale proste o princip , ze on dela to co neumi... on je v adminovani dobry asi jak ja v lyzovani takze vubec ...klidne az pobanuje vsechny kdo napsali "sim je pica" to ti tam potom budou hrat 4 lidi asi ... ale stejne ho nezrusis protoze to je kamarad... chapu te a proste sim je prome Pan nula admin :)
Uživatelský avatar
ado0
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 04. kvě 2008 13:53:27

Příspěvekod kotiik » stř 21. kvě 2008 17:51:16

Lyso píše:Už mně to pořádně začíná srát... Nechápete že prostě ste ho nasrali ? a NECHCE se k tomu vyjadřovat ? Tu neni o čem se bavit ! Mně s tím taky už někteří pořádně serete ... Jak mi třeba takový ado a saw může říct: ,, radši mu zruš práva a předejdi problémum" a to same unit jakože do prdele, co to je ?!

Práva sem mu dal, proto abych mu dal šanci ukázat co je v něm, což by mnoho lidí neudělalo a popral se s tím dobře a na cablu si vede taky dobře až na bandu pubertálních děcek, kteří závidí tomu, že sim je admin a oni ne ..

Já si to jinak prostě nedokážu vysvětlit OMG! A myslíte si vy všichni, co mu nadáváte, že když mu teď řeknete jenom třeba blbečku, že vám ban nedá ? Ale ANO on ma povolení ode mně za JAKOUKOLI NADAVKU od někoho kdo do něj pořád jebe BANOVAT !!! A ado pro tebe přesaň s tím, že sim dává neprávem bany !!! Protože toto by si sim nikdy nedovolil.

Nechci zase říkat, že sim je nejlepší admin, že dává vše přesně do puntiku a podle pravidel, protože to se nedá, každý admin ma při adminování svůj úsudek, ale prostě jestli vy do něj jebete, tak on straci s vámi nervy a banuje vás.... DOBŘE VÁM TAK ! ...

hm ado a co ma udělat, když na něj nadáváte ? Má říct dojebu vás vy prašívé pulmetrové děcka ? Má dělat ze sebe to co je z Vás ? Vy neumíte nic řešit normalně jen tím, že každému říkate jak je dojebete! A myslím si, že u většiny z Vás to je je jen projevení toho jací jste velcí machří, v tom že mu napíšete ,,Zabiju tě čuráku!!!"

Už se proboha probudtě a buďte normální OMG a nenuťte mně k tomu ať zbytečne se rozdávají permanentní bany jak tady tak i na cabel !!! Já chci předejít tento spor normálně a tím, že pochopíte a ne že budeme s falconem vymýšlet jak Vás děcka utišit ! !! !!!

Tohle je ode mně vše, každý příspěvek, který bude obsahovat sime si pica a podobné debiloviny MAŽU a za každý domluvím BAN !!!

Ty si napsal - "na bandu pubertálních děcek " Ty si myslíš že ja jsem pubertalní děcko?to mám chápat jak?Ja jsem v živote nemel na cablu sprosty nick použivam stale a ten jeden v živote jsem neřekl ž sim je pica neznám ho ani nechci a nemužu posoudit ...... ale mám nazor jako "jak ty říkaš na bandu pubertálních děcek (ale schoduje se jen v tom , že jako admin za moc nestojíí)
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod Bebi » stř 21. kvě 2008 18:59:23

Chci se zastat Sima. Za mé přítomnosti na kablu vždycky adminoval dobře - a nikdy jsem ho neviděl, tak to nepíšu, že by to byl můj kolega
Uživatelský avatar
Bebi
 
Příspěvky: 461
Registrován: čtv 18. led 2007 15:57:49
Bydliště: Třinec-Terasa

Příspěvekod unit » stř 21. kvě 2008 19:08:22

lysO nenapsal jsem do prdele :D ale že mi to je uplně u prdele :D to je něco jineho :D a o simovi si myslím svoje a to mi stačí :D a budu si to myslet do té doby až se těch prav nezdá a nebude mi chodit na oči :D jinak lyso citron a ado mají pravdu v tom jak mu to zrušíš tak bude míň problému a dalších pičovin,, né že míň ale žádné :) péácé
pís .)
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod modryvlk » stř 21. kvě 2008 19:15:25

Adooo: Já ten nick měl trošku jinak a ban jsem dostal na 5 minut, ale to je detail... A když Vám to tak vadí tak proč tam hrajete? Je to těžké si zajít někam na steam? Na cablu se stejně zbytečně nervujete a hledáte tam každou dementní blbost na to aby jste mohli založit ještě víc dementní topic...

Nejlépe uděláte jak to nebudete hrát ... CS důchod forever!!
Uživatelský avatar
modryvlk
 
Příspěvky: 579
Registrován: ned 10. črc 2005 12:39:47

Příspěvekod mongos » stř 21. kvě 2008 19:32:05

modryvlk píše:Adooo: Já ten nick měl trošku jinak a ban jsem dostal na 5 minut, ale to je detail... A když Vám to tak vadí tak proč tam hrajete? Je to těžké si zajít někam na steam? Na cablu se stejně zbytečně nervujete a hledáte tam každou dementní blbost na to aby jste mohli založit ještě víc dementní topic...

Nejlépe uděláte jak to nebudete hrát ... CS důchod forever!!


Asi tak nejak na cabel vas nikdo nenuti chodit hrat takze kdyz se vam tam trebas nelibi admini tak tam proste nechoddte vetsina z vas ma steamy tak co tu resite stejnak jak nekteri z vas prijddou na cabel tak uz to vidim hlasky typu cabel low a podobne. Takze bud chodte na cabel a drzte hubu a krok nebo tam nechodte :wink:
Uživatelský avatar
mongos
 
Příspěvky: 502
Registrován: ned 10. črc 2005 10:08:24

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron