CoD2

Tuto oblíbenou hru je možné hrát na jednom ze dvou gameserverů. Veškeré příspěvky ke hraní této hry, serverům apod. směřujte sem.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

CoD2

Příspěvekod saw » ned 25. kvě 2008 13:05:32

mam demo.... hraje neustale s ab a wh ale kdyz napisu lysovi at mu da ban!!! co udelA? :D nic samozdrejme xD pls dejte i admina ananase!!! ten mu da aspon kick
Uživatelský avatar
saw
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 15. čer 2007 12:47:27

Příspěvekod Návštěvník » ned 25. kvě 2008 13:50:52

sou v lese asi :lol: mno
Návštěvník
 

Re: CoD2

Příspěvekod Lyso » ned 25. kvě 2008 14:10:15

saw píše:mam demo.... hraje neustale s ab a wh ale kdyz napisu lysovi at mu da ban!!! co udelA? :D nic samozdrejme xD pls dejte i admina ananase!!! ten mu da aspon kick



jediny duvod proc sem mu nedal ban je ten ze kdyzsi to vzdy napsal tak byl dojebany server ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

saw

Příspěvekod saw » ned 25. kvě 2008 15:46:25

trochu trapne mno!!!mam dva dema od cheatru!!! oba jsem ti je poslal!!! mohl si to klidne hodit kazdemu adminovi....! hold za to nemuzeme ze ty davas adminy co nepoznaj aim od ab a sound od wh.... a umi zmenit jen mapu nekteri bych se vsadil ze ani to ne!!!jedine Smek ten neco řeši!!!:) $im k tomu se moc nebudu vyjadrovat si mysli ze napise SK=BAN ze kazdej chytne z nej resp :D spis at se stara o ty cheatry a ne o to kdo mu znici kemp skore!!!best admins SMek,adler,mocna o tech vim aspon neco ze sem tam neco udelaj nejvice Smek ten to bili hned kdyz mu napisu a nebo vidi ze fulli s awem jak s m4 a only HS!!!Fillipek ta dela co? :lol: prijde na cabel kecat :D mapa aztec kazdej breci ze male fps! kazdej jen zmente to a ona se bavi dal a jeste ma v teamu Houmra kteremu napisu at to vypne a on mi napise az to vypnes ty!!! uz timdle se prozradil ze ma to wh ma a nic proste CoD2 kazdej ji pise dej mu ban a on si napise ja nic nemam jedine co muzu udelat je vypnout monitor skoda ze tam nebyl faker a nebo ti co vi ze stim chodi vzdycky kdyz tam je admin to nema ale kdyz tam neni ani jeden a nedava si v zadne mape jde off a potom prijde nejakej naskillenej only hs prez takove mista ze to ani v zadnem movie neuvidite!!! proste nechci nic rikat ale uvedom si lyso komu davas adminstvi!!! :lol:
Uživatelský avatar
saw
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 15. čer 2007 12:47:27

saw

Příspěvekod saw » ned 25. kvě 2008 15:48:08

kdyby faker mel cabel net!!!Jedine co by psal saw ma pravdu!!! nic nedelate jenze ho nema uz chtel po me link na forum jenze to nefiči kdyz ma jinej net!!!mam proste demo od CoD2 a lysovi jsem to uz posilal i smekovi i od nejakeho z pNp co si dal nick oggy a choval se jako presne on!!! takze nwm jestli to byl on ale byl to z pNp nekdo!!!
Uživatelský avatar
saw
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 15. čer 2007 12:47:27

Příspěvekod Češo:-) » ned 25. kvě 2008 16:10:49

Wšechno,co tady saw twrdí je bohužel pravda,dneska jsem byl shodou okolností při tom,jak hráč s nickem ,,Houmr" evidentně přiznal,že má zaplé cheaty.
Češo:-)
 

Re: saw

Příspěvekod Magua » ned 25. kvě 2008 16:17:20

saw píše:trochu trapne mno!!!mam dva dema od cheatru!!! oba jsem ti je poslal!!! mohl si to klidne hodit kazdemu adminovi....! hold za to nemuzeme ze ty davas adminy co nepoznaj aim od ab a sound od wh.... a umi zmenit jen mapu nekteri bych se vsadil ze ani to ne!!!jedine Smek ten neco řeši!!!:) $im k tomu se moc nebudu vyjadrovat si mysli ze napise SK=BAN ze kazdej chytne z nej resp :D spis at se stara o ty cheatry a ne o to kdo mu znici kemp skore!!!best admins SMek,adler,mocna o tech vim aspon neco ze sem tam neco udelaj nejvice Smek ten to bili hned kdyz mu napisu a nebo vidi ze fulli s awem jak s m4 a only HS!!!Fillipek ta dela co? :lol: prijde na cabel kecat :D mapa aztec kazdej breci ze male fps! kazdej jen zmente to a ona se bavi dal a jeste ma v teamu Houmra kteremu napisu at to vypne a on mi napise az to vypnes ty!!! uz timdle se prozradil ze ma to wh ma a nic proste CoD2 kazdej ji pise dej mu ban a on si napise ja nic nemam jedine co muzu udelat je vypnout monitor skoda ze tam nebyl faker a nebo ti co vi ze stim chodi vzdycky kdyz tam je admin to nema ale kdyz tam neni ani jeden a nedava si v zadne mape jde off a potom prijde nejakej naskillenej only hs prez takove mista ze to ani v zadnem movie neuvidite!!! proste nechci nic rikat ale uvedom si lyso komu davas adminstvi!!! :lol:
¨

Jako každopádně si to vychytal celkem stím souhlasím (samozřejmě né úplně se vším ale jinak máš pravdu) :wink:
Uživatelský avatar
Magua
 
Příspěvky: 302
Registrován: úte 18. bře 2008 20:18:44
Bydliště: Třinec

saw

Příspěvekod saw » ned 25. kvě 2008 16:57:32

Ď :!:
Uživatelský avatar
saw
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 15. čer 2007 12:47:27

Re: saw

Příspěvekod kotiik » ned 25. kvě 2008 17:42:25

saw píše:trochu trapne mno!!!mam dva dema od cheatru!!! oba jsem ti je poslal!!! mohl si to klidne hodit kazdemu adminovi....! hold za to nemuzeme ze ty davas adminy co nepoznaj aim od ab a sound od wh.... a umi zmenit jen mapu nekteri bych se vsadil ze ani to ne!!!jedine Smek ten neco řeši!!!:) $im k tomu se moc nebudu vyjadrovat si mysli ze napise SK=BAN ze kazdej chytne z nej resp :D spis at se stara o ty cheatry a ne o to kdo mu znici kemp skore!!!best admins SMek,adler,mocna o tech vim aspon neco ze sem tam neco udelaj nejvice Smek ten to bili hned kdyz mu napisu a nebo vidi ze fulli s awem jak s m4 a only HS!!!Fillipek ta dela co? :lol: prijde na cabel kecat :D mapa aztec kazdej breci ze male fps! kazdej jen zmente to a ona se bavi dal a jeste ma v teamu Houmra kteremu napisu at to vypne a on mi napise az to vypnes ty!!! uz timdle se prozradil ze ma to wh ma a nic proste CoD2 kazdej ji pise dej mu ban a on si napise ja nic nemam jedine co muzu udelat je vypnout monitor skoda ze tam nebyl faker a nebo ti co vi ze stim chodi vzdycky kdyz tam je admin to nema ale kdyz tam neni ani jeden a nedava si v zadne mape jde off a potom prijde nejakej naskillenej only hs prez takove mista ze to ani v zadnem movie neuvidite!!! proste nechci nic rikat ale uvedom si lyso komu davas adminstvi!!! :lol:

Presně tÁK ale co ja si pamatuji takove problému se na cablu řeši od jeho počátku
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod hl.exe » ned 25. kvě 2008 19:20:25

Soráč za off nechci zakládat zbytečně topic potřeboval bych vědět kde ve Valve se nachází soubor hl.exe pls poraďte někdo přesně jestli možno kde je nebo jak je přesně pojmenovaný díky moc.
hl.exe
 

Příspěvekod Lyso » ned 25. kvě 2008 19:30:42

C:\Program Files\valve
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod hl.exe » ned 25. kvě 2008 19:33:13

Jaj sry ale já samozřejmě vím že to je ve Valve ale kde tam a jak je pojmenovaný ten soubor to potřebuju vědět ..
hl.exe
 

Příspěvekod LaMeR » ned 25. kvě 2008 20:43:00

hmm.dal bzch mu PB ,sleduju ho uz delsi dobu ,, jak si to tam strili s abeckem na kablu 8) ted sem hrall s nim duela a on Pustil speedhack :D ale na <> nemam dukazy nestihl sem nahrat demO :cry:
FaTaL ErrOr :)
Uživatelský avatar
LaMeR
 
Příspěvky: 189
Registrován: sob 16. čer 2007 8:38:56
Bydliště: 3nec_Terasa

Příspěvekod hl.exe » ned 25. kvě 2008 21:07:26

Hej plsssss lidi najde se tu mezi vámi někdo kdo mi poradí kde přesně ve Valve najdu soubor hl.exe? plssssssss jak je pojmenovaný nebo tak pls přesně ..
hl.exe
 

Příspěvekod def » pon 26. kvě 2008 8:17:06

TŘINEC BINEC...... :D
def
 

Další

Zpět na Counter Strike

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron